Całodobowa pomoc drogowa
Całodobowa pomoc drogowa, Kamal Małgorzata, Kazimierz Kłaptocz, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472043232
REGON: 240331538
Rok założenia:
1976

O firmie

Siedziba firmy Kamal zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od ponad 25 lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielami są Małgorzata i Kazimierz Kłaptocz.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Kamal są usługi motoryzacyjne. Możemy Państwu zaproponować naprawy samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych, a także autobusów oraz przyczep. W naszej ofercie można także znaleźć usługi blacharskie i lakiernicze. Jesteśmy w stanie naprawić każdy samochód razem z całą karoserią. Ponadto oferujemy serwis opon. Świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne, w ramach których naprawiamy i wymieniamy opony, jak również ustawiamy zbieżność.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy prostowanie ram, wymiana progów i naprawa błotników. Proponujemy także diagnostykę komputerową. Usuniemy ubytki lakiernicze. Podejmiemy się również oględzin powypadkowych oraz polerowania samochodów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi pomoc drogowa, którą świadczymy całodobowo.

Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych mechaników samochodowych, którzy służą fachowym doradztwem. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Ponadto gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Kamal.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa
Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Artykuły

Ramy samochodów ciężarowych – przyczyny uszkodzeń oraz naprawy
Ramy samochodów ciężarowych – przyczyny uszkodzeń oraz naprawy
Ramy samochodów ciężarowych to struktury na których opiera się nadwozie oraz jego podzespoły, stąd też od tego elementu zależy bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kamal Małgorzata, Kazimierz Kłaptocz

Kamal Małgorzata, Kazimierz Kłaptocz, Bielsko-Biała

Opinie (11)

Opinie o firmie Kamal Małgorzata, Kazimierz Kłaptocz

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
04.01.2020
Nie można im niczego zarzucić. Już wiele razy się o tym przekonałem.
Zbyszek
Zbyszek
4.0
24.11.2019
Super się z nimi współpracuje. Mam firmę transportową i stale wykonuję u nich przeglądy.
Robert
Robert
5.0
10.09.2019
Bardzo kompetentni mechanicy. Od razu wiedzieli co to mogło się stać z moim samochodem i to naprawili.
Marek
Marek
5.0
04.07.2019
Już nie raz im zaufałem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Kiedyś po dość dużej stłuczce doprowadzili moje auto do porządku.
Konrad
Konrad
5.0
26.05.2019
Prostowanie ram w samochodach ciężarowych należy do trudniejszych i cięższych zadań. Fajnie, że tak dobrze sobie z tym radzicie.
Patryk
Patryk
5.0
18.03.2019
Serdecznie polecam firmę Kamal, usługi wulkanizacyjne na wysokim poziomie. Naprawiali także samochód mojej córki. Wszystko dobrze.
Nikodem
Nikodem
5.0
13.01.2019
Pojawili się na miejscu kolizji bardzo szybko, zapakowali auto na lawetę i zawieźli do warsztatu. Niskie ceny, terminowość. Mili i pomocni pracownicy. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
23.11.2018
Rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Kamal wśród innych z branży.
Patrycja
Patrycja
5.0
04.09.2018
Blacharstwo na wysokim poziomie, dysponują specjalistycznym sprzętem. Wcześniej miałam wypadek komunikacyjny, a oni odholowali mój pojazd. Teraz, po kolizji, mój samochód wygląda jak nowy. Polecam.
Aleksy
Aleksy
5.0
17.07.2018
Firma godna polecenia, wysoka jakość usług motoryzacyjnych. Oddałem do naprawy mój samochód osobowy, który mogłem odebrać już 2 dni później. Super, zależało mi na czasie, a oni raz dwa wywiązali się z realizacji zlecenia.
Marek
Marek
5.0
02.05.2018
Bardzo profesjonalna firma, która pomogła mi w awarii na drodze. Szybko przyjechali i odholowali mój samochód do warsztatu, w którym naprawili usterkę. Kompleksowo, sprawnie. Ceny atrakcyjne. Polecam.