Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732784788
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Częstochowa, Przybyszewskiego 3 lok. 2
Prowadzenie dokumentacji księgowej to obowiązek, ale na szczęście jego realizację można zlecić prof...
Częstochowa, Prezydenta RP Ignacego Mościckiego 7 lok. 50
Oferta biura rachunkowego Consultant to szeroki wachlarz usług księgowych. Obsługujemy zarówno klie...
Przede wszystkim prowadzimy usługi z księgowości i rachunkowości. Oferta naszego biura obejmuje spo...
W biurze Bilans świadczymy usługi związane z rachunkowością, a także księgowością. Każde zlecenie w...

O firmie

Kancelaria Podatkowa TaxQuatro znajduje się w Częstochowie. Firma działa na rynku usług księgowych od wielu lat i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie podatków, rachunkowości i finansów. Poza obsługą klientów z Częstochowy firma pomaga mieszkańcom Nowej Wsi, Rędzin, Mykanowa, Konopisk, a także gminy Poczesnej i Blachowni.

Oferta

Kancelaria TaxQuatro powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na usługi podatkowe, rachunkowe i kadrowo-płacowe. Klienci prowadzący działalność gospodarczą mogą liczyć na zdjęcie z ich barków wszystkich tego rodzaju obowiązków lub zajęcie się przez biuro kilkoma lub jedną wybraną czynnością. W każdym przypadku obsługa charakteryzuje się punktualnością, indywidualnym podejściem i zachowaniem powierzonych danych w tajemnicy. Podstawą firmowej działalnością są usługi księgowe w ramach których pracownicy biura zajmują się analizowaniem dokumentów rachunkowych i prowadzeniem ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Księgowi ewidencjonują również transakcje finansowe, sporządzają sprawozdania dla Urzędu Statystycznego oraz przygotowują i wysyłają do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych niezbędne deklaracje.

TaxQuatro świadczy również usługi w zakresie kadr i płac. Można do nich zaliczyć:
  • prowadzenie akt osobowych
  • sporządzanie umów o pracę
  • sporządzanie list wynagrodzeń
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • rozliczanie czasu pracy
  • naliczanie składek na ubezpieczenie
Ponadto firma zajmuje się wykonywaniem deklaracji Intrastat dla podmiotów handlujących z innymi podmiotami w UE, przygotowywaniem deklaracji i informacji w ramach Pfron oraz rejestracją i obsługą systemu Sodir dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne.

Uzupełnieniem oferty jest sporządzanie business-planów, przygotowywanie wniosków o dofinansowanie i udzielanie porad podatkowych. Klienci mogą także liczyć na reprezentowanie ich przed organami skarbowymi i w ZUS.

Więcej informacji dotyczących działalności kancelarii TaxQuatro znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Podatkowa TaxQuatroSp. z o.o.

Kancelaria Podatkowa TaxQuatroSp. z o.o., Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Podatkowa TaxQuatroSp. z o.o.