przyjazna Adwokaci, Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz s.c., Łomianki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182245534
Branża:

O firmie

Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz znajduje się w Łomiankach, w województwie mazowieckim. Prawnicy udzielają pomocy prawnej osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym.

Oferta

Prawo reguluje wszystkie dziedziny życia, dlatego w przypadku problemów związanych z przepisami prawa najlepiej skonsultować się z prawnikami. Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz to miejsce, w którym klienci otrzymują porady prawne. Na życzenie adwokaci przygotowują pisemne opinie, sporządzają umowy i pisma sądowe oraz analizują dokumenty. Pomoc prawna dotyczy też reprezentowania przez adwokatów na etapie przedsądowym i w sądach wszystkich instancji.

Oferta prawna obejmuje:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo karne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo pracy.
Adwokaci m.in. reprezentują podejrzanych, oskarżonych i poszkodowanych podczas spraw karnych. Prawnicy zajmują się też prawem rodzinnym, co oznacza przede wszystkim prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych, o alimenty, o opiekę nad dziećmi i o podział majątku wspólnego. Adwokaci odzyskują także polubownie albo na drodze sądowej w ramach windykacji środki finansowe dla klientów.

Więcej informacji o Kancelarii Adwokackiej Dagna Antosik, Marcin Bluszcz można uzyskać pod podanym numerem telefonu oraz pisząc na adres poczty elektronicznej.

Artykuły

Alimenty w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć o świadczeniach alimentacyjnych. Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz
Alimenty w Polsce - wszystko, co musisz wiedzieć o świadczeniach alimentacyjnych. Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz
Alimenty to świadczenie, które jest wypłacane na rzecz osoby zajmującej się dzieckiem. Osoba ta ma prawo do alimentów, jeśli np. wychowuje dziecko samotnie.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz s.c.

Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz s.c., Łomianki

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Dagna Antosik, Marcin Bluszcz s.c.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.