Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych, Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Szostakiewicz, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6571462866
REGON: 290874783
Rok założenia:
2004
Branża:

O firmie

Gabinet notarialny prowadzony przez notariusza Piotra Szostakiewicza znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług notarialnych.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Posiadamy 21-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się wykonywaniem zleceń notarialnych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz mniejszych i większych firm. Jako profesjonaliści podejmujemy się każdego zadania i kończymy je zgodnei z terminem.

Do naszych obowiązków należy:
  • sporządzanie aktów notarialnych,
  • doręczanie oświadczeń,
  • sporządzanie protokołów,
  • sporządzanie testamentów,
  • sporządzanie pełnomocnictw,
  • sporządzanie projektów aktów,
  • sporządzanie aktów założycielskich fundacji,
  • doradztwo notarialne.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Są w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym zadaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną pracę i przygotowywanie dokumentów na czas. Dodatkowo w ramach drugiego profilu naszej działalności zajmujemy się sporządzaniem poświadczeń dziedziczenia i poświadczeń własnoręczności podpisu.

Pomagamy także klientom w przygotowaniu testamentu. Podejmujemy się też zadań, które są związane z przyjęciem, bądź odrzuceniem spadku. Ponadto zajmujemy się sporządzaniem protestów weksli i czeków, sporządzanie na żądanie stron projektów aktów i oświadczeń oraz przyjmujemy na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia kancelarii w Kielcach.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Szostakiewicz

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Szostakiewicz, Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Szostakiewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.07.2013
Miałem przyjemność mieć kontakt z P. Piotrem, pomógł w sprawach rodzinnych jak również w związku z moją firmą. Polecam. Ryszard M.