Obsługa notarialna w pełnym zakresie
Obsługa notarialna w pełnym zakresie, Karolina Stolińska-Kowalczyk Kancelaria Notarialna, Kutno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7752616339
REGON: 101702155
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

W Kutnie, na terenie województwa łódzkiego znajduje się nasza kancelaria notarialna. Osobą zarządzającą działalnością jest notariusz Karolina Stolińska-Kowalczyk. Zapewniamy obsługę notarialną osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

Oferta

Zapewniamy Państwu pełen zakres usług notarialnych. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, dbając o zgodność wszelkich czynności z prawem.

Nasz główny obszar działalności to sporządzanie aktów notarialnych, które są nieodzowne w wielu kluczowych transakcjach. Obejmują one m.in. umowy kupna-sprzedaży nieruchomości, umowy darowizny, umowy spółek oraz umowy majątkowe małżeńskie. Nasz zespół doświadczonych notariuszy jest gotowy obsłużyć każdą sprawę z najwyższą starannością i dbałością o interesy klienta.

Ponadto na życzenie klienta przygotowujemy takie dokumenty jak:
  • testamenty,
  • akty poświadczenia dziedziczenia,
  • protokoły ze zgromadzeń,
  • odpisy, wypisy i wyciągi dokumentów.
Zajmujemy się również doręczaniem oświadczeń. Dodatkowo, nasza kancelaria prowadzi depozyt, przyjmując na przechowanie różnorodne dokumenty, papiery wartościowe, pieniądze oraz elektroniczne nośniki danych.

Gwarantujemy klientom pełną dyskrecję i rzetelne podejście do każdej sprawy. Udzielamy bezpłatnych informacji na temat konsekwencji czynności prawnych wykonywanych za naszym pośrednictwem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Karolina Stolińska-Kowalczyk Kancelaria Notarialna

Karolina Stolińska-Kowalczyk Kancelaria Notarialna, Kutno

Opinie (0)

Opinie o firmie Karolina Stolińska-Kowalczyk Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.