Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992754372
REGON: 022428324
KRS: 0000512924
Branża:

O firmie

Notariusze, Kancelaria Notarialna Notariusze Warczak-Mańdziak & Janicka, Wrocław Nasza kancelaria notarialna znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług notarialnych. Osobami decyzyjnymi są notariusze Anna Warczak-Mańdziak i Agnieszka Janicka.

Oferta

Posiadamy 8-letnie doświadczenie w branży prawnej. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług notarialnych. Notariusz jest osobą zaufania publicznego, a dokonane przez niego czynności mają charakter dokumentu urzędowego. Ofertę kancelarii kierujemy do klientów indywidualnych oraz właścicieli mniejszych i większych firm.

Jakie usługi proponuje kancelaria notarialna Warczak-Mańdziak & Janicka z Wrocławia?

Zakres działalności kancelarii notarialnej obejmuje:
  • doradztwo prawne,
  • zniesienie współwłasności,
  • ustanowienie hipoteki,
  • sporządzanie wypisów,
  • sporządzanie odpisów,
  • poświadczenie dziedziczenia,
  • przechowanie pieniędzy,
  • sporządzanie aktów notarialnych.
Kto zatrudniony jest w kancelarii?

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która zna się na swojej pracy. Pomimo wieloletniego doświadczenia, pracownicy nieustannie się kształcą i podnoszą poziom branżowej wiedzy. Służą pomocą oraz fachowym doradztwem. W razie potrzeby odpowiedzą na Państwa pytania. Dodatkowo w miarę możliwości zapobiegną sporom sądowym i zabezpieczą prawa i interesy klientów. Do każdego zlecenia podchodzą w indywidualny sposób, zapewniając pełną dyskrecję.

Jak się przygotować na spotkanie z notariuszem?

Na każdorazowe spotkanie z notariuszem należy wcześniej przygotować dokumenty dotyczące danej czynności notarialnej i dostarczyć je do siedziby kancelarii. Dokumenty można przesłać wcześniej mailem, faksem lub dostarczyć osobiście. Wówczas notariusz może się przygotować i sporządzić projekt aktu notarialnego, co usprawni przeprowadzenie całej czynności.

Podczas dokonywania czynności notarialnej, notariusz jest obowiązany sprawdzić tożsamość osób biorących udział w spotkaniu. Może to uczynić na podstawie takich dokumentów, jak dowód osobisty, paszport lub karta pobytu. Na naszej stronie internetowej znajduje się również pełen wykaz danych, które są wymagane od stron biorących udział w czynnościach notarialnych.

Wszelkich informacji oraz wyjaśnień dotyczących danej czynności notarialnej udzielamy całkowicie bezpłatnie. Od lat współpracujemy też z renomowanymi tłumaczami języków obcych, dlatego umożliwiamy obsługę w języku angielskim. W razie pytań związanych z działalnością kancelarii prosimy o kontakt.

Zapraszamy do odwiedzenia kancelarii notarialnej Warczak-Mańdziak & Janicka we Wrocławiu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusze Warczak-Mańdziak & Janicka

Kancelaria Notarialna Notariusze Warczak-Mańdziak & Janicka, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusze Warczak-Mańdziak & Janicka