Porady prawne w temacie łowieckim
Porady prawne w temacie łowieckim, Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pasternak, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180241590
REGON: 015191126
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Pasternaka znajduje się w Warszawie. Mecenas zajmuje się obsługą prawną na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i stowarzyszeń.

Oferta

Radca prawny Marcin Pasternak udziela porad prawnych oraz analizuje dostarczone dokumenty. Usługi prawne świadczone przez prawnika dotyczą również sporządzania pism, w tym umów i pism sądowych. Mecenas podejmuje się też reprezentowania klientów w sądach i przed organami administracji, a także organami ścigania. Prawnik pomaga m.in. podejrzanym, oskarżonym oraz poszkodowanym w sprawach karnych. Sprawy, którymi zajmuje się radca, dotyczą również ochrony środowiska i prawa łowieckiego. Prawnik udziela porad kołom łowieckim oraz zajmuje się takimi zagadnieniami, jak uzyskanie albo cofnięcie pozwolenia na broń. Radca prawny Marcin Pasternak służy wsparciem w takim zakresie, jak:
  • prawo karne,
  • prawo łowieckie,
  • prawo ochrony środowiska,
  • prawo administracyjne,
  • prawo spółdzielcze,
  • prawo cywilne,
  • prawo handlowe.
Dodatkowych informacji dotyczących działalności Kancelarii Radcy Prawnego Marcina Pasternaka udzielanych jest pod podanym numerem telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pasternak

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pasternak, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pasternak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.