Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6851115858
REGON: 180091840
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Brach, jestem wykwalifikowanym radcą prawnym. Od 2005 roku prowadzę swoją kancelarię prawną, która znajduje się w Mielcu, w województwie podkarpackim. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, rozmaitych firm, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Oferta

Jako radca prawny mam wieloletnie doświadczenie. Na swoim koncie mam wiele udanych spraw, przez lata pracy udało mi się pogłębić swoją wiedzę, która ma wpływ na jakość świadczonych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom moich Klientów, zapewniam kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym czy instytucjom publicznym. Reprezentuję Klientów we wszystkich rodzajach spraw – przed sądami wszystkich instancji, organami administracji i przed urzędami.

Do każdego powierzonego mi zdania podchodzę w poważny sposób, wykonuję je rzetelnie, z dużą precyzją. Proponuję Państwu fachowe doradztwo. Zajmuję się prowadzeniem spraw z różnych dziedzin prawa. W skład mojej oferty wchodzi:
  • prawo cywilne,
  • prawo zamówień publicznych,
  • prawo konsumenckie,
  • prawo budowlane,
  • prawo administracyjne,
  • prawo spółdzielcze,
  • prawo pracy.
Gwarantuję kompetentną obsługę. Dbam o to, aby wszelkie problemy prawne Klientów mojej kancelarii rozwiązać jak najszybciej, unikając konieczności uruchamiania postępowania sądowego.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam na stronę internetową kancelarii, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę. Zachęcam również do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a także rozwieję wątpliwości. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich w pełni profesjonalnych usług!

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach

Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach, Mielec

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Prawna Arkadiusz Brach


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi