Kruszywa i kamienie ozdobne
Kruszywa i kamienie ozdobne, Kamyczek Galanteria ogrodowa, Koszalin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6692217232
REGON: 320498328
Rok założenia:
2008

O firmie

Siedziba firmy Kamyczek znajduje się w Koszalinie. Przedsiębiorstwo Izabeli Węglarowicz zajmuje się sprzedażą galanterii ogrodowej. Dysponuje różnymi materiałami do aranżacji terenów zielonych. Działa na rynku od 2008 roku.

Oferta

Naturalne kamienie piękne wyglądają i mogą być stosowane do celów budowlanych i dekoracyjnych. Najlepsze jakościowo kamienie znajdą Państwo w ofercie firmy Kamyczek. Przedsiębiorstwo sprzedaje takie kruszywa jak żwir i keramzyt, a także kamienie ozdobne w rodzaju granitu i innych materiałów. Kruszyw doskonale sprawdzają się jako podłoże dla roślin oraz wypełnienie do ścieżek i dróg dojazdowych. Z kolei kamienie ozdobne także ładnie wyglądają pomiędzy krawężnikami, ale są również używane jako:
  • kamienie do gabionów
  • kamienie do sadzawek
  • podłoże w altanach
W ofercie znajdują się materiały różnej wielkości. Kamienie są dowożone na wskazane miejsce firmowym transportem. Pracownicy służą poradami dotyczącymi ich zastosowania.

Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest sprzedaż opału. Na klientów czekają worki z węglem oraz ekogroszkiem. Dzięki nim można tanio i za niewielkie pieniądze ogrzać dom w okresie jesienno-zimowym.

Więcej informacji dotyczących firmy kamyczek można przeczytać na stronie internetowej. W sprawie zakupu najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Kamyczek Galanteria ogrodowa

Kamyczek Galanteria ogrodowa, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kamyczek Galanteria ogrodowa