Bezpieczne transakcje i wypłata gotówki od ręki
Bezpieczne transakcje i wypłata gotówki od ręki , Kantor Wiktor Woźniak, Radom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7991981585
Rok założenia:
2023
Branża:

O firmie

Kantor Wiktor Woźniak już od 2023 roku świadczy usługi. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Radomiu w województwie mazowieckim.

Oferta

Jeśli korzystacie Państwo z naszego stacjonarnego kantoru wymiany walut, to możecie liczyć na wiele korzyści. Przede wszystkim wypłacamy od ręki niemal każdą kwotę pieniędzy bez zbędnych formalności ani dodatkowych przelewów, jak ma to miejsce na wielu portalach internetowych. Poza tym zapewniamy Wam bezpośrednią obsługę ze strony naszego personelu, który w razie wątpliwości zapewnia pomoc i rzetelne informacje o kursach walut, jakie aktualizujemy na bieżąco w kantorze. Co więcej, macie też pewność, że wymiany pieniędzy dokonujecie w legalnym punkcie, realizującym usługi zgodnie z przepisami prawa. Kantor jest bowiem prowadzony przez osobę, która ukończyła kursy udokumentowane świadectwem, obejmujące prawne i praktyczne zagadnienia związane z działalnością kantorową.

Jeśli więc liczycie na sprawną obsługę oraz bezpieczną transakcję małych lub dużych kwot pieniędzy, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tutaj kupujemy i sprzedajemy takie waluty jak:
  • dolar amerykański,
  • dolar kanadyjski,
  • euro,
  • liry tureckie,
  • frank szwajcarski,
  • funt angielski,
  • korona czeska,
  • korona duńska,
  • korona norweska,
  • forint węgierski.
Każda transakcja wymiany walut kończy się wystawieniem dokumentu potwierdzającego zakup albo sprzedaż pieniędzy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego kantoru z Radomia.

Artykuły

Bezpieczeństwo transakcji wymiany walut: Kantor Wiktor Woźniak
Bezpieczeństwo transakcji wymiany walut: Kantor Wiktor Woźniak
Kantor wymiany walut to miejsce, w którym można dokonać transakcji kupna i sprzedaży. Sprawdź, dlaczego miejscem godnym polecenia jest Kantor Wiktor Woźniak.

Kontakt

Kontakt Kantor Wiktor Woźniak

Kantor Wiktor Woźniak, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Kantor Wiktor Woźniak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.