Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5991015441
REGON: 210231263
Rok założenia:
1994
Branża:

Polecane oferty

Gorzów Wielkopolski, al. 11 Listopada 91 lok. 1
Biuro projektów Ampertech z Gorzowa Wielkopolskiego w branży usług elektrycznych działa nieprzerwan...
W Biurze Doradztwa Budowlanego wykonujemy projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Realizu...
Biuro AR-TECH w ciągu ostatnich lat wykonało wiele projektów o różnej złożoności. Większość z naszy...
Nasze biuro świadczy usługi projektowe w zakresie projektów budynków oraz konstrukcji budowlanych i...

O firmie

K2 Biuro architektoniczne znajdą Państwo w Gorzowie Wielkopolskim. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów architektonicznych. Działalność w branży projektowej prowadzimy nieustannie od 1994 roku. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wykształcenie architektoniczne.

Oferta

Od lat K2 Biuro architektoniczne projektuje budynki. Możemy Państwu zaproponować projekty domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, a także budynków użyteczności publicznej, takich jak:
  • obiekty administracyjne,
  • obiekty biurowe,
  • obiekty szkolne,
  • biblioteki,
  • obiekty handlowe,
  • obiekty przemysłowe.
Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną sprawą jest piękny ogród przed domem, po to, aby móc się zrelaksować podczas wolnych chwil, dlatego oferujemy projekty ogrodów. Dodatkową usługą jaką świadczymy są aranżacje wnętrz. Dostosujemy się do indywidualnych preferencji, potrzeb i wymagań klientów.

Uzupełnienie oferty firmy K2 Biuro architektoniczne stanowią projekty rożnego rodzaju, w tym projekty instalacji oraz konstrukcji. Możemy Państwu pomóc w każdym etapie procesu, a także możemy uczestniczyć w spotkaniach w urzędach, podczas załatwiania wszystkich formalności, które są związane z uzyskaniem pozwoleń na budowę.

Projektujemy z wykorzystaniem nowoczesnych programów komputerowych, zapewniających wysoką precyzję. Nasze projekty zawsze są indywidualną, właściwą i kompleksową odpowiedzią na wymagania naszych klientów. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące szczegółów naszej oferty.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa K2 Biuro architektoniczne.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt K2 Biuro projektowe

K2 Biuro projektowe, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie K2 Biuro projektowe