Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7931540802
REGON: 367898608
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nazywam się Jarosław Mazurkiewicz i jestem właścicielem Kancelarii Adwokackiej. Moja siedziba znajduje się w Lubaczowie, w województwie podkarpackim. Własną działalność prowadzę od 2017 roku.

Oferta

Jako adwokat współpracuję z Klientami indywidualnymi, a także przedsiębiorcami. Prowadzę konsultacje prawne, na których udzielam porad i opinii. W zależności od problemu, z jakim zwracają się do mnie Klienci, mogę przygotować dla nich pismo procesowe, albo zapewnić im zastępstwo podczas rozprawy w sądzie powszechnym lub administracyjnym.

Główne gałęzie prawa, w których się specjalizuję to:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo karne,
  • prawo administracyjne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo migracyjne.
Prawo rodzinne, które jest mi dobrze znane, reguluje większość spraw związanych z rozwodem, separacją, obniżeniem lub podwyższeniem kwoty alimentów, ustaleniem kontaktów z dzieckiem, a także podziałem majątku wspólnego. Dlatego osoby, które szukają doradztwa z zakresu opisanych problemów rodzinnych, mogą zwrócić się do mnie o pomoc.

Bardzo często z moją kancelarią kontaktują się również Klienci wymagający pomocy w sprawach związanych z prawem cywilnym. To w nim zawarto wiele przepisów dotyczących najmu, sprzedaży, dzierżawy, dochodzenia kar umownych, eksmisji, odszkodowań lub zadośćuczynienia. Również w wymienionych sytuacjach staram się udzielić odpowiednich porad, a także pomóc w opracowaniu umów lub pism sądowych.

Oprócz tego do moich kompetencji należy także doradztwo z zakresu prawa migracyjnego. Pomagam cudzoziemcom i w ich imieniu prowadzę sprawy związane na przykład z legalizacją pobytu na terenie kraju, albo nadania im polskiego obywatelstwa.

Zapraszam do kontaktu z kancelarią adwokacką w Lubaczowie - Jarosław Mazurkiewicz.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz, Lubaczów

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz