przyjazna Przychodnie - podstawowa opieka zdrowotna, Kamzosmed Sp. z o.o., Plewiska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 18:00
Wt.
07:30 - 18:00
Śr.
07:30 - 18:00
Cz.
07:30 - 18:00
Pt.
07:30 - 18:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7773374083
REGON: 38899505400000
KRS: 0000902325
Rok założenia:
2021

O firmie

Kamzosmed to nasza przychodnia rodzinna zlokalizowana w Plewiskach, na terenie województwa wielkopolskiego. Jej zespół tworzą lek. ginekolog Agnieszka Malec-Marczyńska, lek. pediatra Joanna Józefiak, lek. pediatra Agnieszka Kacprzak-Grzyb, radiolog lek.med. Małgorzata Piechota-Mikuła, laryngolog dr n.med. Anna Wegner, pediatra -lek.med. Joanna Józefiak oraz lek.med. Sandra Rutkowska. lek .Agnieszka Malec-Marczyńska.
Położna POZ na NFZ - mgr Marta Gmiąt.

Oferta

W Kamzosmed zajmujemy się opieką medyczną nad rodzinami. W tym celu zadbaliśmy o odpowiednie wyposażenie placówki, co pozwala nam na przeprowadzenie szybkiej diagnostyki chorób dziecięcych. Zatrudniamy wielu specjalistów, którzy wspólnymi siłami postarają się ustalić źródło problemu i zająć opracowaniem skutecznego planu leczenia.

Oferujemy:
  • konsultacje lekarskie
  • konsultacje pediatryczne
  • konsultacje położnicze
  • konsultacje ginekologiczne
  • konsultacje kardiologiczne (holter ekg i ciśnieniowy).
W naszej przychodni powstał punkt szczepień, co pozwala Klientom uchronić się przed wieloma chorobami, w tym również przyjąć dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

Ważna jest dla nas trafna diagnostyka, dlatego w naszej przychodni istnieje możliwość przeprowadzenia badań USG przez radiologa.
Pacjenci mogą liczyć na miłą i kompetentną obsługę, a także na uzyskanie odpowiedzi na nawet najbardziej wyczerpujące pytania.

Na wizytę można zarejestrować się telefonicznie. Więcej informacji o naszej ofercie można także znaleźć na naszej stronie internetowej.

Artykuły

Przychodnia rodzinna Kamzosmed w Plewiskach
Przychodnia rodzinna Kamzosmed w Plewiskach
Wybór przychodni rodzinnej to klucz do zdrowia. Kamzosmed w Plewiskach oferuje kompleksową opiekę medyczną. Sprawdź naszą ofertę i zarejestruj się online!
Znaczenie badań ginekologicznych i położniczych - Kamzosmed
Znaczenie badań ginekologicznych i położniczych - Kamzosmed
Dowiedz się, dlaczego badania ginekologiczne mogą być ważne dla zdrowia kobiet. Poznaj ich rolę w wykrywaniu chorób i monitorowaniu ciąży. Przeczytaj!
Mieszkasz w Plewiskach lub okolicy? Sprawdź, dlaczego warto zmienić przychodnię na Kamzosmed
Mieszkasz w Plewiskach lub okolicy? Sprawdź, dlaczego warto zmienić przychodnię na Kamzosmed
Przychodnia Kamzosmed w Plewiskach oferuje kompleksową diagnostykę chorób oraz pomoc specjalistów: pediatry, laryngologa, radiologa, ginekologa i położnej
Kompleksowa opieka medyczna nad rodzinami w przychodni Kamzosmed
Kompleksowa opieka medyczna nad rodzinami w przychodni Kamzosmed
Opieka medyczna nad rodzinami obejmuje szeroki zakres usług zapewniając wsparcie i opiekę dla całych rodzin. Sprawdź, co w tej kwestii oferuje Kamzosmed.
O czym świadczy ból z prawej strony brzucha i dlaczego nie należy bagatelizować objawów? Sprawdź opinię lekarzy z przychodni Kamzosmed!
O czym świadczy ból z prawej strony brzucha i dlaczego nie należy bagatelizować objawów? Sprawdź opinię lekarzy z przychodni Kamzosmed!
Za ból brzucha po prawej stronie może odpowiadać wiele różnorodnych przyczyn. Sprawdź, z jakich powodów nie należy bagatelizować pierwszych symptomów!

Wideo

Kontakt

Kontakt Kamzosmed Sp. z o.o.

Kamzosmed Sp. z o.o., Plewiska

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.4
92 opinie
Opinie w pkt.pl

4.8/5

5 opinii

Opinie w Google

4.4/5

87 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Klaudia
Klaudia
Opinia z Google
5.0
30.05.2026
Bardzo pomocne Panie doktor i Panie z recepcji. Sprawny, dobry kontakt. Podczas wizyt zawsze jesteśmy zadowoleni. Duży plus za dostępność szczepionek na miejscu i oddzielne wejścia dla dzieci zdrowych i chorych.
Iga Eksterowicz
Iga Eksterowicz
Opinia z Google
5.0
28.05.2026
Bardzo dobra opieka pediatryczna.
Maria
Maria
Opinia z Google
5.0
21.04.2026
Z całego serca dziękuję pani Grażynce i pani Ewie za ich podejście i ogromne serce do dzieci. Przyjechaliśmy specjalnie z Mosiny z polecenia i ani przez chwilę nie żałowaliśmy tej decyzji. Moje dziecko bardzo źle znosi pobieranie krwi, dlatego zawsze wiąże się to dla nas z dużym stresem. Tym razem było zupełnie inaczej. Spokój, cierpliwość i ciepło, jakie okazują obie Panie, sprawiły, że całe pobieranie przebiegło naprawdę spokojnie i bez niepotrzebnych łez. Jestem bardzo wdzięczna za tak ludzkie, empatyczne podejście. Takie osoby naprawdę robią ogromną pracę. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam każdemu, szczególnie rodzicom małych pacjentów. Dziękuję. 🖤
Anna Mikulska
Anna Mikulska
Opinia z Google
5.0
09.04.2026
Rewelacyjne podejście dr Józefiak do pacjenta. Wszystko wyjaśnione, zalecenia jasno objaśnione. Pani Ewa podczas szczepienia ma wspaniałe podejście do dziecka. Polecam
Krzysztof Czarnecki
Krzysztof Czarnecki
Opinia z Google
5.0
01.04.2026
Poradnia przyjazna dla pacjenta
Mikołaj Piechocki
Mikołaj Piechocki
Opinia z Google
1.0
24.03.2026
Rejestracja to mało śmieszny żart, dzwoniąc punkt 7:30 z pilnym przypadkiem, okazuje się, że jestem 30 w kolejce i sądząc po reszcie opinii będę czekał do 12:00 albo i dłużej. Polecam zmienić przychodnię a tę omijać szerokim łukiem.
Rivzy1401
Rivzy1401
Opinia z Google
5.0
12.03.2026
Joanna Zagórska
Joanna Zagórska
Opinia z Google
3.0
13.02.2026
Przychodnia była świetna, ale od kiedy zmienił się personel w recepcji nie da się dogadać. Każda z pań z recepcji udziela innej informacji. Chciałam złożyć deklarację, mieli do mnie oddzwonić i juz nikt się nie odezwał. Problemy robią ze wszystkiego.
Jan Jakusewicz
Jan Jakusewicz
Opinia z Google
5.0
11.02.2026
User User
User User
Opinia z Google
1.0
09.02.2026
Rejestracja to po prostu koszmar. Dzwoniąc o 7:30 byłem już 16. w kolejce — no dobrze, niech będzie. Powoli kolejka się zmniejsza, ale o 8:30 było -2, teraz jest 9:20 i nadal 2. Jak można przez 50 minut nie umówić wizyty?! To jakiś dramat!!! Dwie godziny na linii i bez pomyślnego zakończenia ☹️ P.S. 9:33 - jestem 1 w kolejce 🥳 10:30 - jestem 1 w kolejce 😳 P.S.S. 10:56 Do tej pory jestem 1 w kolejce. Dziękuję za „miło spędzony czas”, ale czy to naprawdę wystarczy… Rozumiem, że zmiana operatora nie pomogła (sądząc po odpowiedzi na komentarz sprzed 4 miesięcy).
Marzena Rybarczyk
Marzena Rybarczyk
Opinia z Google
5.0
06.02.2026
Super przychodnia, zawsze sprawna i miła obsługa. Cały personel na medal.
Sebastian S.
Sebastian S.
Opinia z Google
1.0
17.01.2026
Byliśmy umówieni na dany dzien na badanie diagnostyczne, badanie sie nie odbyło bo placówka zapomniala poinformować ze termin jednak nie jest dostępny, czekaliśmy na badanie miesiac. W aplikacji widze ze zrealizowane, to znaczy że pobiorą jeszcze oplate za nie wykonanie usługi? Jestem w trakcie zglaszania reklamacji do operatora
Alon a
Alon a
Opinia z Google
5.0
16.10.2025
Agata Grotowska
Agata Grotowska
Opinia z Google
5.0
29.09.2025
bjjpoznan1
bjjpoznan1
Opinia z Google
1.0
23.09.2025
Rejestracja telefoniczna w przychodni Kanzosmet w Plewiskach to czysta frustracja. Po ponad 2 godzinach czekania kolejka spadła z 13 osób do zaledwie 1, a liczba oczekujących po kilku minutach zmieniła się z 1 na 2 zaś na 3, po czym rozmowa nagle się rozłączyła. Przy kolejnym połączeniu po około godzinie liczba osób w kolejce zmniejszyła się tylko z 6 do 5, co oznacza, że nikt nie odbiera telefonu i sytuacja stoi w miejscu. Jeśli taka rejestracja nie jest obsługiwana, powinno być to jasno zaznaczone, a nie trzymać ludzi na linii aż sami się poddadzą. To nie jest pierwszy raz, kiedy mam takie problemy z tą przychodnią i zdecydowanie odradzam takie podejście do pacjentów.
Maria Cięciel
Maria Cięciel
Opinia z Google
5.0
19.09.2025
Świetna poradnia, fachowe wsparcie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Niemal zawsze bez problemu można umówić wizytę - fakt w wysokim sezonie trzeba poczekać na infolinii, ale zawsze telefon jest odebrany. Osoby pracujące w rejestracji czy w laboratorium również bardzo uprzejme i pomocne. Zdecydowanie wyróżniającą się placówka NFZ.
Katarzyna Berus
Katarzyna Berus
Opinia z Google
5.0
16.09.2025
Pan doktor Karol to lekarz z powołania – niezwykle kompetentny, cierpliwy i empatyczny. Potrafi słuchać pacjenta, dokładnie tłumaczy wyniki badań oraz proponowane leczenie, a przy tym zawsze odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały i rzeczowy. Widać, że traktuje swoich pacjentów indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem. Wizyta u doktora Karola daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że jest się w dobrych rękach. To specjalista, który łączy profesjonalizm z serdecznym podejściem do ludzi – cecha dziś naprawdę rzadka. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka lekarza rodzinnego z prawdziwego zdarzenia.
Adam Stradomski
Adam Stradomski
Opinia z Google
5.0
13.09.2025
Jedyna rozsądna przychodnia w okolicy.
Kasia Nowakowska
Kasia Nowakowska
Opinia z Google
5.0
24.08.2025
Profesjonalna obsługa. Pierwszy raz w życiu lekarka zaproponowała test na anginę (swojego czasu, często chorowałam i nigdy nikt nie zaproponował testu w celu dokładnego stwierdzenia choroby) całym sercem polecam, wszyscy bardzo pomocni
Lokalny Przewodnik
Lokalny Przewodnik
Opinia z Google
1.0
07.08.2025
SMIECHU WARTE !!!! DZWONILEM WCZORAJ BRAK MIEJSCA NA TELE PORADE , DZWONIŁEM DZISIAJ OD 8:12 NA SŁUCHAWCE , TELEFON ODEBRANY O 8:47 .BRAK MIEJC A REJESTRACJA OD 7:30!! KPINA !!! NFZ TFU, CHORY TWÓR. = NOWTÓR
Jakub Woźniak
Jakub Woźniak
Opinia z Google
5.0
28.06.2025
Przychodnia nastawiona na dobro, zdrowie i komfort pacjenta. Jakość usług bardzo wysokiej klasy. Tak powinna wyglądać opieka POZ!
Justyna Rozpłoch
Justyna Rozpłoch
Opinia z Google
5.0
10.06.2025
Niezwykle uprzejma i serdeczna p. rejestratorka i p. pielegniarka. Lek. kardiolog, p. Monika Solkiewicz, bardzo kompetentna i dbająca o pacjenta. -W placówce czułam się zaopiekowana.
kipepeo
kipepeo
Opinia z Google
1.0
03.06.2025
Kasjana Woźniak
Kasjana Woźniak
Opinia z Google
5.0
06.05.2025
Polecam tą poradnie, Panie rejestratorki bardzo miłe, pomocne, uprzejme. Profesjonalni lekarze i pielęgniarki. 🙂
Mateusz
Mateusz
Opinia z Google
5.0
17.03.2025
Wzorowa placówka. Jak w prywatnej przychodni. Pacjent 6 lat, także zadowolony. Wysoki poziom i kultura komunikacja.
Paulina Grenda
Paulina Grenda
Opinia z Google
5.0
12.03.2025
Sympatyczna, kompetentna i młoda kadra z aktualną wiedzą dotyczącą leczenia zarówno dzieci, jak i dorosłych. Leki nie są przepisywane „w ciemno”, a diagnoza potwierdzana jest stosownymi badaniami/testami. Bardzo miłe i pomocne Panie rejestratorki. Jeszcze nigdy nie odmówiono mi umówienia wizyty na ten sam dzień, a nawet na sugerowaną przeze mnie porę dnia. Cudowne Panie pielęgniarki z niespotykanym wręcz podejściem do dzieci. Polecam w 100%.
Anna Krzewina-Grajewska
Anna Krzewina-Grajewska
Opinia z Google
5.0
26.02.2025
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt w przychodni. Pani doktor Asia jest naszym lekarzem rodzinnym ma super podejście do dzieci, stawia odpowiednie diagnozy i nigdy się nie zawiedliśmy.
Alicja Stark
Alicja Stark
Opinia z Google
5.0
24.02.2025
Dziś byłam pierwszy raz w Kamzosmed i pierwszy raz od dobrych 10 lat korzystałam z lekarza w ramach NFZ. Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tej przychodni. Panie na recepcji są uprzejme, pomocne i zawsze służą wsparciem. Lekarz internista - dr Woźniczka wykazał się dużą empatią i profesjonalnym podejściem, dzięki czemu czułam się zaopiekowana. Zdecydowanie polecam przychodnię. :)
Anna Zaucha
Anna Zaucha
Opinia z Google
1.0
29.01.2025
Średnie zainteresowanie małymi pacjentami np podczas bilansu. Taśma. Rady lekarki na temat rozszerzania diety w 4 miesiącu życia dziecka- serio? . Niby nowa przychodnia a system starszy niż w niektórych owianych złą sławą. Oczekiwanie na poranne połączenie bardzo długie. Nie ma możliwości umówienia wizyty przez maila- co ułatwiłoby sprawę. Zmieniamy przychodnię.
Agnieszka Kozłowska
Agnieszka Kozłowska
Opinia z Google
5.0
16.01.2025
Pełen profesjonalizm. Zaczynając od Pan z rejestracji, które są nie tylko uprzejme ale i pomocne aż do lekarzy. Fajnie mieć tak dobrze działająca przychodnie.
Oleh Taxi
Oleh Taxi
Opinia z Google
1.0
15.11.2024
Oleh Dryha
Oleh Dryha
Opinia z Google
1.0
15.11.2024
Jedna gwiazdka, bo nie można dać 0! Przez cały tydzień nie ma możliwości umówienia się na wizytę u lekarza, O 7:40 nie ma już wolnych miejsc. A z drugiej strony mówią „zadzwoń jutro”Jaki jest problem z umówieniem wizyty dzisiaj na jutro lub pojutrze❓ Lekarz rodzinny na skierowaniu wskazał, że jeśli stan się pogorszy + po otrzymaniu wyników badań to przyjdź pilnie, ale już minął tydzień i nikt się tym nie przejmuje. Naprawdę nie polecam❗️
Artur Łukaszewski
Artur Łukaszewski
Opinia z Google
5.0
13.08.2024
Роман Дзюбук
Роман Дзюбук
Opinia z Google
1.0
08.07.2024
Відмовили навіть не записали на огляд якщо ви неявляєтесь пацієнтом клініки вам недопоможуть а просто випровадять
Алексей Аaa
Алексей Аaa
Opinia z Google
4.0
12.05.2024
Karolina Rutkowska
Karolina Rutkowska
Opinia z Google
5.0
24.04.2024
Emilia
Emilia
Opinia z Google
5.0
10.04.2024
Panie w rejestracji miłe i sprawnie umówią wizytę. Z wizyt również jesteśmy zadowoleni. Bardzo dokładnie przebiega badanie i szczegółowo objaśniony plan leczenia. Pani Pielęgniarka bardzo cierpliwa, zawsze jesteśmy przyjmowani z uśmiechem. Najlepsza Przychodnia.
Agnieszka Filipek
Agnieszka Filipek
Opinia z Google
5.0
09.04.2024
Tworzą tę przychodnię wspanali ludzie, pełni profesjonalizmu i życzliwości. Zapisana jest cała nasza rodzina i za każdym razem czujemy, że lekarze robią wszystko co w ich mocy! Panie na recepcji przemiłe! A szczepienie dzieci czy pobranie krwi nie zostawia traumy na całe życie, wszystko z uśmiechem i szacunkiem dla emocji dziecka. Polecam!
Paweł Kotecki
Paweł Kotecki
Opinia z Google
5.0
26.03.2024
Przychodnia z pełnym profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. W tak ciężkich czasach ciężko o POZ, który trzyma tak wysoki poziom usług oraz pracujących tam lekarzy i obsługi :)
Tomek Podgórski
Tomek Podgórski
Opinia z Google
5.0
20.01.2024
Świetna przychodnia, można otrzymać pomoc zarówno dla małych i dużych :)
aniaes
aniaes
Opinia z Google
5.0
19.01.2024
Małgorzata Abramczyk
Małgorzata Abramczyk
Opinia z Google
5.0
17.01.2024
Piotr Kliks
Piotr Kliks
Opinia z Google
1.0
30.12.2023
Masakra. W godzinach pracy się okazję ze nie można otrzymać pomocy dla dziecka. Tylko pogratulowac podejścia.
weronika
weronika
Opinia z Google
5.0
08.11.2023
Emilian Kopczynski
Emilian Kopczynski
Opinia z Google
1.0
18.09.2023
Od 7:30 równo zadzwoniłem, jesteś 22 w kolejce. Po 33 minutach jesteś 3ci.
Adrianna Szydłowska
Adrianna Szydłowska
Opinia z Google
5.0
06.09.2023
Polecam z całego serca.
Samanta Bernat
Samanta Bernat
Opinia z Google
5.0
31.08.2023
Najlepsza przychodnia z jaką miałam do czynienia . Pani w rejestracji zawsze chętna do pomocy . W laboratorium ohh mogę codziennie przychodzić na badania dzień z Nimi jest super :) Bardzo dobre podejście do pacjętów . Pediatra dziecięcy zawsze z uśmiechem i empatią do dzieci Pan Doktor Woźniczka wzbudził mega zaufanie , po raz pierwszy spotkałam się z sytuacja gdzie lekarz wiedział historie leczenia nie musiałam opowiadać od początku ... Bardzo polecam , dobrzy pomocni ludzie 🫶🫶🫶
Jack Hunter
Jack Hunter
Opinia z Google
5.0
30.08.2023
Najlepszy pediatra w Poznaniu. Doktor Joanna ma serce do małych i dużych pacjentów. Polecam w imieniu swoim i Córki
Liwiusz Ciesielski
Liwiusz Ciesielski
Opinia z Google
5.0
15.07.2023
Julia
Julia
Opinia z Google
5.0
26.06.2023
Polecam przychodnię! Szybki kontakt z przychodnią, Pani Dominika w recepcji bardzo miła i pomocna osoba z sercem na dłoni ! Odbiera telefony blyskawicznie po jednym sygnale :) zawsze znajdzie dogodny termin !
Maja Lukowska
Maja Lukowska
Opinia z Google
5.0
15.06.2023
Polecam doktor Asię ponieważ jest lekarzem z powołania a jej diagnoza jest zawsze trafna. Panie w recepcji i pielęgniarki bardzo miłe i kompetentne. W przychodni czysto i przyjaźnie dla dzieci.
Vadym Klymchuk
Vadym Klymchuk
Opinia z Google
5.0
05.06.2023
Super podejście do pacjenta 👍
Dominika Szpakowska
Dominika Szpakowska
Opinia z Google
5.0
17.05.2023
Świetna przychodnia. Bez problemu można się dodzwonić i zarejestrować. Pani doktor od pierwszego kontaktu budziła moje zaufanie. Rzetelny lekarz, z extra podejściem do dziecka. Wszystko tam działa na plus.
Damian Bujanowski
Damian Bujanowski
Opinia z Google
5.0
04.05.2023
Polecam. Super zorganizowany system rejestracji, panie na recepcji pomocne i miłe, lekarze ze świetnym podejściem. Jasny punkt na mapie przychodni rodzinnych.
J Lqa
J Lqa
Opinia z Google
5.0
22.04.2023
Od roku przychodzę do tej przychodni i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wszystko ok.
Remigiusz Nowak
Remigiusz Nowak
Opinia z Google
1.0
06.04.2023
Próbowałem dzisiaj zarejestrować się na wizytę do lekarza rodzinnego i zostać pacjentem poradni, jednak usłyszałem że Poradnia nie potrzebuje nowych pacjentów!!! Nie do wiary, odmowa leczenia ponieważ poradnia nie potrzebuje nowych pacjentów! Róbcie tak dalej a kiedyś zostaniecie bez pacjentów. Pani przez telefon opryskliwa, pożałowałem że w ogóle tam zadzwoniłem, zmyliły mnie opinie, odradzam.
Marian Lewenda
Marian Lewenda
Opinia z Google
5.0
14.03.2023
Bardzo miło i profesjonalnie
Wiktoria Babiarczyk
Wiktoria Babiarczyk
Opinia z Google
5.0
10.03.2023
Agnieszka Dembska
Agnieszka Dembska
Opinia z Google
5.0
10.03.2023
Przychodnia godna polecenia. Mam tutaj świetną lekarz rodzinną, położną oraz ginekolog. Kontakt z przychodnią bez żadnych zarzutów, małe kolejki i sprawnie działające laboratorium. Pani Dominika z recepcji i Pani Ewa z laboratorium to anioły, bardzo pomocne kobiety. Polecam!
Mateusz Pietruszyński
Mateusz Pietruszyński
Opinia z Google
5.0
25.01.2023
Super przychodnia pani doktor Józefiak to naprawdę lekarz z powołania jest tak ciepłą osobą dla naszej Zosi panie w recepcji tez miłe zawsze obsłużą 10/10 naprawdę i pani doktor jak dobierze leki to chwila moment i dziecko zdrowe jesteśmy w dobrych nawet bardzo rękach 😊
Paulina Urbańska
Paulina Urbańska
Opinia z Google
5.0
09.01.2023
Alicja Olejniczak
Alicja Olejniczak
Opinia z Google
5.0
30.12.2022
Super podejście do dzieci, zawsze trafne diagnozy, jedyne co, Pani z rejestracji z popołudniowej zmiany, bardzo nieprzyjemny w moim odczuciu ton. Niemniej nie zmienia to ilości gwiazdek, ponieważ to lekarze robią robotę, dlatego 5 gwiazdek.
Natalie
Natalie
Opinia z Google
4.0
20.09.2022
Przychodzimy do pediatry do p. Jozefiak i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przychodnia jest czysta nowa, jest gdzie zaparkować. Ale najważniejsze to doświadczenie lekarzy i miłe pielęgniarki. Natomiast panie w rejestracji są tak niemiłe i niegrzeczne wręcz bezczelne. Pierwszy raz się z tym spotkałam i to nie pierwszy raz takie podejście do pacjenta. Wstyd. Powinna być zmiana kadry pań w rejestracji.
Jacek Łysiak
Jacek Łysiak
Opinia z Google
5.0
03.07.2022
Lilianna Szwarc
Lilianna Szwarc
Opinia z Google
5.0
26.05.2022
Super miejsce. Jestem pod wrażeniem że na NFZ można i tak. A jednak można 🙂. Czysto, szybko, profesjonalne. Pani pediatra to lekarz z powołania. Rejestracja sprawna. Byle tak dalej bo wszystko działa na 5+ Dziękuję 🙂
Fabian
Fabian
Opinia z pkt.pl
5.0
11.05.2022
Diagnostyka chorób dziecięcych na najwyższym poziomie! Polecam z czystym sumieniem!
Андрій Бєлік
Андрій Бєлік
Opinia z Google
5.0
30.03.2022
Дуже ввічливий персонал, досвідчений лікар педіатр, швидка та професійна консультація для моєї дитини. Величезна подяка Польщі та польськім лікарям за допомогу українцям 🇵🇱
Michał Szelągiewicz
Michał Szelągiewicz
Opinia z Google
5.0
28.03.2022
Skabi Skabi
Skabi Skabi
Opinia z Google
5.0
24.03.2022
Patrycja Jędrzejczak
Patrycja Jędrzejczak
Opinia z Google
5.0
14.03.2022
Polecam z całego serca. Pani Joanna Józefiak to cudowny lekarz z super podejściem do małych dzieci. Moj synek uwielbia do niej jeździć na wizyty. Panie w recepcji są bardzo pomocne. Wszytko można załatwić, bez problemu się dodzwonić. W końcu wiemy, że nasze dziecko jest pod najlepsza opieka!
Agata Matusiak
Agata Matusiak
Opinia z Google
5.0
13.03.2022
Najlepsza przychodnia! Telefony odbierane niemal natychmiastowo - jeśli nie to Panie oddzwaniają. Szybka odpowiedź na maile. Panie w rejestracji zawsze pomocne i miłe. Lekarze również.
topone
topone
Opinia z pkt.pl
5.0
10.03.2022
Polecam. Konsultacje ginekologiczne na najwyższym poziomie!
Migluk
Migluk
Opinia z pkt.pl
5.0
20.01.2022
Polecam z czystym sumieniem. Lekarz pediatra naprawdę posiada profesjonalne podejście do dzieci, co znacznie ułatwia postawienie diagnozy.
Paulina Bernaczyk
Paulina Bernaczyk
Opinia z Google
5.0
13.01.2022
Bardzo polecam, bylismy u kilku lekarzy w tej placowce, kazdy profesionalnie podszedl do kazdego. Dzis siedzialam tam dwie godziny ze wzgledu na badanie obciazenia glukoza i z obserwacji stwierdzam ze osoby tam pracujace(pielegniarki i panie w rejestracji) sa bardzo profesionalne i empatyczne w stosunku do dzieci a takze innych pacjentów. Mam nadzieje ze sie to nigdy nie zmieni.
Anna Pelczar
Anna Pelczar
Opinia z Google
5.0
17.11.2021
Pełen profesjonalizm, punktualnie, miło i przyjemnie! Wspaniały, piekny budynek a w nim ludzie, którzy są dla pacjentów oddani w 100%. Pani Doktor Joanna Józefiak - cudowny człowiek! Najlepszy lekarz!
Zuzanna
Zuzanna
Opinia z pkt.pl
5.0
05.11.2021
Lekarz ginekolog pomogła mi w wielu problemach dotyczących antykoncepcji. Pomogła mi znaleźć odpowiednie środki. Polecam.
żulak 123
żulak 123
Opinia z Google
5.0
24.10.2021
Katarzyna Brzezińska-Gołębiewska
Katarzyna Brzezińska-Gołębiewska
Opinia z Google
5.0
09.10.2021
Małgorzata
Małgorzata
Opinia z pkt.pl
4.0
18.09.2021
Polecam. Lekarz radiolog pomogła mi i przeprowadziła profesjonalne badania USG. Jestem naprawdę zadowolona z obsługi.
Wiktor Nowicki
Wiktor Nowicki
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Ann Sophie
Ann Sophie
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Szybko, bezboleśnie. Pani pielęgniarka bardzo miła!!
Paulina Zielińska
Paulina Zielińska
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Faustyna Iwaniec
Faustyna Iwaniec
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Mateusz Urbaniak
Mateusz Urbaniak
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Bardzo miła i profesjonalna pani od pobierania krwi
Vasylyna - Asia Vasylkiv
Vasylyna - Asia Vasylkiv
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Polly Ence
Polly Ence
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Bartosz Dreczko
Bartosz Dreczko
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Miłej Kawusi
Miłej Kawusi
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Wszystko elegancko - polecam!
Agnieszka Kliber
Agnieszka Kliber
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Sylwia Nowicka
Sylwia Nowicka
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Oliwia
Oliwia
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Karolina B
Karolina B
Opinia z Google
5.0
23.08.2021
Bardzo przyjemna atmosfera, bez problemu można się dodzwonić. Pani w rejestracji bardzo miła, a pani Joanna to świetny specjalista
Zobacz więcej (72)