Bilanse, analizy i rozliczenia księgowe
Bilanse, analizy i rozliczenia księgowe, K & K Kancelaria Księgowo-Podatkowa Urszula Krzoska, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9371653008
REGON: 241583124
Dodatkowe kontakty:

509 269 003

33 821 99 52

Rok założenia:
2010

O firmie

Kancelaria Księgowo-Podatkowa K & K znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Została założona w 2010 roku, a jej właścicielką jest niezmiennie Urszula Krzoska. Kancelaria działa na zlecenie spółek z ograniczoną odpowiedzialną, spółek osobowych, osób fizycznych oraz fundacji i stowarzyszeń. Posiada pozwolenie Ministra Finansów oraz ubezpieczenie.

Oferta

Terminowe i poprawne wypełnianie dokumentów rachunkowych to zmartwienie właścicieli niemal każdej firmy. Na szczęście księgowość można zlecić zewnętrznemu podmiotowi, takiemu jak kancelaria księgowo-podatkowa K&K. Biuro zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Niezależnie od tego w jakiej branży działa Państwa firma, kancelaria jest w stanie zabezpieczyć jej działanie od strony rachunkowej. Przykładowo księgowi zajmują się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i ksiąg przychodów i rozchodów. W tym pierwszym przypadku ewidencjonują podatek od towarów i usług, rozliczają należności z Urzędem Ubezpieczeń Społecznych oraz sporządzają comiesięczne i roczne deklaracje. Oczywiście zajmują się także udzielaniem porad księgowych i podatkowych, analizą dokumentacji i sprawozdawczością na rzecz GUS. Uzupełnieniem oferty związanej z księgami rachunkowymi jest tworzenie plantów kont i doradztwo dotyczące polityki rachunkowości.

Inne usługi realizowane przez kancelarię K&K to:
  • ewidencja środków trwałych
  • ewidencja wyposażenia
  • ryczałt ewidencjonowany
  • usługi kadrowo-płacowe
Te ostatnie to przede wszystkim sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie umów, zaświadczeń i aneksów. Księgowi zajmują się także zgłaszaniem i wyrejestrowywaniem pracowników z ZUS, sporządzaniem deklaracji podatkowych PIT oraz zgłoszeń do PFRON.

Więcej informacji związanych z działalnością kancelarii K&K znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt K & K Kancelaria Księgowo-Podatkowa Urszula Krzoska

K & K Kancelaria Księgowo-Podatkowa Urszula Krzoska, Bielsko-Biała

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie K & K Kancelaria Księgowo-Podatkowa Urszula Krzoska