Usługi biegłego rewidenta i doradcy restrukturyzacyjnego
Usługi biegłego rewidenta i doradcy restrukturyzacyjnego, Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabela Skonieczna-Powałka, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 16:30
Śr.
09:00 - 16:30
Cz.
09:00 - 16:30
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8942562512

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabeli Skoniecznej-Powałki mieści się we Wrocławiu. W ramach naszej działalności oferujemy pomoc w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Oferta

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabeli Skoniecznej-Powałki we Wrocławiu wspiera przedsiębiorców znajdujących się w trudnej sytuacji rynkowej. Doradztwem restrukturyzacyjnym służymy niewypłacalnym firmom lub niewypłacalnością zagrożonym. Zapewniamy pomoc w przygotowywaniu wniosków o otwarcie restrukturyzacji, zapewniamy reprezentację w przed sądami i wierzycielami, opracowujemy plany restrukturyzacyjne i propozycje układowe, organizujemy zgromadzenia wierzycieli i zbieramy głosy oraz składamy wnioski o zatwierdzenie układu.

Wykonujemy analizy przedsiębiorstw oraz wypełniamy wnioski o ogłoszenie niewypłacalności. Dokonujemy oceny zdolności do ogłoszenia niewypłacalności, reprezentujemy klientów w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych oraz postępowaniach sądowych przeciw członkom zarządu oraz przygotowujemy sprzeciwy od listy wierzytelności czy zgłoszenia wierzytelności. Zajmujemy się również upadłością konsumencką.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabela Skonieczna-Powałka

Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabela Skonieczna-Powałka, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Restrukturyzacyjnego Izabela Skonieczna-Powałka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.