Sprzedaż granitowej i betonowej kostki brukowej
Sprzedaż granitowej i betonowej kostki brukowej, Kado Hurtownia Kostki Brukowej, Stobno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9551348270
REGON: 812457165
Dodatkowe kontakty:

605 607 312

O firmie

Hurtownia Kado znajduje się w Stobnie, w powiecie polickim, w województwie zachodniopomorskim, niedaleko Szczecina. Przedsiębiorstwo powstało w 2002 roku i od początku działalności zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem kamieni naturalnych. Właścicielem firmy jest Bartłomiej Kazimierski.

Oferta

Kamienie naturalne doskonale nadają się do utwardzania terenu, dlatego są powszechnie używane przez firmy brukarskie i ogrodnicze. Najlepsze jakościowo materiały tego typu znajdą Państwo w ofercie firmy Kado. Hurtownia sprzedaje materiały pochodzące od renomowanych producentów i to w konkurencyjnych cenach. Jest regionalnym przedstawicielem marek Pozbruk, Libet i Polbruk. W związku z tym przede wszystkim oferuje bruk granitowy i betonowy. Poza kostką brukową klienci mogą również kupić piach, kruszywa i obrzeża ogrodowe. W ofercie znajdują się ponadto takie produkty jak:
  • kora kamienna
  • grys
  • otoczaki
Kora występuje w odmianie drobnej, średniej i grubej. Firma sprzedaje też ogrodzenia i elementy małej architektury ogrodowej. A wszystko to, żeby w Państwa ogrodzie albo niedaleko domu wykonać trwałe i estetyczne powierzchnie, np. podjazdy, chodniki i tarasy.

Więcej informacji o firmie Kado i jej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu można się również kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje materiały Pozbruk, Libet i Polbruk.

Kontakt

Kontakt Kado Hurtownia Kostki Brukowej

Kado Hurtownia Kostki Brukowej, Stobno

Opinie (0)

Opinie o firmie Kado Hurtownia Kostki Brukowej

Tagi