Kancelaria notarialna w Zagórzu
Kancelaria notarialna w Zagórzu, Kancelaria Notarialna Notariusz Karolina Wróbel, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6272526914
REGON: 524391437
Rok założenia:
2023
Branża:

O firmie

Nazywam się Karolina Wróbel. Jestem notariuszem. Prowadzę kancelarię znajdującą się w Zagórzu – północnej dzielnicy Sosnowca.

Oferta

W kancelarii notarialnej w Sosnowcu dokonuję czynności notarialnych, którym strony powinny lub pragną nadać formę notarialną. Czynności te mają charakter dokumentu urzędowego.

Pomagam w sporządzaniu aktów notarialnych, w tym takich jak między innymi umowy sprzedaży, intercyzy, umowy darowizny, umowy o dział spadku czy o podział majątku objętego wspólnością ustawową.

Sporządzam akty poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego oraz poświadczenia, w tym zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem czy własnoręczności podpisu.

Sporządzam wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, protesty weksli i czeków, spisuję protokoły oraz przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusz Karolina Wróbel

Kancelaria Notarialna Notariusz Karolina Wróbel, Sosnowiec

Aktualności

 • testament

  26.11.2023

  Testament to dokument, który określa, w jaki sposób zostanie podzielony majątek osoby, która go napisała, po jej śmierci. Nie jest to dokument, który musi być napisany, ale warto go przygotować, zwłaszcza jeśli chcesz mieć pewność, że Twój majątek zostanie podzielony tak, jak chcesz. Testament może być również wykorzystany do pozostawienia swojego majątku komuś innemu niż spadkobiercy.

  Więcej informacji
 • usługi notarialne

  15.09.2023

  Notariusz sporządza rozmaite umowy, ale najczęściej spotykane są umowy kupna i sprzedaży, hipoteki oraz testamenty. Ponadto przygotowuje również pełnomocnictwa i potwierdzenia notarialne. Usługi świadczone przez notariusza są nie tylko niezbędne, ale również bardzo ważne, gdyż służą ochronie interesów stron biorących udział w transakcji.

  Więcej informacji
 • kancelaria notarialna

  03.07.2023

  Intercyza to umowa pomiędzy dwiema osobami, które zamierzają zawrzeć związek małżeński. Jest to dokument prawny, który może być wykorzystany do określenia podziału nieruchomości i innych aktywów. Często jest również wykorzystywana do określenia wysokości alimentów w przypadku rozwodu. Intercyza nie jest konieczna, ale może być przydatna w wielu sytuacjach.

  Więcej informacji
 • notariusz

  19.05.2023

  Notariusz Karolina Wróbel dokonuje czynności dotyczących zbycia nieruchomości i innych praw majątkowych. Sporządza umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, przedwstępne, deweloperskie, dożywocia, o dział spadku czy o podział majątku wspólnego. Zajmuje się też sporządzaniem testamentów, intercyz czy pełnomocnictw notarialnych.

  Więcej informacji
 • kancelaria notarialna

  28.03.2023

  Kancelaria notarialna Karoliny Wróbel w Sosnowcu to miejsce, w którym notariusz dokonuje czynności, którym strony powinny lub pragną nadać formę notarialną. Udziela obu stronom wyjaśnień dotyczących dokonywanych czynności. Akty sporządza w zrozumiały i przejrzysty sposób. Wszystkie czynności notarialne, dokonywane przez nią, mają charakter dokumentu urzędowego.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Karolina Wróbel


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.