Sporządzanie aktów notarialnych
Sporządzanie aktów notarialnych, Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7272771933
REGON: 381129885
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Małgorzata Rudzka prowadzi w Łodzi własną kancelarię notarialną. Zapewnia Państwu pełen zakres czynności notarialnych oraz wsparcie prawne dotyczące poświadczeń notarialnych. Na wizyty możecie umawiać się pod wskazanym numerem telefonu.

Oferta

W kancelarii możecie Państwo skorzystać z pełnego zakresu czynności notarialnych, które przewidziane są przepisami prawa. Pani notariusz udzieli Wam wszelkich informacji dotyczących procedur, wysokości taksy notarialnej oraz skutków, jakie dane czynności dla Was powodują.

Małgorzata Rudzka sporządza akty notarialne, do których należą między innymi:
 • poświadczenia dziedziczenia,
 • poświadczenia przyjęcia lub odrzucenia spadku,
 • poświadczenia zgodności kopii dokumentu z oryginałem, daty sporządzenia dokumentu, pozostawania przy życiu,
 • odpisy, wyciągi, wypisy z aktów i dokumentów,
 • umowy darowizny nieruchomości,
 • umowy kupna - sprzedaży i wnioski o wpis w księgach wieczystych,
 • protokoły walnych posiedzeń spółek prawa handlowego.
Na miejscu przygotowywane są również projekty aktów, umów, testamentów i pozostałych dokumentów zleconych przez Państwa.

Pani notariusz prowadzi w swojej kancelarii również depozyt notarialny, a także zajmuje się dostarczaniem oświadczeń.

O szczegóły możecie Państwo pytać telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej kancelarii.

Artykuły

Notariusz - niezbędny zawód w życiu każdego z nas
Notariusz - niezbędny zawód w życiu każdego z nas
Notariusz pełni niezwykle ważną rolę w polskim systemie prawnym, będąc niezbędnym uczestnikiem wielu istotnych czynności prawnych. Jakie to kwestie? Sprawdź!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka

Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka, Łódź

Słowa kluczowe

Aktualności

 • notariusz

  02.05.2024

  Do moich obowiązków notariusza wchodzi również sporządzanie poświadczeń notarialnych, takich jak poświadczenie dziedziczenia, zgodności kopii dokumentu z oryginałem czy poświadczenie własnoręczności podpisu. Jest to ważna rola, która zapewnia ochronę praw i interesów klientów, a także pomaga w rozwiązywaniu sporów prawnych. Jako notariusz jestem zobowiązana do przestrzegania wszelkich przepisów dotyczących sporządzania poświadczeń notarialnych i dbania o ich wiarygodność.

  Więcej informacji
 • notariusz

  15.03.2024

  Jako notariusz zajmuję się sporządzaniem różnego rodzaju umów, takich jak umowy małżeńskie, darowizn, kupna i sprzedaży, przeniesienia własności i wiele innych. Wykonuję to w formie aktów notarialnych, aby zapewnić każdej ze stron pełną ochronę praw i bezpieczeństwo transakcji. Moja rola polega na zagwarantowaniu obsługi oraz rzetelnego i bezstronnego doradztwa przy każdej czynności notarialnej przewidzianej przepisami prawa.

  Więcej informacji
 • notariusz

  22.01.2024

  Jednym z głównych obowiązków notariusza jest tworzenie aktów notarialnych, które są oficjalnymi dokumentami prawnymi wymagającymi podpisów wszystkich stron zaangażowanych w transakcję. Następnie notariusz weryfikuje autentyczność podpisów. Dodatkowo notariusz jest odpowiedzialny za dokumentowanie protokołów ze spotkań, które są podpisywane przez wszystkich uczestników, co zapewnia zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

  Więcej informacji
 • notariusz

  30.11.2023

  Notariusz Małgorzata Rudzka prowadzi kancelarię notarialną w Łodzi, wykonując czynności notarialne dla osób fizycznych i prawnych. Sporządza akty notarialne, takich jak umowy, poświadczenia, pełnomocnictwa i wiele innych. Jest zaangażowana w zapewnienie równego dostępu do usług notarialnych dla osób niepełnosprawnych. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu w sprawy klientów dba o interes stron, dla których czynności notarialne powodują skutki prawne.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Małgorzata Rudzka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.