Zapewniamy szeroki wybór kas fiskalnych
Zapewniamy szeroki wybór kas fiskalnych, Kas-Tech Tomasz Kapituła, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8831331324
REGON: 021150743
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Kas-Tech, zarządzanej przez Tomasza Kapitułę, mieści się we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Początek naszej działalności sięga 2010 roku. Zapewniamy szybki i sprawny serwis naszych urządzeń.

Oferta

Przedsiębiorstwo Kas-Tech jest absolutnym liderem na branżowym rynku. Jako autoryzowany przedstawiciel wielu renomowanych marek zapewnia klientom dostęp do wysokogatunkowych urządzeń fiskalnych. Stawiają przede wszystkim na jakość, czym zdobywają zaufanie i uznanie klientów. Do tej pory z ich usług skorzystało już wiele osób, a grono to stale się powiększa.

Dysponujemy szerokim asortymentem kas fiskalnych i drukarek dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Charakteryzują się one bardzo łatwą obsługą, przy czym są czytelne i pozwalają na szybką obsługę klienta.

W sprzedaży posiadamy:
 • monitory do zabudowy firmy Elo z trzyletnią gwarancją,
 • monitory dotykowe (ekrany dotykowe),
 • drukarki do zadań specjalnych,
 • wagi kalkulacyjne, które nadają się nie tylko do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz (na przykład dwuzakresowa waga kalkulacyjna,)
 • wagi etykietujące,
 • wagi kontrolne,
 • wagi elektroniczne,
 • testery banknotów,
 • terminale płatnicze,
 • liczarki do banknotów,
 • sortery do bilonu.
Użytkowanie proponowanych przez Kas-Tech urządzeń znacznie ułatwia i usprawnia pracę w wielu sklepach oraz innych placówkach. Asortyment tego typu, dzięki zastosowaniu wysokiej technologii, charakteryzuje się łatwością w obsłudze oraz niezwykłą dokładnością.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy oprogramowanie pochodzące od znanego polskiego autoryzowanego dystrybutora. Nasze produkty sprawdzą się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Stawiamy przede wszystkim na kompleksowość i zróżnicowanie oferty, dlatego wszyscy zainteresowani, niezależnie od potrzeb, na pewno zakupią u nich optymalny do swoich potrzeb produkt.

Firma sprzedaje następujące narzędzia do obsługi sprzedaży:
 • mobilne kasy fiskalne,
 • kasy fiskalne online,
 • kasy fiskalne małe,
 • kasy fiskalne duże,
 • kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonów,
 • kasy fiskalne z dużą bazą towarową,
 • kasy fiskalne z panelem dotykowym.
Poza tym można zakupić niezwykle funkcjonalne przenośne drukarki fiskalne, między innymi z kolorowym wyświetlaczem czy drukujące grafiki lub kody 2D. Istnieje także możliwość nabycia drukarki z elektroniczną kopią paragonu. Oferta zainteresuje także osoby szukające pulpitu sterującego.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi też serwis kas fiskalnych oraz drukarek. Firma dysponuje wszelkimi niezbędnymi narzędziami oraz dużą wiedzą, dzięki której poradzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zleceniami. Zespół doświadczonych pracowników angażuje się w każde powierzone im zadanie i zawsze wykonuje je ze stuprocentową skutecznością.

Jeżeli więc jesteście Państwo zainteresowani zakupem wyposażenia sklepu w postaci taniej kasy fiskalnej lub zależy Wam na ich serwisie, to Kas-Tech będzie doskonałym wyborem.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Posnet, Novitus, Elzab, Aclas, Elo Touch Solutions, Digi, Insert i innymi.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kas-Tech Tomasz Kapituła

Kas-Tech Tomasz Kapituła, Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Kas-Tech Tomasz Kapituła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bolek
Bolek
5.0
05.05.2019
Kupowałem tutaj terminal płatniczy i kasę, kiedy otwierałem nowy punkt gastronomiczny. Super jakość i cena, sprawdzają się bez zarzutu.
Jowita
Jowita
5.0
24.03.2019
Fajnie, że zapewniają serwis, w razie czego zawsze można na nich liczyć. Bardzo polecam!
Bartosz
Bartosz
5.0
09.01.2019
Polecam, bardzo dobrze wyszkolony personel, świetnie znają się na sprzęcie, dobrali mi kasę, która w pełni mi odpowiada.
Iwonka
Iwonka
5.0
26.11.2018
Szukałam przenośnej drukarki, byłam w kilku miejscach, ale dopiero tutaj znalazłam dokładnie tego, czego szukałam. I to w dobrej cenie! Polecam.
Marek
Marek
5.0
13.09.2018
Bardzo fajna firma, ogromny wybór, można dobrać produkt do swoich potrzeb, jak dla mnie najlepszy taki sklep w mieście.
Ela
Ela
5.0
12.07.2018
Kupowałam u nich kasę wieki temu, jestem do dzisiaj bardzo zadowolona, chodzi bez zarzutu, nigdy nie było z nią problemów. Polecam.