Serwujemy smaczne dania lwowskie
Serwujemy smaczne dania lwowskie, Karczma Lwowska, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
11:00 - 00:00
Wt.
11:00 - 00:00
Śr.
11:00 - 00:00
Cz.
11:00 - 00:00
Pt.
11:00 - 00:00
Sb.
11:00 - 00:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8980013150
REGON: 930123932
KRS: 0000069851
Rok założenia:
1996

O firmie

Restauracja „Karczma Lwowska” – funkcjonuje od 1996 roku . Położona jest w centrum starego miasta, bezpośrednio przy wrocławskim rynku. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Oferta

„Tyli zysku co w pysku” - oto motto właścicieli lokalu „Karczma Lwowska”.


Restauracja „Karczma Lwowska” – położona jest w centrum starego miasta, bezpośrednio przy wrocławskim rynku. Z okien lokalu macie Państwo niepowtarzalny widok na przepiękny rynek a w szczególności na wspaniały plac gołębi z efektowną fontanną oraz zabytkowy ratusz

Niezrównany klimat i wystrój wnętrz oparty na starym drewnie i mnóstwie pamiątkowych bibelotów a w tym kolekcja unikalnych rysunków i fotografii sprawią, że poczujecie się Państwo w Karczmie jak w staropolskim, kresowym Lwowie.

Lokal posiada ok.130 miejsc siedzących w intymnie rozłożonych drewnianych lożach. W restauracji serwowane są staropolskie i pochodzące z kresów wschodnich potrawy firmowe, piwo „lwowskie” sporządzane wg oryginalnej receptury oraz dania z grilla węglowego przygotowywane na oczach klientów. Na pewno warto zamówić półmisek staropolski z rusztu : żeberka pikantne, szaszłyk po myśliwsku, roladki schabowe, kaszankę wiejską, karczek z grzybami, kiełbasę białą, a do tego kluski lwowskie, pieczone ziemniaki i pierogi oraz zapiekaną kapustę i kurki w śmietanie a na deser naleśniki z jagodami i truskawkami. Tu posłuchacie Państwo muzyki w wykonaniu artystów z prawdziwego Lwowa.

Jest to idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych. Karczma przyjmuje chętnie grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest zawsze indywidualnie .
Lokal posiada w okresie letnim ogródek gastronomiczny na ok.100 miejsc siedzących z ofertą tożsamą z kartą menu karczmy.
Lokal wyposażony jest w klimatyzację oraz wyodrębnioną salę bankietową na ok. 50 osób.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Karczma Lwowska

Karczma Lwowska, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Karczma Lwowska