Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6182139042

Polecane oferty

Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej Medan to miejsce, gdzie udziel...
Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej Medan to miejsce, w którym dia...
Prowadzone przez nas poradnie specjalistyczne Hipokrates świadczą kompleksową opiekę zdrowotną oraz...
W naszej placówce działa wiele przychodni specjalistycznych. Pacjenci mogą zarejestrować się między...

O firmie

Klinika Kalmedica znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Specjalistyczna przychodnia powstała w 2011 roku i od chwili powstania skupia się na profilaktyce zdrowotnej, zabiegach oraz diagnostyce medycznej. Skupia specjalistów z wielu dziedzin medycyny. Działa jako spółka, z Prezesem Zarządu dr Tomaszem Goździewiczem.


Oferta

Kalmedica to miejsce w którym każdy pacjent otrzymuje potrzebną pomoc medyczną. Lekarze i personel pielęgniarski dbają o prowadzenie kompleksowych badań diagnostycznych oraz wdrażanie odpowiednich terapii. Diagnostyka obejmuje badania laboratoryjne krwi, moczu i innych wydzielin oraz badania rentgenowskie. W wielu przypadkach do wyleczenia potrzebne są zabiegi, np. w przy problemach okulistycznych. W klinice prowadzone są zabiegi laserowej korekcji wzroku oraz operacje jaskry, zaćmy i zeza. Badaniom i terapii poddawani są także młodzi pacjenci. Lekarze zwracają szczególną uwagę na ustawienie i ruchomość oczu, ostrość widzenia, rozpoznawanie kolorów i widzenie przestrzenne. W razie problemów szukają najlepszych rozwiązań dla dzieci.

W przychodni pacjenci leczeni są również w przypadku wystąpienia schorzeń laryngologicznych, np. związanych z zatokami. Są one leczone operacyjne, zarówno klasycznie, jak i endoskopowo. Ponadto wykonywane są zabiegi usunięcia polipów i inne operacje mikrochirurgiczne w obrębie krtani. Oferta medyczna kliniki obejmuje również takie zagadnienia jak:
 • ortopedia
 • protetyka słuchu
 • urologia
 • stomatologia
 • ortodoncja
 • protetyka stomatologiczna
W Kalmedica wykonywane są ponadto liczne zabiegi chirurgiczne u dorosłych i dzieci. Specjaliści stosują zarówno klasyczne metody, jak i mało inwazyjne, np. endoskopowe lub laserowe. W przypadku dorosłych pacjentów realizowane są między innymi zabiegi proktologiczne i operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego, wyrostka robaczkowego, żylaków kończyn dolnych, a także plastyki przepuklin brzusznych i pachwinowych. Dzieci poddawane są natomiast operacjom stulejki, usunięcia migdałków, korekty stopy końsko-szpotawej i innym. Uzupełnieniem oferty zabiegów chirurgicznych są te związane ze schorzeniami rąk, np. łokciem tenisisty, palcami trzaskającymi i zespołem cieśni nadgarstka.

Osoby po zabiegach, chorobach i przebytych urazach mogą także liczyć na rehabilitację, w tym fizykoterapię. Składa się na nią:
 • krioterapia miejscowa
 • elektroterapia
 • terapia ultradźwiękami
 • laseroterapia punktowa
 • magnetoterapia
 • masaż wirowy kończyn górnych
 • masaż wirowy kończyn dolnych
Ponadto pacjenci są podawani masażom i innym zabiegom przyspieszającym powrót do zdrowia.

Dodatkowo klinika może zapewnić opiekę pielęgniarską pacjentom przewlekle chorym lub po operacjach.

Więcej informacji związanych z działalnością kliniki Kalmedica znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Kalmedica Sp. z o.o.

Kalmedica Sp. z o.o., Kalisz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Kalmedica Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.2

Opinie użytkowników

Gość
Gość
2.0
24.08.2018
Dotyczy okulistyki bo tylko z tym miałem do czynienia. Zabiegi wykonują fachowo, wszystko dobrze. Podejście do pacjenta fatalne. Zapisują na wizytę na 8.00 a lekarz przychodzi po 10 lub okazuje się że na 7.30 są pacjenci z innego dnia i zanim ich przebadają to będzie 10. Lekarz niestety nie podchodzi do pacjenta tak jak powinien mimo wychwalania przez siebie tej placówki i jej pracowników oraz ich podejścia do pacjenta.
Darek B
Darek B
5.0
19.08.2016
Bardzo dobra placówka, taka nowoczesna. Byłem mile zaskoczony, czułem, że jestem pacjentem a nie przedmiotem (mam porównanie, byłem w Poznaniu). Inny świat medycyny...
NINA
NINA
5.0
13.08.2016
JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z USŁUG MEDYCZNYCH W TEJ PLACÓWCE. KORZYSTAM Z PORADNI NEUROCHIRURGICZEJ ORAZ REHABILITACJI. ONI SĄ NIESAMOWICI!!!! (SKUTECZNI). DZIĘKUJĘ PRACOWNIKOM KALMEDICI.POLECAM..
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2015
Bardzo przyjemna placówka,miła obsługa pacjenta zarówno w recepcji jak i w gabinetach lekarskich.Polecam.