Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 18:00
Wt.
08:30 - 15:00
Śr.
08:30 - 15:00
Cz.
08:30 - 15:00
Pt.
08:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9371234665
REGON: 072261670
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Notariusze, Kancelaria Notarialna Jan Grochowicz, Bielsko-Biała Jan Grochowicz jest doświadczonym notariuszem i radcą prawnym. Od 1998 roku prowadzi kancelarię notarialną zlokalizowaną w Bielsku-Białej. Wyróżnia się wieloletnią praktyką zawodową i doskonałą znajomością przepisów prawa. Działalność prowadzi od 1998 roku. Doświadczenie sprawia, że jest w stanie pomóc nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych spraw.

Oferta

W świetle ustawy Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności notarialnych, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Wykonywane czynności mają charakter dokumentu urzędowego. Jako osoba zaufania publicznego jest zobowiązany do zachowania tajemnicy. Wyżej wymienione czynności wykonywane są w siedzibie kancelarii, jednak w szczególnych okolicznościach istnieje możliwość dokonywania ich w innym miejscu. Kancelaria oferuje szeroki zakres usług notarialnych.

W czym specjalizuje się kancelaria notarialna Jana Grochowicza w Bielsku-Białej?

Kancelaria notarialna Jana Grochowicza w Bielsku-Białej specjalizuje się w sporządzaniu aktów i dokumentów notarialnych, w tym przede wszystkim umów sprzedaży, darowizny czy zniesienia współwłasności. Przygotowuje też testamenty oraz umowy majątkowe małżeńskie. Podejmuje się sporządzenia protokołów ze zgromadzeń wspólników spółek, umów i statutów spółek oraz wielu innych aktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jakie akty notarialne są sporządzane w kancelarii?

W kancelarii są sporządzane takie akty notarialne, jak m.in.:
  • akty notarialne umów przedwstępnych
  • akty notarialne darowizn
  • akty założycielskie fundacji
  • protesty weksli
  • protesty czeków
  • protokoły
Kancelaria zajmuje się także tworzeniem aktów poświadczenia dziedziczenia, takich jak m.in. protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, umowy o dział spadku czy oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku. Do jej zadań należy ponadto sporządzanie poświadczeń własnoręczności i wzorów podpisu, dokumentów oraz daty okazania dokumentu. Sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów oraz projekty aktów i oświadczeń. Zapewnia też fachowe doradztwo. W ramach porad prawnych pomaga przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Dodatkowo od klientów kancelaria przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Współpracuje z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu solidnie realizuje zlecenia nawet w przypadku dokumentów w obcym języku. Zawsze trzyma się ustalonych z Państwem terminów. Dobro klienta jest najważniejsze, dlatego zapewnia poufność informacji i dyskrecję.

Kancelaria zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Jan Grochowicz

Kancelaria Notarialna Jan Grochowicz, Bielsko-Biała

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Jan Grochowicz