Dobór okularów i soczewek kontaktowych
Dobór okularów i soczewek kontaktowych, Justyna Wołkowska Gabinet okulistyczny, Miechów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
14:00 - 18:00
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
09:00 - 12:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6591092941
REGON: 357047367
Rok założenia:
1999

O firmie

Jestem lekarzem okulistą i nazywam się Justyna Wołkowska. Od 1999 prowadzę własny gabinet okulistyczny. Jego siedziba znajduje się w w Miechowie, na terenie województwa małopolskiego.

Oferta

Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu. Wykonuję specjalne badania, które na celu mają ocenę ostrość widzenia. Poza tym zaproponować mogę także komputerowe badanie wzroku oraz pomiar ciśnienia śródgałkowego. Do moich usług należy też badanie dna oka oraz badanie wydzielania łez.

Specjalnie dla Państwa przygotowałam ofertę, w którą wchodzi przeprowadzanie testów barwnych. Do badań wykorzystuje nowoczesny i specjalistyczny sprzętem, który pozwala mi zdiagnozować wzrok i podjąć ewentualne działania lecznicze. Podejmuję się również badań przedniego odcinka oka oraz pola widzenia. Zapewniam, że dokładnie pomogę w doborze odpowiednich okularów, a także soczewek kontaktowych.

Przyjmuję zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Należy pamiętać, że wzrok to bardzo ważny zmysł w ciele człowieka. Niedbanie o niego doprowadzić może do poważnych konsekwencji.

Podczas wizyt Pacjentów w moim gabinecie, zawsze powtarzam, jak powinno się dbać o swoje oczy.

Kontakt

Kontakt Justyna Wołkowska Gabinet okulistyczny

Justyna Wołkowska Gabinet okulistyczny, Miechów

Opinie (6)

Opinie o firmie Justyna Wołkowska Gabinet okulistyczny

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sandra
Sandra
5.0
01.09.2019
Profesjonalny sprzęt do specjalistycznych badań, miła pani doktor, polecam.
Emilian
Emilian
5.0
29.07.2019
Wykonano mi badania ciśnienia śródgałkowego, polecam.
Kaśka
Kaśka
5.0
30.05.2019
Moje dziecko skarżyło się, że słabo widzi treści na tablicy w szkole. Po wykonanych badaniach okazało się, że musi nosić okulary. Świetne podejście pani doktor do dzieci, polecam serdecznie.
Angelika
Angelika
5.0
03.03.2019
Pani doktor wykonała kompleksowe badania wzroku, polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
18.01.2019
Gabinet godny polecenia, lekarz podjął się wykonania badań wzroku, a także doboru szkieł korekcyjnych. Zależało mi także na soczewkach kontaktowych, ponieważ zawodowo uprawiam sport. Polecam!
Ula
Ula
5.0
07.11.2018
Od jakiegoś czasu, czytając książki, zauważyłam, że rozmazują mi się literki. Postanowiłam iść na badania do gabinetu pani Justyny Wołkowskiej, która wykonała badania wzroku. Okazało się, że muszę nosić okulary, ponieważ mam krótkowzroczność. Polecam ten gabinet.