Księgowość dla firm i osób indywidualnych
Księgowość dla firm i osób indywidualnych, Kancelaria podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o., Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6782965127
REGON: 120123161
KRS: 0000245614

O firmie

Kancelaria podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Zajmujemy się doradztwem podatkowym.

Oferta

Kancelaria zatrudnia wyszkolonych ekonomistów i specjalistów do spraw podatków. Po dostarczeniu przez klienta dokumentów, dokonujemy realizacji zamówienia zgodnie z panującymi wymogami ustaw o rachunkowości.

Oferujemy składanie sprawozdań i deklaracji podatkowych w imieniu firm. Zajmują się tym pełnomocnicy.

Jako doradcy z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się także prowadzeniem pełnej księgowości oraz usługami rachunkowymi. Rozliczanie podatków PIT również znajduje się w naszej ofercie.

Bez problemu udzielamy porad lub objaśniamy niejasne dla Klienta kwestie prawne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o pozytywne rozwiązanie sprawy i starając się zapewnić komfort klientowi.

Dla większych przedsiębiorstw oferta obejmuje wszystkie ważne ewidencje księgowe, VAT, środków trwałych oraz sporządzenia raportów rocznych. Zarządzamy również kadrami i płacami, m.in. sporządzamy deklaracje od osób fizycznych, deklaracje PFRON, nadzorujemy dokumentację kadrową, przekazujemy drogą elektroniczną dokumenty do ZUS i wiele innych.

Dbamy, by klienci mieli z nami dobry kontakt, dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do bezpośredniej wizyty w naszej siedzibie.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Obsługa kadrowa
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Kancelaria podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o.

Kancelaria podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria podatkowa Małgorzata Szaraniec i Synowie Sp. z o.o.