Notariusz z dużym doświadczeniem
Notariusz z dużym doświadczeniem, Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6492166671
REGON: 384556180
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Kancelaria Notarialna założona przez notariusza Aleksandrę Jaskulską znajduje się Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Kancelaria jest w bliskim sąsiedztwie Sądu Rejonowego, Urzędu Miasta oraz Urzędu Skarbowego. Na terenie obiektu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe.

Oferta

Oferujemy usługi notarialne świadczone przez notariusza Aleksandrę Jaskulską. Notariusz działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej, która gwarantuje całkowitą dyskrecję.

Czynności notarialne, jakimi zajmuje się kancelaria to:
  • sporządzanie aktów notarialnych,
  • sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia,
  • sporządzanie poświadczenia, w tym własnoręczności podpisu i daty pewnej,
  • spisywanie protokołów,
  • sporządzane protesty weksli i czeków,
  • sporządzanie wpisów, odpisów i wyciągów dokumentów,
  • sporządzanie, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
Pełna specyfikacja czynności kancelarii wraz z dokumentami znajduje się na stronie internetowej.

Aleksandra Jaskulska jako notariusz obowiązana jest zachować w tajemnicy okoliczności sprawy, o których powzięła wiadomość ze względu na wykonywane czynności notarialne. Wszystkie dokumenty i akty przygotowane w kancelarii nabierają mocy urzędowej.

Artykuły

Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska: Akt darowizny u notariusza - wszystko, co musisz wiedzieć
Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska: Akt darowizny u notariusza - wszystko, co musisz wiedzieć
Akt darowizny u notariusza to ważny dokument, który pozwala na przekazanie własności na rzecz innej osoby w sposób uregulowany prawnie. Jak działa? Przeczytaj!
Dlaczego warto podpisywać umowę przedwstępną? Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska
Dlaczego warto podpisywać umowę przedwstępną? Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska
Umowa przedwstępna jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem dla stron uczestniczących w transakcji, że strony wykazują wolę jej zawarcia w określonym czasie.
Najważniejsze informacje dotyczące podpisywania aktu notarialnego
Najważniejsze informacje dotyczące podpisywania aktu notarialnego
Czym jest akt notarialny? Co należy wiedzieć na temat jego podpisywania? Jakie są najważniejsze rodzaje tego typu aktów? O tym wszystkim piszemy w artykule.
Kupno mieszkania - jakie dokumenty są potrzebne?
Kupno mieszkania - jakie dokumenty są potrzebne?
Jeśli planujesz zakup mieszkania, musisz mieć świadomość tego, że tego typu umowy mogą być zawierane tylko notarialne. Sprawdź, jakie dokumenty są potrzebne.
Jak sporządza się odpisy notarialne?
Jak sporządza się odpisy notarialne?
Przygotowujesz się do ważnego postępowania sądowego związanego z utrzymaniem spadku lub darowizny? Sprawdź, w jaki sposób sporządzane są odpisy notarialne.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska

Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska, Dąbrowa Górnicza

Opinie (17)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Aleksandra Jaskulska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Rafał
Rafał
5.0
11.05.2022
Rzeczowy notariusz, od razu udzielił nam wskazówek w kwestii przygotowania papierów potrzebnych przy akcie notarialnym. Wszystko poszło szybko i sprawnie.
Natalia
Natalia
5.0
03.03.2022
Jeśli sporządzam jakikolwiek akt to tutaj, bo mogę liczyć na objaśnienia i ewentualną pomoc w przygotowaniu innych dokumentów.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
28.01.2022
Zostawiłem tu na przechowanie nośnik danych elektronicznych. Jestem pewien, że notariusz Aleksandra Jaskulska to osoba godna zaufania i pełniąca swoją funkcję zgodnie z prawem. Polecam.
Marek
Marek
5.0
15.11.2021
Razem z Panią Jaskulską przygotowałem testament. Miałem kilka pytań związanych z kwestiami prawnymi. Mogłem liczyć na fachowe wyjaśnienie każdej kwestii z zachowaniem taktu i poufności.
Damian
Damian
5.0
28.09.2021
Chętnie polecę tę Panią, ponieważ szybko przyjmuje interesantów, dokładnie informuje o dokumentach, jakie należy mieć przy sobie i potrafi przygotować każdy dokument.
dardar
dardar
5.0
05.07.2021
Podczas sprzedaży działki byliśmy właśnie w tej kancelarii sporządzić odpowiednie dokumenty. Pani szybko nas przyjęła i wysłuchała całej sprawy. Od razu podjęła się sporządzenia aktu notarialnego zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
Jowita
Jowita
5.0
19.05.2021
Pani Jaskulska stworzyła dla naszej spółdzielni protokół, który zawierał wszystkie potrzebne informacje. Jak najbardziej polecamy.
Mariusz
Mariusz
5.0
21.03.2021
Kancelaria to nowoczesny budynek. Mają windę dla osób niepełnosprawnych i podjazd. To jedyna kancelaria w Dąbrowie Górniczej, z której zawsze korzystam. Notariusz to osoba z doświadczeniem i dużą wiedzą na temat sporządzania aktów.
Michalina
Michalina
5.0
27.01.2021
Kiedy tu zadzwoniłam, od razu dowiedziałam się jakie dokumenty przygotować, żebyśmy mogły przystąpić do czynności notarialnej. Bardzo podobało mi się to, że mogłam zawczasu wszystko przygotować. Dziękuje za rzetelne informacje i szybkie załatwienie sprawy.
Ten111
Ten111
4.0
26.11.2020
Polecam tę Panią, bo bardzo nam pomogła sporządzić dokumenty związane ze spadkiem. Doradziła w kwestiach prawnych. Wytłumaczyła, jak działają przepisy i zawarte w dokumencie deklaracje.
Joanna
Joanna
5.0
30.09.2020
Nie mam żadnych zastrzeżeń, na pewno będę polecał usługi tej kancelarii.
Cezary
Cezary
5.0
28.07.2020
Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Notariusz.
Eliza
Eliza
4.0
17.05.2020
Za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie i na najwyższym poziomie.
Edyta
Edyta
5.0
30.03.2020
Pani Notariusz sporządzała dla nas umowę kupna-sprzedaży nieruchomości oraz umowę przedwstępną. Terminowo i profesjonalnie.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
09.01.2020
Kancelaria godna polecenia. Pozytywne i fachowe podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt z Panią Notariusz, która udzieliła nam wyczerpujących informacji i rzetelnie sprawdziła dokumenty.
Hubert
Hubert
5.0
24.11.2019
U Pani notariusz załatwiłam kilka spraw. Po dostarczeniu wszelkich dokumentów, współpraca przebiega zawsze sprawnie i profesjonalnie. Miła, wzorowa obsługa z profesjonalnym podejściem do klienta.
Lassak Koukou Mieczysława
Lassak Koukou Mieczysława
5.0
07.11.2019
Polecam gabinet notarialny Pani Aleksandry Jaskólskiej za jej kompetencje i wiedzę , skuteczne załatwienie sprawy .i rozsądne ceny oraz tej Pani pozytywna osobowość i urok osobisty .