Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych
Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Jurczyk, Złotoryja

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6941669856
REGON: 366207134
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Kancelaria Adwokacka w Złotoryi prowadzi prawnik Dariusz Jurczyk. Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pomoc oferujemy klientom indywidualnym i przedsiębiorcom.

Oferta

Kancelaria adwokacka w Złotoryi to miejsce, w którym z pomocy prawnej mogą skorzystać osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Udzielamy porad prawnych, opracowujemy opinie prawne, pomagamy odzyskiwać należności, zapewniamy reprezentację przed sądami, urzędami i organami ścigania, przygotowujemy pisma procesowe oraz sporządzamy i analizujemy umowy, ugody i porozumienia.

Zajmujemy się obsługą spraw cywilnych. Prowadzimy sprawy o zapłatę, sporządzamy projekty umów, uczestniczymy w postępowaniach likwidacyjnych przed zakładami ubezpieczeń, dochodzimy odszkodowań i zadośćuczynień oraz prowadzimy sprawy spadkowe, w tym sprawy o dział spadku, zachowek czy stwierdzenie nabycia spadku.

Pomagamy również w sprawach rodzinnych, w tym spraw związanych z przyznaniem opieki nad dzieckiem, rozwodowych, alimentacyjnych i spraw o podział majątku wspólnego.

W ramach prawa karnego bronimy podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym oraz oskarżonych i nieletnich w postępowaniu sądowym. Reprezentujemy również pokrzywdzonych oraz obsługujemy sprawy o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności lub przerwę w jej odbywaniu. Wnioskujemy także o udzielenie warunkowego przedterminowego zwolnienia.

Oferujemy windykację należności z tytułu między innymi niewywiązania się z umowy lub jej zerwania, alimentów, niezapłaconych faktur czy poświadczonych kredytów i pożyczek.

Pomagamy także klientom, którym należy się dopłata do odszkodowania.


Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Jurczyk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Jurczyk, Złotoryja

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Jurczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.