Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321951925
REGON: 522805277

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Extremecleaners.pl! Znajdziesz nas w Karczewie, w województwie mazowieckim. Od 2022 zajmujemy się branżą samochody - myjnie.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

Extremecleaners.pl to firma, którą założyliśmy z myślą o wszystkich właścicielach samochodów osobowych. Oferujemy im usługi auto detailingu, który jest zaawansowanym procesem regeneracji całej karoserii pojazdu, razem z czyszczeniem i konserwacją jego wnętrza. Jeśli samochód nie ma większych śladów po kolizji drogowej w postaci wgnieceń, albo bardzo dużych odprysków lakieru, to często ta usługa zastępuje wizytę u lakiernika, bo pozwala przywrócić całemu nadwoziu jego pierwotny blask! Jednak za nim się tak stanie, nasz zespół wykonuje szereg zabiegów, do których należy:
  • konserwacja powłok lakierniczych,
  • czyszczenie tapicerki samochodowej,
  • kosmetyka samochodowa,
  • polerowanie lakieru,
  • polerowanie i regeneracja felg,
  • polerowanie karoserii,
  • regeneracja tapicerki skórzanej,
  • SPA dla samochodów.
Regeneracja nadwozia to przede wszystkim konserwacja całej karoserii i powłok lakierniczych, a w tym usuwanie drobnych rys i odprysków. Niestety tak skrupulatna renowacja całego samochodu jest czasochłonna, dlatego warto powierzyć tę usługę właśnie nam!

Wybierzemy najlepsze preparaty, jakie są dostępne na rynku do polerowania aut. Producenci kosmetyków samochodowych oferują woski nakładane na sucho i na mokro, pasty polerskie, mleczka, hydrowoski, tak zwane quick detailery, preparaty ścierne i twarde. Odpowiednio dobrana chemia samochodowa skutecznie usuwa nieczystości od kurzu, po smary, oleje, a także ptasie odchody, a jednocześnie nadaje lakierowi głębokiego połysku. Co ważne zapewnia karoserii dodatkową ochronę przed ponownym zabrudzeniem.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty wszystkich właścicieli pojazdów, którzy chcą zadbać o wygląd swojego auta. Nie tylko je zregenerujemy, ale również pomożemy przygotować do sprzedaży! Idealnie wypolerowane felgi i karoseria oraz czyste, pachnące wnętrze przyciągnie większą liczbę potencjalnych kupców - Extremecleaners.pl z Karczewa.

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier samochodowy w ofercie firmy Extreme Cleaners
Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier samochodowy w ofercie firmy Extreme Cleaners
Aplikacja powłoki ceramicznej to najlepszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego. Dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju warstwę ochronną?

Kontakt

Kontakt Kamil Marciniak Extremecleaners.pl

Kamil Marciniak Extremecleaners.pl, Karczew

Opinie (0)

Opinie o firmie Kamil Marciniak Extremecleaners.pl


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.