Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9111876786
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Dzięki różnym przestrzeniom możemy organizować eventy dla 800 osób jak i rodzinne spotkania dla 15 ...
Głównym profilem naszej działalności jest udostępnianie naszego obiektu na organizację imprez okoli...
Jeżeli poszukujesz animatorki dla dzieci, to nie mogłeś trafić lepiej. Foremka to firma, w której p...
Specjalnością firmy Han-Tech jest organizowanie imprez i konferencji. Podczas wykonywania prac korz...

O firmie

Siedziba firmy Kaczki Dziwaczki znajduje się we Wrocławiu. Firma Agaty Różanieckiej specjalizuje się w organizowaniu niepowtarzalnych imprez dla dzieci. Działa na rynku od lat i zatrudnia doświadczonych animatorów, którzy są w stanie zapewnić dzieciom rozrywkę na wysokim poziomie.

Oferta

Dzieci uwielbiają dobrą zabawą, a firma Kaczki Dziwaczki wie jak zorganizować imprezę, podczas której nie będą się nudziły nawet przez minutę. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, praca kreatywnych animatorów i duży zasób akcesoriów sprawiają, że usługi stoją na wysokim poziomie. Podstawą firmowej oferty jest organizowanie animacji podczas eventów, pikników i imprez okolicznościowych takich jak wesela, przyjęcia, komunie, urodziny oraz chrzciny. Animatorzy przygotowują między innymi gry i zabawy z drobnymi nagrodami oraz obsługują dodatkowe atrakcje. Można do nich zaliczyć:
  • bajkowe charakteryzacje
  • wielkie bański mydlane
  • zamykanie dzieci w bańce mydlanej
  • zajęcia plastyczne
  • strzelanie z łuku
  • dmuchańce
Te ostatnie to rozmaite trampoliny, wulkany i ogromne zjeżdżalnie, które zapewniają pełną wrażeń i bezpieczną zabawę. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które mogą uświetniać zabawę. Na dzieci czeka także możliwość zrobienia sobie zdjęć z ulubionymi bohaterami, np. minionkami i bałwanem Olafem. Ponadto możliwe jest przygotowanie piniaty pełnej słodkości, balonowego zoo i fotosesji. Inne atrakcje znajdujące się w firmowej ofercie to foto budka, maszyna do waty cukrowej i strefa malucha, przeznaczona dla dzieci do trzech lat.

Wymienione atrakcje mogą uświetniać nie tylko większe imprezy, ale również urodziny. Firma przygotowuje zabawy w domach i ogrodach, a jeśli jest taka potrzeba także we własnej sali urodzinowej. To atrakcyjna cenowo opcja, a jej dodatkowe zalety to spokój i porządek w domu. Zarówno podczas przyjęć organizowanych w sali, jak i w Państwa domach dzieci mogą bawić się na tematycznych imprezach. Popularne motywy zabaw to świat Harrego Pottera, piraci, Indianie, gwiezdne wojny, Batman i Spiderman. Animatorzy zajmują się ponadto obsługą imprez szkolnych, np. karnawałowych.

Uzupełnieniem oferty są zajęcia dodatkowe podczas których dzieci ćwiczą taniec nowoczesny i balet oraz biorą udział w aktywnościach plastycznych i sportowych. Mamy z dziećmi także znajdą coś dla siebie, np. pilates, fitness i tańce latynoskie.

Więcej informacji, w tym cennik oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące działalność firmy Kaczki Dziwaczki umieszczono na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Kaczki Dziwaczki - Imprezy Dla Dzieci Agata Różaniecka

Kaczki Dziwaczki - Imprezy Dla Dzieci Agata Różaniecka, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Kaczki Dziwaczki - Imprezy Dla Dzieci Agata Różaniecka