Ochrona podczas imprez masowych i eventów
Ochrona podczas imprez masowych i eventów , K&M Karol Piątek, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491608134
REGON: 381707075
Rok założenia:
2018

O firmie

K&M Karol Piątek ma siedzibę w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Firma została założona w roku 2018 i oferuje usługi z zakresu ochrona osób i mienia. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Oferta

Bezpieczeństwo osób i mienia to dla nas priorytet. Z tego powodu w K&M zatrudniamy wyłącznie doświadczonych ochroniarzy i regularnie podnosimy kwalifikacje. Ćwiczenia fizyczne, użycie środków przymusu bezpośredniego, eskortowanie i zabezpieczanie wystąpień publicznych to tylko niektóre z zagadnień, którymi zajmujemy w trakcie treningów. Dysponujemy też niezbędnym wyposażeniem, w tym łącznością i samochodami.

Oferujemy jako K&M m.in. ochronę osobistą VIP-ów. Chronimy polityków, przedsiębiorców, sportowców, piosenkarzy, aktorów i inne znane osobistości. Odpowiadamy za bezpieczne odebranie ochranianych z lotniska i przewiezienie ich na wskazany adres. Ochrona dotyczy też wystąpień publicznych i czasu spędzonego na spotkaniach biznesowych, negocjacjach oraz w trakcie imprez masowych. Eventy, imprezy plenerowe i wydarzenia w budynkach również zabezpieczamy. Oferujemy ochronę podczas koncertów, konferencji, targów i meczów, np. piłkarskich.

Oferta obejmuje również ochronę mienia. Ochraniamy fizycznie obiekty i ich otoczenie. Reagujemy też na zgłoszenia i wysyłamy patrole interwencyjne. Więcej informacji o usługach ochroniarskich udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zachęcamy do skorzystania z oferty K&M Karol Piątek!

Kontakt

Kontakt K&M Karol Piątek

K&M Karol Piątek, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie K&M Karol Piątek


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.