Organizacja imprez okolicznościowych
Organizacja imprez okolicznościowych, Kameralna, Tomaszów Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271498286
Rok założenia:
2015

O firmie

Kameralna od 2015 roku świadczy usługi w branży przyjęcia — organizacja. Dbamy o to, by powierzone zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Zapraszamy do Tomaszowa Mazowieckiego.

Oferta

Kameralna to najlepsze miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Dysponujemy salą o powierzchni 40 metrów kwadratowych i zapewniamy miejsca dla maksymalnie 40 Gości. Organizujemy uroczystości zamawiane przez osoby fizyczne oraz firmy. Podajemy klientom różne napoje, w tym bezalkoholowe. Oferujemy takie usługi, jak:
 • organizacja przyjęć z okazji pierwszej komunii,
 • organizacja przyjęć z okazji chrzcin,
 • organizacja przyjęć urodzinowych, np. z okazji 40 urodzin,
 • organizacja przyjęć imieninowych,
 • organizacja jubileuszy,
 • organizacja wieczorków tanecznych oraz spotkań dla seniorów
Organizujemy również spotkania integracyjne dla firm. W piątek i sobotę prowadzimy też pub, w którym można napić się piwa i innych napojów i miło spędzić czas ze znajomymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Kameralnej! Więcej informacji dotyczących wieczorków tanecznych, pubu oraz organizowanych imprez okolicznościowych udzielamy za pośrednictwem poczty e-mailowej, a także pod podanym numerem telefonu.

Więcej informacji

 • Taneczny Klub Seniora zobacz

Kontakt

Kontakt Kameralna

Kameralna, Tomaszów Mazowiecki

Aktualności

 • organizacja imprez

  29.02.2024

  Kameralna to firma, która z pasją i zaangażowaniem organizuje niezapomniane imprezy okolicznościowe dla swoich klientów. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi zespołu, każda uroczystość jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, a indywidualne podejście do potrzeb klienta sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe i niepowtarzalne. W ofercie Kameralnej znajdziemy organizację wesel, urodzin, chrztów, komunii, czy nawet firmowych eventów, które z pewnością będą na długo wspominane przez uczestników. Zapraszamy do kontaktu z Kameralną, abyśmy mogli wspólnie stworzyć niezwykłe wspomnienia z okazji ważnych dla Was chwil.

Opinie (0)

Opinie o firmie Kameralna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.