Twój radca prawny
Twój radca prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Zielińska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5671222026
REGON: 016392105
Branża:

O firmie

Nazywam się Ilona Zielińska i prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego. Siedziba mojej działalności mieści się w Warszawie.


Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Posiadam doświadczenie zawodowe z zakresu cywilnego i karnego procesu sądowego.

W sprawach cywilnych sądowych zajmuję się sprawami podziału spadku i majątku małżonków oraz sprawami spadkowymi, dotyczącymi nieruchomości, zasiedzeniem nieruchomości, postępowaniami nakazowymi, egzekucyjnymi.

Posiadam doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej, zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów prawa publicznego – Skarbu Państwa, a także podmiotów korporacyjnych, w tym funduszy inwestycyjnych, obywateli polskich oraz cudzoziemców.

Pomagam w procesach sukcesyjnych, w zakresie testamentów, darowizn (przesunięć majątkowych) między małżonkami, przekształceń działalności gospodarczej w spółki, spraw osobistych,w tym spraw rozwodowych, zabezpieczeniu kontaktów z dziećmi oraz spraw alimentacyjnych, jak również w zakresie prywatnych spraw majątkowych i inwestycyjnych.

Posiadam doświadczenie w szczególności w obrocie nieruchomościami, sprawach podziałowych nieruchomości, działów spadków, postępowań spadkowych, umowach deweloperskich.

Zajmuję się również prowadzeniem obsługi prawnej również w sprawach cywilnych, karnych, dyscyplinarnych, podatkowych.

Występuję jako pełnomocnik w sprawach karnych, sprawach o wykroczenia.

Artykuły

Pomoc w sprawach prawa cywilnego z Kancelarią Radcy Prawnego Ilona Zielińska
Pomoc w sprawach prawa cywilnego z Kancelarią Radcy Prawnego Ilona Zielińska
Procesy cywilne dotyczą wielu sfer życia, dlatego zwykle wymagają dobrego przygotowania i profesjonalnego wsparcia. Udziela go Kancelaria Ilony Zielińskiej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Zielińska

Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Zielińska, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Ilona Zielińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krystian B.
Krystian B.
5.0
22.07.2022
Trawiłem do Pani Ilony przypadkiem szukając pilnej pomocy i było to moje wielkie szczęście w całej tej sprawie. Współpraca od początku nacechowana była bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem i chęcią udzielenia jak najskuteczniejszej pomocy. Wielki profesjonalizm, kompetencja, wieloletnie doświadczenie, widać było też fantastyczne wykształcenie Pani Mecenas i zaangażowanie to cechy która charakteryzują dobrego radcę, a takim jest właśnie Pani Ilona. Do tych cech chcę jeszcze dodać ogromną kulturę osobistą, empatię i szacunek dla klienta które sprawiły, że nie czuje się jak trybik w całej tej machinie spraw, za to zawsze mogę liczyć na pomoc i ludzkie podejście. Polecam!