Przygotowanie pozwów i reprezentacja Klienta w sądzie
Przygotowanie pozwów i reprezentacja Klienta w sądzie , Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Tomasz Monte, Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6611100811
REGON: 260760465
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Tomasz Monte jestem radcą prawnym. Moją kancelarię prowadzę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działalność rozpocząłem w 2003 roku. Oferuję pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych, np. spółek prawa handlowego, a także dla osób fizycznych.

Oferta

Jako radca prawny prowadzę konsultacje oraz udzielam porad prawnych. Dążę do tego, aby wszystkie spory, w których uczestniczą moi Klienci, mogły zostać rozwiązane polubownie. Jednak jeśli zajdzie taka konieczność zapewniam zastępstwo procesowe na każdym etapie postępowania. Przygotowuję też pisma procesowe oraz pozwy. Składam skargi w sprawach administracyjnych i cywilnych oraz zażalenia i apelacje. Doradztwo prawne, które oferuję, obejmuje takie gałęzie prawa jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo podatkowe,
  • prawo administracyjne.
W ramach prawa cywilnego zajmuję się sprawami dotyczącymi eksmisji, zasiedzenia, czy zapłaty z tytułu umów i umów konsumenckich. Zapewniam doradztwo podczas ustanowienia służebności, ubiegania się o odszkodowanie i zadośćuczynienie oraz podział majątku wspólnego.

Prowadzę sprawy rodzinne, a w tym:
  • rozwody,
  • separacje,
  • sprawy o alimenty,
  • ustanowienie władzy rodzicielskiej,
  • ustalenie kontaktów dziecka z rodzicami.
Jeśli chodzi o sprawy spadkowe, to oferuję pomoc w kwestii stwierdzenia nabycia spadku, czy unieważnienia testamentu.

Zapewniam także reprezentację Klienta w trakcie prowadzenia postępowania administracyjnego. Do moich zadań należy też opiniowanie umów, regulaminów i statusów. Prowadzę postępowania windykacyjne w imieniu moich Klientów.

Więcej informacji na temat Kancelarii Radcy Prawnego, którą prowadzę na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, znajduje się na mojej stronie internetowej.

Artykuły

Kim jest radca prawny i co wchodzi w zakres jego usług?
Kim jest radca prawny i co wchodzi w zakres jego usług?
Kim jest radca prawny i jakie obowiązki wykonuje w ramach pełnienia swoich funkcji? Jakie są kompetencje radcy prawnego i co robi w ramach pracy korporacyjnej?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Tomasz Monte

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Tomasz Monte, Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (7)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Tomasz Monte

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Grażyna
Grażyna
5.0
13.01.2022
Poprosiłam tego Pana o pomoc w kwestii sprawy sądowej o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Przedyskutowaliśmy całą sprawę, tak, aby nie stawiać dziecka w stresującej sytuacji. Wspólnie przeanalizowaliśmy ryzyko oraz ustępy prawne. Podczas rozprawy sąd przychylił się do mojego stanowiska w sprawie.
Marta
Marta
5.0
23.11.2021
Podzieliliśmy spadek, a o doradce poprosiliśmy właśnie radcę Tomasza Monte. Udzielił nam szczegółowych informacji na temat przepisów prawnych w tym zakresie.
Gggreg
Gggreg
5.0
11.09.2021
Ten radca prawny uczestniczył w mojej sprawie rozwodowej. Na wszystkich spotkaniach był bardzo taktowny. Pomógł mi sporządzić pismo rozwodowe. Poradził, co robić, aby sąd przyznał mi opiekę nad córką. Robił też wszystko, aby zadbać o dobro dziecka.
Mariusz
Mariusz
5.0
15.07.2021
Miałem problem z zapłatą, którą ustaliłem z kontrahentem w umowie. Pan Tomasz Monte pomógł mi w odzyskaniu moich należności na drodze sądowej.
Slavvekk
Slavvekk
5.0
01.05.2021
Pan Tomasz Monte złożył w moim imieniu apelacje. Dokument przygotował bardzo szybko. Doradził także w kwestiach prawnych. Polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
4.0
13.03.2021
Byłem tutaj ze sporządzoną umową. Radca dokładnie przeanalizował dokument oraz moją sytuację firmową. Pomógł mi ustalić bezpieczne zapisy zarówno dla mnie, jak i wspólnika.
Roman
Roman
4.0
27.01.2021
W kancelarii radca zajął się przygotowaniem dla mnie pisma procesowego. Przeanalizował całą sytuację i wydał opinię. Przedstawił mi szczegółowo wszystkie konsekwencje wejścia na drogę sądową. Zapewnił mi kompleksowe przygotowanie się do rozprawy.