Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213853864
REGON: 382388130
Rok założenia:
2019

O firmie

Księgowi i rewidenci, Kancelaria Biegłego Rewidenta Anna Obara Sp. z o.o., Warszawa Kancelaria Biegłego Rewidenta Anny Obary mieści się w Warszawie. Nasza oferta obejmuje księgowość, podatki, kadry i płace, audyt oraz doradztwo prawne. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku.

Oferta

Zapewniamy pełną obsługę księgowości. Specjalizujemy się w podatkach, kadrach i płacach, audycie sprawozdania finansowego, a także w doradztwie prawnym. Nasza kancelaria wpisana jest na listę podmiotów, które mają uprawnienia do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów.

Co oferujemy w zakresie rachunkowości?

W zakresie rachunkowości oferujemy badanie sprawozdań finansowych i prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych. Dodatkowo zapewniamy bieżący nadzór nad rachunkowością jednostek gospodarczych. Zajmujemy się również oceną i weryfikacją sprawozdań finansowych.

Jakie usługi świadczymy w ramach obsługi kadrowo-płacowej i ZUS?

W ramach obsługi kadrowo-płacowej świadczymy usługi związane z przygotowywaniem list płac, prowadzeniem akt osobowych, a także naliczaniem wynagrodzeń (w tym chorobowych i urlopowych) oraz wyliczaniem świadczeń urlopowych. Wystawiamy zaświadczenia zarówno o wynagrodzeniu, jak i zatrudnieniu. Oprócz tego przygotowujemy umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, w tym umowy o dzieło i umowy zlecenia. Ponadto zgłaszamy i wyrejestrowujemy pracownika. Przygotowujemy również deklaracje ZUS oraz RMUA.

Na co mogą liczyć nasi klienci?

Nasi klienci mogą liczyć na doradztwo podatkowe. Udzielamy porad, opinii i wyjaśnień w zakresie zobowiązań podatkowych oraz postępowania podatkowego. Możemy reprezentować podatnika zarówno przed organami podatkowymi, jak i skarbowymi. Zajmujemy się przygotowaniem zeznań i deklaracji podatkowych. Ponadto sporządzamy dokumentacje cen transferowych.

Czym zajmujemy się w ramach audytu?

W ramach audytu sprawozdań finansowych zajmujemy się badaniem systemu ewidencji księgowej. Oferujemy także analizę sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa. Dodatkowo ustalamy i wyceniamy poszczególne aktywy, pasywy oraz wynik finansowy.

Co stanowi uzupełnienie oferty naszej kancelarii?

Uzupełnienie naszej kancelarii stanowi obsługa prawna przedsiębiorstw. Zapewniamy doradztwo prawne obejmujące prawo cywilne, gospodarcze, spółek handlowych, czy prawo pracy. Na życzenie klientów przygotowujemy projekty umów i pism, a także analizujemy dostarczone akty prawne, w tym decyzje, pisma, czy umowy. Dodatkowo rejestrujemy spółki, a także zmiany w spółkach prawa handlowego. Współpracujemy z prawnikiem - Maciejem Obarą.

Więcej informacji zajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i nawiązania współpracy z Kancelarią Biegłego Rewidenta w Warszawie.

Artykuły

Jak przedsiębiorstwa przygotowują się do badania sprawozdań finansowych?
Jak przedsiębiorstwa przygotowują się do badania sprawozdań finansowych?
Aby usprawnić pracę biegłych rewidentów, przedsiębiorstwa powinny poczynić odpowiednie przygotowania. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na ten temat!
Opracowanie zakładowego planu kont jako część oferty Kancelarii Anny Obary
Opracowanie zakładowego planu kont jako część oferty Kancelarii Anny Obary
Zakładowy plan kont dostarcza informacji niezbędnych do dokonywania rozliczeń finansowych. Jego opracowaniem zajmuje się Kancelaria Anny Obary.
Obsługa prawna firm – na czym dokładnie polega?
Obsługa prawna firm – na czym dokładnie polega?
Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na powierzenie obsługi prawnej firmy – profesjonalnej kancelarii prawnej. Przeczytaj, jakie są zalety takiego wyboru.
Polityka rachunkowości w firmie opracowana przez Kancelarię Anny Obary
Polityka rachunkowości w firmie opracowana przez Kancelarię Anny Obary
Polityka rachunkowości to ważny dokument, który znacznie ułatwia pracę w firmie. Przygotować go może Kancelaria Biegłego Rewidenta Anna Obara Sp. z.o.o.
Chcesz być reprezentowany w urzędach przez fachowców? Pomyśl o udzieleniu pełnomocnictwa swemu księgowemu!
Chcesz być reprezentowany w urzędach przez fachowców? Pomyśl o udzieleniu pełnomocnictwa swemu księgowemu!
Przedsiębiorcy mają na głowie wiele obowiązków. Chcąc ograniczyć kontakty z organami administracyjnymi, powinni rozważyć udzielenie pełnomocnictwa księgowemu.
Optymalizacja podatkowa – wszystko, co warto wiedzieć
Optymalizacja podatkowa – wszystko, co warto wiedzieć
Optymalizacja podatkowa to niezwykle korzystna dla przedsiębiorców opcja. Niemniej jednak, dokładne analizy powinny zostać powierzone profesjonalistom.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Biegłego Rewidenta Anna Obara Sp. z o.o.

Kancelaria Biegłego Rewidenta Anna Obara Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Kancelaria Biegłego Rewidenta Anna Obara Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
4.0
13.09.2021
Kancelaria zajmuje się audytem sprawozdań finansowych. Warto skorzystać z jej usług.
Dorota
Dorota
5.0
03.07.2021
Fachowe doradztwo podatkowe. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam tę kancelarię.
Maciek
Maciek
4.0
27.05.2021
Pełna księgowość wraz z obsługą kadrowo-płacową w bardzo atrakcyjnej cenie.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
28.03.2021
Kancelaria Pani Anny zajmuje się obsługą księgową naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Serdecznie polecamy.