Kompleksowe usług prawne
Kompleksowe usług prawne, Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7292557812
REGON: 101661309
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Adwokat Tomasz Krakowiński prowadzi kancelarię w Łodzi wraz z prawnikiem Andrzejem Krakowińskim i radcą prawnym Agatą Krakowińską. Kancelaria powstała ponad 35 lat temu, a jej specjalnością są sprawy odszkodowawcze. Pomoc prawna świadczona jest na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Adwokat Tomasz Krakowiński zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy. Specjalizuje się w udzielaniu porad, sporządzaniu pisemnych opinii oraz reprezentowaniu klientów przed sądami powszechnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także urzędami. Klienci kancelarii zwracają się najczęściej po pomoc związaną z takimi dziedzinami jak:
  • odszkodowania
  • prawo cywilne
  • prawo pracy
  • prawo rodzinne
  • prawo spadkowe
  • prawo administracyjne
  • prawo karne
  • prawo własności intelektualnej i przemysłowej
  • prawo zamówień publicznych
Dwie ostatnie dziedziny to zagadnienia związane z obsługą podmiotów gospodarczych.

Prawnik Tomasz Krakowiński walczy też o odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych i w pracy, a także za błędy lekarskie i niewywiązywanie się z umów. Prawo cywilne dotyczy też takich sytuacji jak ochrona dóbr osobistych, pomoc w nabyciu i sprzedaży nieruchomości i negocjowaniu oraz przygotowywaniu umów. Przy zakupie nieruchomości trzeba też pamiętać o ustaleniu i regulowaniu stanu prawnego danego miejsca.

Adwokat zajmuje się ponadto prawem rodzinnym, w tym rozwodami, separacjami i alimentami. Do kancelarii można się też zgłosić z potrzebą unieważnienia małżeństwa, ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa i podziału majątku. Sprawy majątkowe to również spadki, dlatego prawnik pomaga w stwierdzeniu nabycia spadku i określeniu czy testament jest ważny. Posiada też doświadczenie w podziale spadku i uzyskaniu zachowku.

Konsultacje prawne i pomoc w sądzie dotyczą również prawa karnego. Adwokat podejmuje się reprezentowania oskarżonych, podejrzanych i pokrzywdzonych. Może występować także jako oskarżyciel posiłkowy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o kancelarii adwokackiej Tomasza Krakowińskiego. Więcej można znaleźć na stronie internetowej albo uzyskać pod podanym numerem telefonu lub mailem.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Krakowiński