Windykacja i odzyskiwanie należności
Windykacja i odzyskiwanie należności, Kancelaria Ultimatum Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9473203
Dodatkowe kontakty:

22 729 11 49

O firmie

Kancelaria Ultimatum opinie Klientów zbiera nie od wczoraj i można zważyć rosnącą ilość zadowolonych firm i osób indywidualnie starających się o odzyskanie długu. Działa na terenie całego kraju oraz UE. Opinie firm i spółek o Kancelarii Ultimatum oznajmiają jednoznacznie, że jest to godny partner do współpracy przez długie lata. Możemy wyróżnić setki firm, które systematyczni i cyklicznie zlecają prace windykacyjne mające na celu wyegzekwowanie należności i jak przystało na porządną kancelarię wierzytelności z dobrymi opiniami, nigdy nie pobierają zaliczek ani nie chcą innej formy zapłaty przed wygraniem sprawy, co mówi nam o skuteczności, z jaką działają na rynku windykacyjny. Jak windykacja długów to tylko z Kancelarią Ultimatum.

Certyfikaty i dyplomy

Laureat konkursu ORŁY PRAWA 2019 Kancelaria Ultimatum
www.orlyprawa.pl/profile-231832-kancelaria-ultimatum

Oferta

W razie problemów z dłużnikiem zapraszamy do skorzystania z usług windykacyjnych Kancelarii Ultimatum. W Państwa imieniu przeprowadzimy cały proces odzyskania Państwa należności włącznie z poszukiwaniem majątku dłużnika bez żadnych opłat wstępnych.

Jeśli komuś zależy na kompleksowym rozwiązaniu dotyczącym procesu windykacji i odzyskiwania długów to Kancelaria Ultimatum przygotowała atrakcyjną usługę windykacyjną za zaledwie kilka procentami prowizji od sukcesu.
Wykonamy wszystkie czynności za Państwa od a do z włącznie z odnalezieniem dłużników nawet poza granicami kraju. Kancelaria odzyskująca długi pomaga poszkodowanym bez znaczenia na zasobność ich portfela, liczy się dla nas tylko pozytywny finał postępowania windykacyjnego sprowadzającego dłużnika, którym jest dłużnik/oszust uciekający od uiszczenia opłat za usługi lub produkty, z których korzystał. Można nam zaufać, ponieważ obsłużyliśmy z sukcesem ponad kilka tysięcy spraw związanych z odzyskaniem długu, czynnie pracując nad aktywną poprawą kondycji finansowej firmy lub osoby prywatnej.

Kancelaria Ultimatum odznaczająca się wybornymi opiniami wśród klientów może państwu pomóc w ściągnięciu długu za następujące tytuły usług windykacyjnych:
 • nieopłacone faktury za wszelkiego rodzaju produkty i usługi,
 • obsługujemy wszystkie umowy ustne i pisemne, pożyczki, umowy najmu mieszkania, biura,
 • pomagamy przy problemach z umową o pracę,
 • prowadzimy działania windykacyjne, w których dłużnicy nie wykonują umowy na czas lub nie zgadzają się wykonana usług adekwatnie do umowy,
 • kompleksowo niesiemy pomoc windykacyjną przy problemach z zaliczkami oraz karami umownymi,
 • zajmujemy się sprawami pokomorniczymi w najlepszy sposób z wszystkich możliwych narzędzi windykacyjnych,
 • pomożemy również przy sprawach przedawnionych,
 • specjalizujemy się w pomocy firmom i osobom prywatnym, które mają problemy z niedozwolonymi zapisami przy podpisywaniu wszelkich dokumentów,
 • profesjonalnie świadczymy usługi windykacyjne związane z opłatami likwidacyjnymi z polisolokat inwestycyjnych i pochodnych usługach,
 • niesiemy pomoc przy sprawach rozwodowych oraz alimentacyjnych na wysokim poziomie.
Państwa dłużnicy nie mają najmniejszych szans walczyć gdy używamy najbardziej wyszukanych metod do walki, dlatego Kancelaria Ultimatum uzyskuje tak pozytywne opinie od zadowolonych klientów. Pomagamy firmom i osobom przy indywidualnych problemach z oszustami finansowymi, którym mamy wiele do zaoferowania, a finalnie odzyskanie całej sumy zadłużenia.

Nasza Kancelaria Ultimatum ma do zaoferowania wiele metod i taktyk, ale w skrócie możemy przyjąć, że standardowy okres windykacji polubownej, a dokładnie rzecz ujmując dokładne sprawdzenie firmy lub osoby mającej dług, w szeroko pojętym rozumieniu znaczenia negocjacje, upubliczniamy dłużnika i wpisujemy dłużnika do rejestru, giełdę wierzytelności, co w standardowym okresie nie powinno przekroczyć 14 dni. Następnie sprawę składamy na drogę postępowania cywilnego, o czym na bieżąco informujemy klienta.

W szczególnie trudnych sprawach po wnikliwym sprawdzeniu majątku dłużnika, a także miejsca aktualnego pobytu zadłużonej osoby lub firmy przeprowadzamy windykację terenową tzw. twardą, aby działania przebiegły sprawnie i efektywnie.

Wiemy jak ważne i istotne są kwestie finansowe w branży windykacyjnej, dlatego nie pobieramy opłat wstępnych za zweryfikowanie i przeanalizowanie sprawy, wstępne konsultacje prawne, żeby wiedzieć jak oszuści w świecie pieniędzy lubią zrobić drugiemu człowiekowi pod górę. Troszcząc się o państwa czas przygotowaliśmy infrastrukturę usprawniającą proces windykacyjny, a dokładnie mowa o "Elektronicznych Postępowaniach Upominawczych". Kancelaria Ultimatum gwarantuje, że będzie godnie reprezentowała klientów na każdym etapie postępowania zarówno przedsądowego jak i sądowego, dając maksymalną dawkę bezpieczeństwa. Mamy własne zaplecze wykwalifikowanych windykatorów, adwokatów, radów prawnych, biegłych sądowych, notariuszy, a także wyselekcjonowanych komorników.

Laureat konkursu ORŁY PRAWA 2019 Kancelaria Ultimatum
www.orlyprawa.pl/profile-231832-kancelaria-ultimatum

Artykuły

Windykacja, czyli jak odzyskać należność od dłużnika
Windykacja, czyli jak odzyskać należność od dłużnika
Windykacja należności to proces, który nie jest skomplikowany, ale z pewnością czasochłonny. Sprawdź, w jaki sposób skutecznie odzyskać pieniądze od dłużnika.
Jak wygląda procedura egzekucji długu?
Jak wygląda procedura egzekucji długu?
Usiłując odzyskać pieniądze od dłużnika warto dowiedzieć się więcej, na czym polega cały proces. Sprawdź, jak firmy windykacyjne mogą w tej kwestii pomóc.
Postępowanie windykacyjne – Kancelaria Ultimatum
Postępowanie windykacyjne – Kancelaria Ultimatum
Najprostszym sposobem na odzyskanie swoich pieniędzy lub innych dóbr od dłużnika, jest podjęcie współpracy z dobrą kancelarią dochodzenia wierzytelności.

Wideo

Więcej informacji

 • Kancelaria Ultimatum opinie klientów zobacz
 • Kancelaria Ultimatum zobacz
 • Opinie o Kancelaria Ultimatum zobacz
 • Kancelaria Ultimatum ściąga długi zobacz

Kontakt

Kontakt Kancelaria Ultimatum Sp. z o.o.

Kancelaria Ultimatum Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (121)

Opinie o firmie Kancelaria Ultimatum Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Borys Z.
Borys Z.
5.0
26.09.2021
Firma windykacyjna potrafiąca dokonać rzeczy niemożliwych i to jeszcze w bardzo szybkim czasie, która może poszczycić się 5 sprawami które zostały zakończone sukcesem z wszystkich pięciu jakie im powierzyłem czyli u mnie wykazali się 100% skutecznością, a to mówi samo za siebie czy warto powierzyć im zadanie dotyczące odzyskania pieniędzy od dłużnika. Kancelaria Ultimatum odznacza się tym, że nie pobiera zaliczek za weryfikację sprawy i można liczyć przez cały czas na doskonały kontakt z ich pracownikami zarówno telefoniczny jak i mailowy, dzięki czemu ma się cały czas informację na jakim etapie jest obecnie prowadzone postępowanie windykacyjne. Gdy zajdzie takowa potrzeba to bez chwili zastanowienia szósty raz skorzystam z ich pomocy ponieważ wiem, że otrzymam od nich wsparcie prawną, co pozwoli szybko odzyskać należności finansowe od dłużnika.
Amelia K.
Amelia K.
5.0
24.09.2021
Bardzo się cieszę, że nawiązałam współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ na własną rękę nie mogłam odzyskać pieniędzy za wynajem mieszkania, a kwota nie była mała, bo w grę wchodził nieopłacony czynsz za 4 miesiące plus kwota za wynajem lokalu, co finalnie dało sumę bliską 14000 zł. Osoba wynajmująca moje mieszkanie zalegała z opłatami aż w końcu ulotniła się z miejsca zamieszkania i ślad po nim zaginął. Próbowałam odnaleźć delikwenta, ale bezskutecznie. Zgłoszenie się do Kancelarii Ultimatum było słuszną decyzją gdyż po ustaleniu personaliów dłużnika zweryfikowali jego aktualne miejsce zameldowania i nie minął nawet miesiąc czasu, a odzyskali całą kwotę zadłużenia co do złotówki, dlatego z ogromną przyjemnością mogę polecić to biuro windykacyjne. Kontakt bardzo dobry z ich pracownikami sprawił, że cały czas byłam informowana co się z moją sprawą. Dużym plusem jest to, że nie pobierają zaliczek ani opłat wstępnych.
Ewelina K.
Ewelina K.
5.0
23.09.2021
Kancelaria Ultimatum jest liderem na rynku jeśli chodzi o firmy windykacyjne i mogłam się już kilka razy przekonać, że nie mają sobie równych ponieważ kompleksowo świadczą usługi i bardzo angażują się w pomoc zleceniodawcy bez znaczenia na kwotę zadłużenia. Mają zespół wykwalifikowanych osób w swoim zespole i żaden dłużnik nie jest im straszny. Odznacza ich perfekcyjna znajomość prawa i przeszło dwie dekady doświadczenia na rynku windykacyjnym, co czyni z nich najlepszymi specjalistami ds. egzekwowania należności finansowych. Współpracowałam z nimi kilka razy i nie mam zastrzeżeń - wszystkie długi odzyskane w ekspresowym tempie. Polecam.
Jakub S.
Jakub S.
5.0
22.09.2021
Dużym atutem Kancelarii Ultimatum jest doskonały kontakt z ich pracownikami na każdym etapie postępowania windykacyjnego, dlatego zawsze wiedziałem co się dzieje ze sprawą, którą im powierzyłem. Sporym zaskoczeniem oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa było to, że bardzo sprawnie i szybko działali tzn. każdą czynność na bieżąco wykonywali i dłużnik w pewnym momencie sam się poddaje gdyż widzi, że nie ma szans z takimi profesjonalistami jak prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum. Jest to biuro windykacyjne, które z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie szukającej skutecznej pomocy związanej z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika.
Dariusz W.
Dariusz W.
5.0
21.09.2021
Współpraca z Kancelarią Ultimatum zakończyła się wielkim powodzeniem i tym samym sukcesem gdyż cała kwota długu została ściągnięta od zadłużonej osoby wraz z odsetkami za zwłokę czasową wynikającą z opóźnienia uregulowania należności. Na rezultaty działań ze strony prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum nie musiałem długo czekać, co było dla mnie sporym zaskoczeniem oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Sprawnie poradzili sobie z realizacją powierzonego im zlecenia za co jestem im bardzo wdzięczny i z ogromną przyjemnością rekomenduję wachlarz ich możliwości każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej.
Baśka
Baśka
5.0
19.09.2021
Są bardzo skutecznie i co najważniejsze terminowi!
Bożena
Bożena
5.0
06.07.2021
Windykacja należności to coś, na czym się naprawdę znają. Warto im zaufać.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
02.05.2021
Nie można im nic zarzucić, są profesjonalni.
michalzg1
michalzg1
4.0
26.03.2021
Współpracuję z nimi od dawna i szczerze polecam, przykładają się do swoich zadań.
Fantastic
Fantastic
5.0
12.01.2021
Przeprowadzili windykację należności z tytułu sprawy rozwodowej. Profesjonalna pomoc!
Helena
Helena
4.0
08.11.2020
Dzięki ich pomocy w końcu odzyskałam dług. Polecam każdemu, kto boryka się z problemem niespłaconego długu.
Fryderyk
Fryderyk
4.0
02.09.2020
Profesjonalna pomoc! Świadczą naprawdę profesjonalne usługi windykacyjne. W dodatku reprezentują interesy Klientów w sądach! Super.
Krystian z Torunia
Krystian z Torunia
5.0
29.07.2020
Po 3 wygranych sprawach jak najbardziej polecam biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum. Potrafią działać efektywnie, a w tej branży to klucz do sukcesu. Nie marnują czasu na zbędne gdybanie czy nie wykonują niepotrzebnych czynności, które do niczego nie prowadzą tylko krok po kroku wykonują skutecznie czynności mające na celu wyegzekwowanie środków finansowych od dłużnika. U mnie raz odzyskali 25000 zł i dwa razy po 15000 zł, działali w każdym z 3-ech przypadków super. Kontakt z nimi jest rewelacyjny, dbają o interesy swoich klientów i mają ogromne doświadczenie na rynku windykacyjnym czyniąc z nich liderów w branży odzyskiwania długów nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Pozdrawiam jako zadowolony i wierny klient.
Alicja M.
Alicja M.
5.0
22.07.2020
Kancelaria Ultimatum od ponad dekady szczyci się dobrą sławą wśród klientów z całego kraju, dlatego zdecydowałam się powierzyć im sprawę windykacyjną gdyż wydawała się dla mnie bardzo skomplikowana i nie chciałam jej powierzać pierwszej lepszej firmie z brzegu - wybór Kancelarii Ultimatum okazał się jak najbardziej słuszny ponieważ panowie z tego biura nie tracili czasu i już w dniu zgłoszenia się do nich przeanalizowali sprawę windykacyjną, a także przedstawili plan działania. Nie trzeba było wnosić sprawy na drogę sądową ponieważ Kancelaria Ultimatum odpowiednimi argumentami uświadomiła dłużnika w jakim jest położeniu i że dalsza walka będzie wpływała na jego niekorzyść po czy zrozumiał to i zwrócił mi całą kwotę jaką był mi winien. Dziękuję za wszystko panom z tego biura i będę ich na pewno polecała wszystkim tym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji do mojej.
M.Karolak
M.Karolak
5.0
16.07.2020
Działają bardzo profesjonalnie, odnaleźli mojego dłużnika w Niemczech i sprawnie doprowadzili do tego, że oddał dług.
Fabian
Fabian
5.0
09.05.2020
Przystępne ceny i skuteczne działanie. Polecam z czystym sumieniem.
Aleksander
Aleksander
4.0
27.03.2020
Radzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.
Dorota
Dorota
4.0
18.01.2020
Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie. Metody działania dobierają zgodnie z rodzajem sprawy.
Filip
Filip
5.0
21.11.2019
Szybkie i skutecznie odzyskiwanie pieniędzy.
Michalina S.
Michalina S.
5.0
24.10.2019
U mnie było tak, że Już dawno straciłam nadzieję w kwestii odzyskania pieniędzy, ale przypadkowo z polecenia koleżanki trafiłam do kancelarii Ultimatum i udało się odzyskać cały dług właśnie z ich pomocą. Bardzo dziękuję za pomoc i współpracę. Mają w tym biurze świetnym prawników i negocjatorów, co pozytywnie wpływa na sprawne odzyskanie pieniędzy od dłużnika.
Kornelia O.
Kornelia O.
5.0
24.10.2019
Kancelaria Ultimatum zdjęła z mojej głowy cały kłopot z wrednym dłużnikiem, który zarówno nie miał pieniędzy żeby oddać, ale też nie chciał tego uczynić. Nie przypuszczałam nawet, że tak dobrze im pójdzie, bo było praktycznie totalnie bez przestojów jeśli chodzi o cały proces związany z odzyskaniem długu. Po dwukrotnej współpracy z biurem Ultimatum polecam ich metodykę działania.
Nikola J.
Nikola J.
5.0
24.10.2019
Nieziemsko skuteczna kancelaria windykacyjna, której udało się odzyskać w 100% należności na etapie postępowania polubownego za co jestem ogromnie wdzięczna, bo sama na własną rękę mimo tego, że rok próbowałam coś wskórać to nie odzyskałam ani jednej złotówki, a Kancelaria Ultimatum wywalczyła całą kwotę długu w niespełna miesiąc czasu. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam!
Helena M.
Helena M.
5.0
24.10.2019
Świetni negocjatorzy pracują w biurze KANCELARIA ULTIMATUM, którym udało się dogadać z dłużnikiem jeszcze przed postępowaniem sądowym za co mają u mnie dużego plusa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim ich usługi, bo są naprawdę obeznani w temacie windykacji. Nie pobierają zaliczek tylko od razu przechodzą do działania.
Milena A.
Milena A.
5.0
24.10.2019
Dziękuję Panom z kancelarii Ultimatum za profesjonalne i nieszablonowe podejście do mojego problemu związanego z odzyskaniem pieniędzy. Pod kątem prawnym wykazali się maksymalnie wysoką skutecznością. Dziękuję za wszystko!
Bartosz
Bartosz
5.0
06.09.2019
Z ich pomocą odzyskałem należność od pracodawcy.
Michał
Michał
5.0
25.07.2019
Mój problem z dłużnikiem został tutaj rozwiązany bardzo sprawnie.
Eryk P.
Eryk P.
5.0
01.07.2019
Jestem pełen podziwy dla Kancelarii Ultimatum! Mają dużo doświadczenia w tym co robią i dążą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Korzystałem już 2 razy i za każdym razem odzyskiwali w pełni dług egzekwując odsetki. Wszystko w 100% poszło tak jak bym tego chciał.
Marian B.
Marian B.
5.0
01.07.2019
U mnie współpraca z firmą ULTIMATUM, która obsługuje potrzebujące pomocy windykacyjnej osoby z całego kraju była nad wyraz wzorowa gdyż inne firmy mówiły mi, że długu nie da się odzyskać natomiast jeszcze inni wmawiali mi, że będzie to trwało minimum rok czasu, a owa Kancelaria Ultimatum odzyskała pieniądze w 3 miesiące. Polecam ludzi, którzy tam pracują, a Ja sam pozdrawiam ich i gdy będzie takowa potrzeba zgłoszę się właśnie do nich.
Marcin J.
Marcin J.
5.0
01.07.2019
Nie ma co się dłużej zastanawiać nad biurem windykacyjnym Ultimatum tylko najlepiej zadzwonić do nich i przekonać się samemu, że to profesjonalna firma - oni indywidualnie podchodzą do każdego klienta, dlatego mają tyle sukcesów na koncie.
Adam M.
Adam M.
5.0
30.06.2019
Poradzili sobie Panowie windykatorzy reprezentujący kancelarię ULTIMATUM z naprawdę problematycznym kontrahentem, który był naszej firmie dłużny za zaległe faktury tj. 45 tys. zł, więc nie mało, a dali radę bez najmniejszego problemu.
Mirosław S.
Mirosław S.
5.0
29.06.2019
Choć by człowiek chciał nie ma się do czego przyczepić jeśli chodzi o firmę KANCELARIA ULTIMATUM w tym biurze windykacyjnym osoby od ściągania zadłużeń działają niezwykle precyzyjnie i skutecznie na korzyć klienta, dlatego jako osoba, która już 3 razy korzystała z ich fachowych usług mogę z całego serca polecić tą firmę.
Przemysław M.
Przemysław M.
5.0
29.06.2019
Kolejna sprawa dotycząca zadłużenia po kontakcie i zaleceniach ze strony kancelarii Ultimatum została przesłana na ich adres e-mail, bo wcześniejsze postępowanie zakończyło się wielkim powodzeniem. Odzyskują długi bardzo szybko bez patrzenia na stopień zaawansowania sprawy – po prostu znają się na tym co robią.
Piotr S.
Piotr S.
5.0
28.06.2019
Najbardziej cenione biuro windykacyjne w kraju z jakim mieliśmy do czynienia od początku istnienia naszej firmy, która obsługuje nawet klientów z Czech, Słowacji czy innych krajów Europejskich – Kancelaria Ultimatum radzi sobie z dłużnikami zagranicznymi równie dobrze jak z tymi krajowymi.
Kazimierz K.
Kazimierz K.
5.0
28.06.2019
Godna polecania firma odzyskująca długi. U mnie odzyskali 18 tysięcy złotych i było tak, że kilka razy korzystałem z pomocy kancelarii Ultimatum i mogę w pełni polecić to biuro windykacyjne, przy pierwszej sprawie odzyskali 7000 zł, a przy drugiej 11 000 zł – trzeba przyznać, że możliwości mają nieograniczone, co pozwala na szybsze załatwienie sprawy i odzyskanie pieniędzy od dłużnika.
Józef M.
Józef M.
5.0
28.06.2019
Biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum to profesjonalni windykatorzy, którzy rozumieją drugiego człowieka, a to już bardzo dużo jak ktoś ma na karku dłużnika i jest w trudnej sytuacji. Mają świetne rozeznanie na rynku windykacyjnym, co umożliwia im świetne władanie prawem i nie dawanie się omotać dłużnikowi Polecam
Henryk P.
Henryk P.
5.0
27.06.2019
Poświęcenie się dla klienta widoczne na każdym etapie postępowania, miła i kulturalna obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy czyli z tego biura liderów na rynku windykacji. Trzeba zaznaczyć fakt, iż Kancelaria Ultimatum zajmuje się sprawami zagranicznymi, dlatego zdecydowałem się na nich - dłużnikiem była zagraniczna firma. Polecam ich w 100%
Ryszard A.
Ryszard A.
5.0
27.06.2019
Polecam biuro windykacyjne Ultimatum jeżeli ktoś potrzebuje fachowej porady z zakresu odzyskiwania długów to oznajmiam, że są to prawdziwi profesjonaliści finansowi i znają się na windykowaniu jak mało kto.
Jakub C.
Jakub C.
5.0
27.06.2019
Wielokrotnie korzystałem z usług kancelarii ULTIMATUM i muszę powiedzieć, że byli o 100 razy lepsi w szukaniu dłużnika jak i w samym sobie finalnym ściąganiu długu niż konkurencyjne firmy i do tego ich cennik jest najkorzystniejszy w całym kraju z tego co sprawdzałem. Współpraca na wysokim poziomie.
Roman A.
Roman A.
5.0
27.06.2019
Dość mocno męczyłem się z moim dłużnikiem od przeszło dwóch lat i już nie miałam nadziei, ale znajoma poleciła mi profesjonalistów z kancelarii Ultimatum, skorzystałem i załatwili całą papierologię z wywalczeniem długu w kilka tygodni, więc duży plus dla nich za wszystko co dla mnie zrobili.
Joanna F.
Joanna F.
5.0
12.06.2019
Bardzo atrakcyjny model biznesowy oferuje KANCELARIA ULTIMATUM i ma świetne opinie wśród swoich klientów do których np. Ja się zaliczam, ale głównie za sprawą efektywnego działania mogą poszczycić się dużą ilością (lub nawet większością) wygranych spraw i w pełni ściągniętych długów. U mnie odzyskali 25 tysięcy złotych, rozliczenie odbyło się po oddaniu pieniędzy, więc nic nie musiałam wcześniej wpłacać ani złotówki. Dług był zagraniczny, ale nie stanowiło to dla nich problemu i ogarnęli temat jak należy. Polecam i dziękuję, w końcu jestem na równi z finansami.
Ola D.
Ola D.
5.0
11.06.2019
W Kancelarii Ultimatum jak ostatnio korzystaliśmy z ich usług w celu odzyskania należności finansowych bezpłatnie zweryfikowali sprawę związaną z zadłużeniem i kontrahent bardzo szybko został zmotywowany do uregulowania należności finansowych. Polecam bardzo usługi świadczone przez to biuro windykacyjne. Dodatkowym ich atutem jest to, iż można wszelakie formalności załatwić drogą mailową lub tradycyjną korespondencją listowną bądź też kurierem.
Agnieszka P.
Agnieszka P.
5.0
10.06.2019
Z całego serca polecam kancelarię windykacyjną ULTIMATUM jeżeli ktoś potrzebuje profesjonalnej porady z zakresu prawa windykacyjnego ponieważ są to prawdziwi eksperci finansowi i znają się na rzeczy jak mało kto. Obsługują klientów z całego kraju, co uważam za ich ogromny plus. Potrafią ściągnąć nawet najbardziej problematyczne zadłużenie z dłużnika, który ukrywa się za granicami Polski.
Mateusz
Mateusz
5.0
26.05.2019
Najlepsi specjaliści od odzyskiwania długów. Skuteczność gwarantowana.
Kuba
Kuba
5.0
16.03.2019
Dobry kontakt z kancelarią. Na bieżąco mnie informowali o postępach w sprawie.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
23.01.2019
Z ich usług korzystałem już dwa razy. W obu przypadkach udało mi się odzyskać pieniądze.
Sławomir Z.
Sławomir Z.
5.0
12.01.2019
Wraz ze wspólnikiem jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i usatysfakcjonowani ze współpracy z firmą o nazwie KANCELARIA ULTIMATUM, która potrafi zrozumieć nie tylko problem, ale i także drugiego człowieka. Profesjonalne i bezkonkurencyjne podejście do tematu windykacyjnego gdzie nie znajdziemy drugiej tak zaangażowanej firmy jak Kancelaria Ultimatum. Ich obsługa klienta na wysokim poziomie - jest bardzo pomocna. Kolejnym atutem jest to że za weryfikację sprawy nie musiałam płacić anie jednej złotówki. BARDZO POLECAM !!!
Mariusz S.
Mariusz S.
5.0
10.01.2019
Nie omieszkam napisać o firmie Kancelaria Ultimatum same dobre aspekty ponieważ tylko od dobrej strony znam tą kancelarię windykacyjną świadczącą usługi na miarę nowoczesnej firmy godnej takich klientów jak nasza firma. Kancelaria Ultimatum zajęła się naszą sprawą jak by to ich się problem tyczył a nie nas. Wykonali całą usługę wzorowo stąd ma ocena o nich to 5/5 z dużym plusem. Polecam!
Mariusz B.
Mariusz B.
5.0
06.01.2019
Nasze firmy współpracują ze sobą od kiedy pamiętam czyli na pewno ponad 12-13 lat i nigdy nie było z biurem windykacyjnym Ultimatum żadnych problemów. Wspomniana Kancelaria Ultimatum to lider na rynku windykacyjnym nie tylko w Warszawie, ale także wszędzie tam gdzie mamy biura tj. m. in. Białystok, Ełk, Olsztyn, Gdański i nam to w zupełności wystarcza. Polecamy z całego serca Kancelarię Ultimatum wszystkim w kraju jak i osobom potrzebującym wsparcia prawnego za granicami naszego kraju.
Jarosław B.
Jarosław B.
5.0
03.01.2019
Mają wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, windykatorów i negocjatorów, dlatego powierzenie sprawy Kancelarii Ultimatum to praktycznie równa się z wygraną ponieważ niemalże wszystkie sprawy ogarniając wychodząc na tarczy jak przystało na fachowców ze stolicy.
Piotr Z.
Piotr Z.
5.0
27.12.2018
W mych oczach jest to bardzo rzetelna firma windykacyjna, która pomogła mi uporać się z dłużnikiem, który ukrywał się za granicami kraju. Dali radę i to bardzo szybko - sam rok się męczyłem bez skutku, a oni namierzyli w tydzień dłużnika, koresponowali z nim miesiąc i po 2 miesiącu zrócił dług. Polecam
Jarosław B.
Jarosław B.
5.0
23.12.2018
Kancelarię Ultimatum znam od przeszło 8-9 lat i nigdy się na nich nie zawiodłem, a nasza firmą systematycznie i regularnie współpracuje z ową firmą windykacyjną. Są skuteczni i potrafią wszystko profesjonalnie załatwić. Polecamy
Damian K.
Damian K.
5.0
20.12.2018
Można korzystać, testowałem tą firmę i całkiem szybko poradziła sobie z całkiem cwanym dłużnikiem, więc ogarniają temat windykacji znakomicie. Nie pobrali zaliczki i zaczęli działać, więc czego mógłbym chcieć więcej... Ocena 5/5 Zadowolony klient
Krzysztof M.
Krzysztof M.
5.0
19.12.2018
Ściągnęli moje zaległe wynagrodzenia, które przywłaszczył sobie mój były pracodawca i uchylał się od uregulowania należności finansowych za 4 miesiące pracy. Sam nie mogłem wyegzekwować kasy, ale dobrze że kolega polecił firmę Kancelaria Ultimatum cieszącą się dobrymi opiniami to zaryzykowałem korzystając z ich usług, ale wszystko od A do Z poszło bez najmniejszego problemu za co im dziękuję z całego serca.
Jacek S.
Jacek S.
5.0
18.12.2018
Miałem szczęście, że trafiłem na Kancelarię Ultimatum w ostatniej chwili gdyż o mały włos mógłby się przedawnić dług. Dobrze, że mi wszystko Kancelaria Ultimatim wytłumaczyła - nic nie wiedziałem na początku, a po rozmowach z pracownikami tejże firmy byłem obeznany w kwestiach windykacyjnych jak mało kto. Polecam to to biuro każdemu ponieważ mają dobrą opinie zarówno w stolicy jak i całej Polsce.
Helena Z.
Helena Z.
5.0
17.12.2018
Rekomenduję firmę Kancelaria Ultimatum jako wieloletni Klient tegoż biura windykacyjnego w którym nie tylko znają się na odnajdywaniu dłużników i załatwianiem kwestii prawnych to też potrafią obdarzyć drugą klienta dobrą radą i ciepłymi słowami otuchy. Polecam
Kazimierz D.
Kazimierz D.
5.0
16.12.2018
Bardzo szybko odzyskali u mnie dług i na koniec śmialiśmy się że na mikołaja prezent mi zrobili, bo zgłosiłam im dłużnika na początku listopada i 3 grudnia pieniądze wróciły do mnie na konto czyli nawet miesiąc nie minął, a już był finał i to pozytywny. Polecam
Zbigniew
Zbigniew
5.0
06.12.2018
Polecam Kancelarię wszystkim tym, którzy chcą zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Kompetencje na wysokim poziomie.
Dorota P.
Dorota P.
5.0
05.12.2018
Wszystko jak w najlepszym porządku , należnośc odzyskana w niecały miesiąc, zostął ajeszcze tylko jedna fv ale mam nadzieje ze sobie też poradzą.
Zdzisław B.
Zdzisław B.
5.0
20.11.2018
Pomagali mi w sprawach rozwodowych przy podziale majątku ponieważ mój były mąż okazał się zwykłym oszustem, który chciał mnie "okraść" w biały dzień na moich oczach. Kancelaria Ultimatum poradziła sobie z nim najlepiej jak to możliwe, cały czas jestem z nimi w kontakcie i cały czas dużo dla mnie robią, dlatego polecam ich firmą.
Sebastian K.
Sebastian K.
5.0
18.11.2018
Zostaliśmy oszukani przez akwizytora na dużą sumę, który się okazał później zwykłym oszustem, ale mieliśmy dokumenty i zgłosiliśmy to na policję, ale oni tylko kazali czekać. Dopiero Kancelaria Ultimatum wyciągnęła pomocną dłoń i bezpłatnie zweryfikowali nasz przypadek, który przeszedł do dalszego etapu windykacyjneg w tej firmie. W finale 3 miesiące odzyskiwali pieniądze.
Dariusz J.
Dariusz J.
5.0
17.11.2018
Perfekcyjnie przeprowadzają działania windykacyjne u dłużników w całym kraju. U mnie 3 razy pomogli przy ściągnięciu długów - 1 raz od firmy za niesłuszne naliczanie dodatkowych opłat i 2 razy pomogli przy odzyskaniu długu od osób prywatnych i za każdym razem spisali się na medal. Polecam Kancelarię Ultimatum!
Robert U.
Robert U.
5.0
15.11.2018
Miła obsługa dla osób pokrzywdzonych przez dłużników. U mnie może dług nie był duży, nawet nie przekroszył 10000 złotych, ale miałem wrażenie, że podchodzą do sprawy z długiem na milion. Bez owijania w bawełne klarowne zasady współpracy. Jestem zadowolony
Ryszard N.
Ryszard N.
5.0
14.11.2018
Współpraca z Kancelarią Ultimatum odbyła się na najwyższym poziomie oczywiście z pozytywnym zakończeniem. Osobiście mieszkam poza Warszawą, dlatego zachęciło mnie w ich ofercie to, że można załatwić formalności mailowo lub korespondencyjnie. 100% długu ściągnęli z oszusta, który uciekał od obowiązku uregulowania należności. Polecam firmę Ultimatum i pozdrawiam Pana Rafała oraz Pana Marcina.
Jacek Z.
Jacek Z.
5.0
07.11.2018
Pomogła mi Kancelaria Ultimatum już dwa razy uporać się z oszustami, którzy brali towar z naszego magazynu na "ładne oczy" i myśleli że nie będą musieli za niego płacić. Dopiero w tej kanelarii przemówili do rozumu dłużnika i sam zacząć aktywnie spłacać dług w ratach. Nie pobierają opłat wstępnych, więc dużo dużo lepiej niż w innych firmach tego rodzaju. Polecam i pozdrawiam
Henryk K.
Henryk K.
5.0
06.11.2018
Wszakże chciałbym polecić każdej firmie czy też osobie prywatnej firmę, która pomaga bez chwili namysłu. Od kiedy powstała Kancelaria Ultimatum opinie wśród oszustów rozeszła się jednoznacznie - nie ma sensu uciekać czy się ukrywać, oni i tak znajdą oszusta dłużnika, który nie płacił regularnie faktur. Fenomen kancelarii windykacyjnej, którą można było zobaczyć w tv Polsat to profesjonalizm i rzetelna obsługa wszystkich klientów tzn. bez znaczenia czy jesteś osobą indywidualną z długiem do odzyskania 5 tys czy jesteś firmą mającą kontrahentów z zadłużeniami na kilka milionów na pewno (przynajmniej było tak w naszym przypadku) firma Ultimatum stanie na wysokości zadania i pomoże wyjść z kłopotów finanansowych. Podkreślę jeszcze tylko fakt, iż to biuro NIE POBIERA opłat wstępnych, zaliczek, więc można iść do nich bez znaczenia na zasobność portfela - u nas zawsze załatwiali sprawy do końca z pozytywnym skutkiem. Super firma!
Mieczysław J.
Mieczysław J.
5.0
05.11.2018
Kiedy potrzebowałem pomocy w zakresie windykacji wierzytelności byłem bezradny i myślałem, że nigdy nie odzyskam długu, który ciążył na oszuście finansowym. Codziennie rozmyślałem o tym co się stanie jak nie odzyskam pieniędzy od tego całego oszusta, ale zobaczyłem w telewizji Polsat informację o takiej firmie, która nie szczypie się i odzyskuje długi od najgorszych oszustów z jakimi można mieć do czynienia. Pierwszy kontakt z mojej strony był nieśmiały ponieważ nigdy nie miałem tego typu problemu w swoim życiu, aż jak na złość w najmniej oczekiwanym momencie trafił się dłużnik, którego nie dało rady przekabacić nawet do ratalnej spłaty długu i dobrze, że zgłosiłem się do firmy o nazwie Kancelaria Ultimatum, która bez egzekwowania jakichkolwiek zaliczek zajęła się sprawo kompleksowo pomagając wyjść mi z bagna finansowego do którego trafiłem przez to że oszuści tylko czychają na uczciwych i porządnych obywatelów żeby ogołocić ich z ostatnich oszczędności. Polecam biuro Ultimatum!!!
Roman
Roman
5.0
03.11.2018
Jako jedni z nielicznych na rynku nie pobierają żadnych opłat wstępnych. Płaci się jedynie prowizję od odzyskanych należności. Warto z nimi współpracować.
Janusz B.
Janusz B.
5.0
21.10.2018
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Polecam ponieważ odzyskali cały dług od pewnego oszusta - dłużnika, który unikał mnie od kiedy miał oddać pieniądze. Dziękuję Panie Rafale za dobre słowo w tych trudnych momentach.
Ryszard U.
Ryszard U.
5.0
19.10.2018
W moim przypadku odzyskany dług został w 100% po 3 miesiącach, ale warto było czekać. Sumienni i uczciwi. Firma godna polecenia. Pozdrawiam
Sławomir M.
Sławomir M.
5.0
18.10.2018
Odzyskiwanie długłów z Kancelarią Ultimatum to czysta przyjemność. jest jakaś reklama w Polsacie, ale nie wiem czy to ta sama firma ponieważ mnie obsłużyli błyskawicznie i za pół darmo wszystko przygotowali bez początkowych opłat za weryfikację sprawy.
Mieczysław S.
Mieczysław S.
5.0
17.10.2018
Ultimatum dorwało tego skubańca co zalegał mi z oddaniem kasy, ale już po wszystkim, dzięki nim i mogę teraz jednoznacznie powiedzieć, że jest to najlepsza kancelaria windykacyjna w kraju. Oglądałem program w polsacie - widać że nikomu nie podarują bez znaczeni na status, kolor skóry czy majątek. Polecam zdecydowanie!
Mateusz K.
Mateusz K.
5.0
16.10.2018
Korzystaliśmy z usług Ultimatum 3-krotnie i zawsze reprezentowali profesjonalizm na najwyższym poziomie, oszust- ten mój dłużnik puszczony w skarpetkach na długo ich popamięta. Polecam i pozdrawiam
Zdzisław A.
Zdzisław A.
5.0
15.10.2018
Panowie z Kancelarii Ultimatum są najlepsi do ścigania mojego nieszczęsnego oszusta, który wykiwał mnie na ponad 30 tys. zł. Dobrze, że trafiłem na tą firmę, bo było już naprawdę kiepsko. Polecam to biuro windykacyjne
Jacek J.
Jacek J.
5.0
14.10.2018
Nawiązując współpracę z Kancelarią Ultimatum oszuści nie mają szans uciec przed odpowiedzialnością uregulowania należności finansowych. Mój dług wyegzekwowali w 8 tygodni. Polecam
Jakub P.
Jakub P.
5.0
12.10.2018
Kancelaria Ultimatum to swoistego rodzaju istny bat na oszustów ponieważ mają skuteczne narzędzia windykacyjne pomagające na efektywne działania mające na celu odzyskanie środków finansowych. U mnie odzyskali dług bez większych problemów.
Stanisław W.
Stanisław W.
5.0
11.10.2018
Rozstrzygneli spór między naszą spółką, a zlegającą z opłatami firmami, która zaoptrywała się w naszej hurtowni. Załatwili wszystko począwszy od analizy i skompletowaniu dokumentów skończywszy na odzyskaniu długu, więc ocena bardzo dobra.
Mariusz C.
Mariusz C.
5.0
10.10.2018
Firma naprawdę której nic nie można zarzucić, wystarczy wysłać do nich dokumenty na adres Złota 59, 00-120 Warszawa i oni bezpłatnie sprawdzą czy coś będzie z całego przedsięwzięcia i działają. Rozliczenie na sam koniec po odzyskaniu długu, ale to procentowo pobierają i są to niewielkie kwoty.
Maciej M.
Maciej M.
5.0
05.10.2018
Wzorowe podejście do każdego klienta bez znaczenia na wielkość długu - u mnie był dług 8 tys. i bardzo solidnie podeszli do tematu za co niezmiernie jestem wdzięczny.
Henryk C.
Henryk C.
5.0
04.10.2018
Mają w ofercie godne uwagi usługi windykacyjne i za pomocą firmy Ultimatum odnajdziemy dłużnika nawet jak będzie w innym państwie. U mnie odnaleźli dłużnika w 2 tygodnie, a był we Francji. Daję ocenę 5/5.
Jakub J.
Jakub J.
5.0
03.10.2018
Konkretni ludzie pracują w kancelarii Ultimatum i prowadzą sprawy od początku do dosłownego końca na najwyższym poziomie. Odzyskali u mnie 15 000 zł w kilka miesięcy za co serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Zdzisław N.
Zdzisław N.
5.0
28.09.2018
Współpraca przebiegała na korzystnych warunkach i bez owijania w bawełne załatwili całą dokumentacje i wysłała kilka pism do firmy, która miała dług u mnie. Po miesiąca zadziałały pisma z firmy Ultimatum po zaczęli w ratach płacić i już 3/4 spłacone. Polecam tą kancelarię.
Przemysław S.
Przemysław S.
5.0
27.09.2018
Jak zajmowali się moją sprawą w której było do odzyskania ponad 13 000 zł to muszę powiedzieć że przyłożyli się do pracy ponieważ efekty były widoczne już po kilku tygodniach dziłań z ich strony. Kancelaria Ultimatum wg mnie to bardzo dobry wybór jeśli szukamy biura windykacyjnego, dlatego daje ocenę 5 i polecam innym.
Jerzy K.
Jerzy K.
5.0
25.09.2018
Pomagają w trudnych sytuacjach, tam gdzie zwykły człowiek rozkłada ręce tam oni mogą pomóc ponieważ znają prawo i mają doświadczenie w windykacji. Odzyskali 100% pieniędzy w moim przypadku z odsetkami.
Marcin D.
Marcin D.
5.0
21.09.2018
Wspaniali ludzie tam pracują, którzy bez znaczenia na wielkość sprawy zajmują się bez chwili namysłu i to jeszcze nie pobierają opłaty wstępnej za zweryfikowanie całego postępowania. Godna zaufania firma potrafiąca o wiele więcej niż inne, podobne biura windykacyjne.
Jarosław K.
Jarosław K.
5.0
19.09.2018
Jestem bardzo zadowolony z usług biura Ultimatum i mogę ich polecić każdej niezdecydowanej osobie i tak jak ja czyli bez orientacji w branży windykacyjnej. Załatwili za mnie dosłownie wszystko, od dokumentów, pod znalezienie dłużnika, ażd do ostatniej rozprawy w sądzie stąd ocena 5 na 5 :) Pozdrawiam
Daniel W.
Daniel W.
5.0
19.09.2018
Genialne rozwiązania prawnicze szyte na miarę potrzeb klienta, dlatego Kancelaria Ultimatum zawsze dogłębnie analizuje sprawę, a dopiero później bierze się do efektywnego działania. Dłużnik z nimi nie ma żadnych szans, więc można ich śmiało brać.
Tomasz D.
Tomasz D.
5.0
17.09.2018
Nasza firma korzystała z usłgu Ultimatum 2 razy i były to pozytywnie zakończone zlecenia, więc jak najbardziej należy się pozytywna ocena. Dają możliwość załatwienia wszelkich formalności drogą elektroniczną lub kurierem, więc to duży plus i zaoszczędzenie pieniędzy. Polecam
Sławomir L.
Sławomir L.
5.0
16.09.2018
Świetna Kancelaria windykacyjna, która potrafi zrozumieć klienta bez znaczenia czy zgłasza się firma czy osoba przywatna to zawsze pomogą odzyskać dług. Dużym ich atutem jest to, że nie chcą wpłaty przez zakończonym z sukcesem postępowaniem windykacyjnym, co sprawia, że są wiarygodni natomiast klient czuje się bezpiecznie i nie musi mieć środkó finansowych na rozpoczęcie procedury związanej ze ściagnięciem długu.
Tadeusz B.
Tadeusz B.
5.0
15.09.2018
Jestem bardzo zadowolony z usług ponieważ wszystkie czynności były na bieżąco nam przkazywane mailowo i telefonicznie. Dodatkowym atutem firmy Ultimatum jest fakt, iż faktycznie nie przyjmują żadnych startowych opłat za analizowanie sprawy. Rozliczenie to znikomy procent od wygranej sprawy. Maksymalny poziom zadowolenia!
Józef W.
Józef W.
5.0
14.09.2018
Świetne rozwiązanie na problemy z którymi zwyczajny Kowalski najzwyczajniej nic w pojedynkę nie zdziała ponieważ w naszym pięknym kraju nie znając literatury prawa nie mamy zbyt szerokiego spektrum możliwości związanych z odzyskaniem długu. Lepiej iść do Kancelarii Ultimatum, opowiedzieć im o problemie i zadać pytanie czy mogą pomóc - lepszego rozwiązania po prostu nie ma.
Jan W.
Jan W.
5.0
13.09.2018
Bardzo mi pomogli ponieważ nie miałem złotówki przez to że mój wspólnik mnie wykiwał i uciekł z pieniędzmi, a Kancelaria Ultimatum zweryfikowałą i szczegółowo przeanalizowała całą moją sprawę i pomogła mi wyjść z opresji. Jest to firma na światowym poziomie jeśli chodzi o obsługe klienta.
Liliana
Liliana
5.0
08.09.2018
Kancelaria windykacja proponująca współpracę na przejrzystych zasadach. Żadnych ukrytych kosztów i haczyków.
Kamil Z.
Kamil Z.
5.0
26.08.2018
Bardzo mi pomogli jak dwóch naszych kontrahentów zwlekało z opłaceniem faktur, aż przestali telefon odbierać, ale dobrze że Kancelaria Ultimatum konkretnie zadziałała. Dziękuję i pozdrawiam!
Edward Z.
Edward Z.
5.0
14.08.2018
Pomagają w wielu kwestiach związanych z windykacją należności, nieopłaconych faktur czy też zajmuje się sprawami alimentacyjnymi. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum.
Artur O.
Artur O.
5.0
10.08.2018
Nie mogłem znaleźć dłużnika przez rok i już się poddawałem, ale przetestowałem usługi Kancelarii Ultimatum i nie żałuję, bo odzyskali wszystkie zaległe pieniądze z nieopłaconych faktur. Wszystko załatwione na 5 gwiazdek :)
Adam K.
Adam K.
5.0
08.08.2018
Polecam Kancelarię Ultimatum z Warszawy, która obsługuje klientów z całej polski za profesjonalne podejście do tematu windykacji krajowej. Korzystałem 4 razy w przeciągu kilku lat i zawsze byłem zadowolony.
Dawid K.
Dawid K.
5.0
07.08.2018
Dziękuję Kancelarii Ultimatum za pomoc w odzyskaniu należności za nieopłacone faktury. Są skuteczni i znają się na temacie.
Rafał M.
Rafał M.
5.0
05.08.2018
Całkowity brak opłaty wstępnej uważam za ogromny atut w Kancelarii Ultimatum, dlatego śmiało mogę ich polecić niezdecydowanym osobom. Pozdrawiam
Piotr Z.
Piotr Z.
5.0
04.08.2018
Moja firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło 10 lat i nigdy nie mieliśmy z nimi problemu, więc można korzystać bez obaw. Powodzenie gwarantowane!
Izabela N.
Izabela N.
5.0
02.08.2018
Myślalam że już nie odzyskam swoich pieniędzy ponieważ wspólnik zabrał wszystko z firmy wraz z środkami na koncie i ślad po nim zaginął, ale Kancelaria Ultimatum poradziła sobie ze znalezieniem tego mojego "kolegi" i w 2 miesiące miałam zwrot długu na koncie.
Małgorzata J.
Małgorzata J.
5.0
01.08.2018
Miałam problem z alimentami, zarówno bieżacymi jak i zaległymi w głównej mierze - myślałam że to już koniec mnie i moich dzieci, bo rok walczyłam i tylko pogrążałam się na niekorzyść w świetle sprawy. Całe szczęście, że koleżanka korzystała z usług firmy Ultimatum i też spróbowałam. Załatwili za mnie wszystko i nie dość, że sprłaca ojciec dziecka długi alimentacyjne to także zmobilizował się do regularnego płacenia.
Urszula N.
Urszula N.
5.0
30.07.2018
Z czystym sumieniem rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum - korzystałam już 2 raz i za każdym razem byłam zadowolona :) Polecam
Joanna A.
Joanna A.
5.0
27.07.2018
Najlepsza firma windykacyjna w całej Warszawie na którą można liczyć zawsze bez znaczenia na rodzaj sprawy. Weryfikując sprawy bez wzięcia ani jednego grosza. Super postawa
Magdalena W.
Magdalena W.
5.0
25.07.2018
Kancelaria Ultimatum to godna polecenia firma windykacyjna. Polecam każdemu kto nie może poradzić sobie z dłużnikiem oni pomogą na pewno.
Natalia M.
Natalia M.
5.0
24.07.2018
Ogromne podziękowania Panowie z firmy Ultimatum za pomoc i wyrozumiałość przy mojej sprawie, gdzie jak sami powiedzieliście, że nie było łatwo, ale ja od samego początku byłam przekonana widząc jak jesteś zaangażowani w to co robicie. Pozdrawiam i polecam
Barbara M.
Barbara M.
5.0
21.07.2018
Kancelaria Ultimatum to bardzo wysoka ściągalność faktur, nawet tych przedawnionych - znają przeróżne patenty jak sobie radzić z trudnymi przypadkami. Szczerze polecam każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej!
Agata C.
Agata C.
5.0
19.07.2018
Rewelacyjne podejście do klientów bez znaczenia na miejscowość z której dzwonią. Ja dzwoniłam z drugiego końca polski i załatwili szybciej dłużnika niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam dosłownie każdemu kto ma problem z dłużnikiem.
Joanna A.
Joanna A.
5.0
19.07.2018
Najbardziej pomagająca Kancelaria windykacyjna w całej Polsce! Nie miałam złotówki, a zajeli się moją sprawą i dopiero na koniec mały procent pobrali. Dziękuję za zaufanie i pomoc.
Marzena L.
Marzena L.
5.0
18.07.2018
Firma, która kupuje od nas towar, a dokładnie produkty spożywcze nie uregulowała faktur z trzech ostatnich miesięcy po wielkrotnych upomnieniach i bez skutku, ale kiedy usłyszeliśmy o Kancelarii Ultimatum, zgłosiliśmy się i potem było już z górki, bo to istni profesjonaliści. Dziękuję i pozdawiam
Kajetan
Kajetan
5.0
17.07.2018
Bez nich na pewno nie odzyskałbym moich należności. Kompleksowa obsługa całego postępowania i wysoka skuteczność działania. Zdecydowanie polecam!
Natalia S.
Natalia S.
5.0
17.07.2018
Już traciłam nadzieje że odzyskam pieniądzę, które zabrała wspólniczka z kasy firmowej i uciekła za granicę. Kancelaria Ultimatum w dosłownie parę dni namierzyli moją znajomą i po 3 miesiącach miałam pieniądze na koncie z odsetkami. Polecam firmę
zadowolony klient
zadowolony klient
5.0
16.07.2018
Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Ultimatum - najlepsza firma uzyskująca zaległości płatnicze klientów Waszych firm. Pełen profesjonalizm i skuteczność oraz kultura osobista na wysokim poziomie. Piszę z własnego doświadczenia
Elwira M.
Elwira M.
5.0
15.07.2018
Sprzedaliśmy na raty samochód, była umowa i wszystko pięknie, aż do momentu kiedy trzeba było zapłacić JUŻ drugą ratę - mijało pół roku i ani złotówki nie dostaliśmy, a jak się kontaktowaliśmy z kupującym to twierdzi, że wpadł w kłopoty finansowe gdzie widziałam jak stawił wszystkim kolejkę w barze. Dobrze że Kancelaria Ultimatum przyszła z pomocą, wszystko wytłumaczyła i bezpłatnie zweryfikowała sprawę. Dostają ode mnie dużą 5 z plusem!
Kamil K.
Kamil K.
5.0
08.07.2018
Na początku byłem sceptycznie nastawiony ponieważ nigdy nie korzystałem z tego typu usług, ale po pierwszej rozmowie wiedziałem że jestem we właściwym miejscu i rozmawiam z odpowiednimi ludźmi. Finał taki że jestem jeszcze na plusie w całym zamieszaniu z dłużnikiem. Super!
Jakub K.
Jakub K.
5.0
08.07.2018
Firmę mogę śmiało polecić ponieważ w naszej firmie Kancelaria Ultimatum to obowiązek bo mamy takich kontrahentów że nigdy nic nie wiadomo i regularnie współpracujemy z Ultimatum. Polecam w pełni i chyba każdy się ze mną zgodzi :)
Władysław K.
Władysław K.
5.0
07.07.2018
Miałem ze wspólnikiem pomysł na super biznes, ale po wzięciu pożyczki i zatowarowaniu sklepu powiedział że jednak to nie dla niego interes i uciekł zostawiając mnie z długami. Dobrze, że napotkałem Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi uporać się z długiem. Polecam
Z M
Z M
5.0
04.07.2018
Bardzo dobrze oceniam współpracę z Kancelarią Pana Jarockiego.Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzonej sprawie, a co najważniejsze duża skuteczność w działaniu.
Dorota P.
Dorota P.
5.0
02.07.2018
Bardzo pomocna porada. Myslałem, ze juz nie mam wyjscia z mojej trudnej sytuacji a tu sie udalo. Pomoc szybka i nie taka droga jak u innych. Bez łaski i proszenia się w parę minut powiedzeli jak załatwić sprawę i jak podejśc dłużnika, żeby uzyskać potw zadłuzenia, co umozliwiło wygraną w sądzie. Kancelaria Ultimatum - opinia pozytywna.
Dorota P.
Dorota P.
5.0
28.06.2018
Nie ma sie do czego przyczepić, obsluga ok, ceny -w porzadku, skuteczni. Korzystała tez moja znajoma i rowniez nie zawiedli - sprawa spadkowa. Maja tez dobrego detektywa. Opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna. Brawo!
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
21.06.2018
Bardzo pozytywnie , brak opłat wstepnych, sprawa sadowa w toku, opłacili za mnie 50%.
Bartek K.
Bartek K.
5.0
19.06.2018
Nie ma opłat wstępnych jak u innych nawet po 10 tys. zł za sprawę jak utopił mój znajomy przez jakąs firmę z Wrocławia. Sami sobie znaleźli dane dłużnika po samym peselu, bo tak sie ukrył, że nawet adresy pozmieniał. Jak otrzymał pismo to przeżył niezły szok, że go namierzyli. Również sprawdzili bezpłatnie majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie zachomikował. Kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ponieważ wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają także wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, porad udzielą czasem za darmo. Brak jakichkolwiek opłat wstepnych i za poszukiwanie majatku dłuznika oraz całej rodziny az do 5 lat wstecz – nic nie pobrali, a poprzedni chcieli tylko za tą usługę 3 tys. zł i za proces dodatkowe 12, sprawa trwała ponad 2 lata ale odzyskałem prawie całośc, jeszcze zostały odsetki, komornika maja niesamowitego, jezdzi do dłużnika, a oni mu znajduj
Zobacz więcej (111)