Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291742419
REGON: 364720666
Rok założenia:
2016
Branża:

Polecane oferty

Nasze usługi prawne oferujemy zarówno klientom indywidualnym jak i osobom prawnym. Dzięki wieloletn...
Zielona Góra, Stary Rynek 19 lok. 2
Reprezentuję zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa. Moja oferta pozwal...
Oferta obejmuje obsługę klientów indywidualnych, którzy mogą liczyć między innymi na pomoc w zakres...
Świebodzin, Wałowa 22a lok. 1
Celem Kancelarii Adwokackiej Piotra Bogacza jest opracowanie takich rozwiązań, które zapewnią Klien...

O firmie

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały w Zielonej Górze zajmuje się kompleksową obsługą prawną na wszystkich etapach postępowania, zarówno w sprawach karnych, jak i cywilnych oraz administracyjnych nie tylko na obszarze Zielonej Góry, lecz na obszarze całej Polski. Oferta skierowana jest nie tylko do podmiotów indywidualnych, ale również do firm, zarówno w formie incydentalnej pomocy prawnej, jak i stałej obsługi. Dzięki otwartości na nowoczesne technologie, kancelaria świadczy również pomoc prawną na odległość z wykorzystaniem środków teleinformatycznych.

Oferta

Oferta kancelarii dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Oznacza to, że obejmować może zarówno reprezentowanie na konkretnym etapie postępowania, jak i w toku całego postępowania, w zależności od poczynionych uzgodnień i zawartej umowy. Przed spotkaniem wymagany kontakt telefoniczny celem umówienia terminu spotkania.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały zajmuje się szeroko rozumianym postępowaniem karnym, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego (w tym postępowania odwoławczego i kasacyjnego oraz innych postępowań szczególnych) oraz na etapie postępowania wykonawczego.

Zakres pomocy prawnej obejmuje także konstruowanie prywatnych oraz subsydiarnych aktów oskarżenia, wniosków o udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia, odroczenie wykonania kary oraz przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności, wniosków o udzielenie zezwolenia na odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego.

Dodatkowo zajmujemy się szeroko rozumianym postępowaniem cywilnym, w tym sprawami z zakresu prawa gospodarczego, sprawy odszkodowawcze oraz o zadośćuczynienie, sprawy z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, zarówno w postępowaniu przedsądowym (w tym konstruowanie zawezwań do próby ugodowej, wezwań do zapłaty oraz innych pism przedsądowych), jak i w postępowaniu sądowym na każdym etapie postępowania (zarówno przed pierwszą i drugą instancją, jak i w postępowaniach szczególnych, np. kasacja, wznowienie postępowania). Zajmujemy się też sporządzaniem odwołań od decyzji organu I Instancji oraz skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Przykładowe pisma procesowe, których sporządzenie oferuje kancelaria:
  • apelacja,
  • zażalenie,
  • wezwania do zapłaty,
  • pozwy,
  • kasacje,
  • pisma w postępowaniach szczególnych,
  • prywatne i subsydiarne akty oskarżenia,
  • zawiadomienia o przestępstwie,
  • wnioski,
  • odwołania od decyzji administracyjnych.
Oprócz prowadzenia sprawy kancelaria oferuje pomoc prawną także poprzez udzielanie porad prawnych oraz przygotowywanie opinii prawnych na podstawie przedstawionych dokumentów. Koszty zawsze są dostosowane do stopnia zawiłości sprawy i koniecznego nakładu pracy oraz ustalane indywidualnie z każdym klientem.

W przypadku gdyby chcieli Państwo skorzystać z oferty kancelarii lub zasięgnąć więcej informacji dotyczących oferty, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny celem umówienia ewentualnego spotkania. W dzisiejszych czasach przy wciąż rozwijających się możliwościach kontaktu za pomocą środków teleinformatycznych, należy „iść z duchem czasu” i umożliwiać klientom skorzystanie z pomocy prawnej również na odległość. W związku z powyższym kancelaria umożliwia zasięgnięcie porady telefonicznej bez konieczności osobistej wizyty w kancelarii.

Oczywiście, preferowanym kontaktem zawsze będzie kontakt osobisty, jednak nie zawsze jest on możliwy. Aby zasięgnąć porady telefonicznej, w pierwszej kolejności należy skontaktować się w celu umówienia terminu zasięgnięcia porady. Wówczas po uzgodnieniu terminu otrzymają Państwo informacje dotyczące rozliczenia za poradę, w tym numer konta do dokonania wpłaty. Dopiero po dokonaniu wpłaty za poradę telefoniczną i po uzgodnieniu terminu porady, będzie możliwe jej uzyskanie. Wszelkie szczegółowe informacje związane z kosztami oraz zakresem porad telefonicznym uzyskają Państwo kontaktując się pod numerem telefonu: 509 819 765.

Należy zaznaczyć, że adwokatów obowiązuje tajemnica adwokacka. Korzystając z usług kancelarii mają Państwo pewność, że tajemnica ta nie zostanie naruszona, a tym samym mają Państwo gwarancję poufności.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Zielonej Góry i okolic.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała, Zielona Góra

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (10)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Przymuszała

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgorzata
Małgorzata
5.0
20.08.2019
Profesjonalista w każdym calu! Rzetelnie zapoznaje się z materiałem dowodowym, nie obiecuje gruszek na wierzbie, tylko przedstawia realne szanse klienta. Niebywale pomocny i dokładny, a klienta otacza osobistą opieką. Szczerze polecam!
Gosia
Gosia
5.0
03.05.2019
Ja jestem zachwycona fachowością i podejściem Pana Adwokata, polecam!
A
A
5.0
24.09.2018
Dzięki pomocy Pana Mecenasa udało mi się wdrożyć i zrozumieć to złowieszcze RODO. Polecam!
Slavix
Slavix
5.0
05.09.2018
Nie mogłem trafić lepiej. Dzięki zainwestowanym w pomoc prawną pieniądzom, mecenas uratował mi kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Agata
Agata
5.0
24.06.2018
Jestem zachwycona, Pan Mecenas oferuje w 100% profesjonalne podejście do Klienta, rzetelną wiedzę i wszystko, czego oczekiwałam. Jednocześnie bardzo ważne dla mnie jest to, że to osobiście Pan Mecenas zajmował się moją sprawą, a nie pracownicy, jak to często ma miejsce u konkurencji.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
28.03.2018
Pan Mecenas przy pierwszym spotkaniu informuje, jakie są szanse w sprawie. Mnie poinformował, że niestety dalsze brnięcie w spór nie ma sensu. Dzięki temu zaoszczędziłem pieniądze, które wydałbym na reprezentację w sprawie i koszty sądowe. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo mam przykre doświadczenia z innymi prawnikami, którym zależało tylko na tym, by przyjąć sprawę i mieć z tego $, mimo że od początku było wiadome (jak się później okazało), iż sprawa nie ma szans powodzenia.
Zadowolony Klient
Zadowolony Klient
5.0
19.01.2018
Bardzo dobry adwokat i do tego z podejściem do klienta
Piotr
Piotr
5.0
19.09.2017
Zielona Góra to miasto, w którym jest bardzo dużo adwokat, ale cieszę, że to właśnie adwokat Radosław Przymuszała mnie reprezentował. Pełen profesjonalizm i zawsze frontem do klienta.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
09.12.2016
Rewelacja, niedrogo, sprawnie, rzetelnie! Polecam!
klient
klient
5.0
02.11.2016
Fachowo, konkretnie, przystępne ceny.