Szybka nauka języków tylko z nami
Szybka nauka języków tylko z nami, Just Time. Metoda Callana, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252316768
REGON: 015890640
Rok założenia:
2003

O firmie

Szkoła językowa Just Time mieści się w samym Centrum Warszawy. Nauczamy już od 2005 roku. W bardzo skuteczny sposób łączymy pasję do języków z naszymi obowiązkami nauczycielskimi. Nasza specjalizacja obejmuje bardzo efektywne metody Direct Method for English, wywodzącą się z metody Callana. Zapewniamy Państwu niezwykle przyjazną atmosferę na naszych zajęciach.

Oferta

Na co dzień łączymy sprawdzoną praktykę ze świeżym podejściem i nowoczesnymi sposobami przekazywania wiedzy. Naszych słuchaczy kompleksowo przygotujemy do testu, egzaminu dojrzałości czy wyjazdu za granicę. W naszej szkole najważniejszy jest uczeń i jego dobre samopoczucie, dlatego na zajęciach panuje luźna atmosfera sprzyjająca szybkiemu przyswajaniu wiedzy. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego. Oferujemy lekcje próbne, po których mogą Państwo podjąć ostateczną decyzję co do podjęcia współpracy z nami. Zapewniamy duży wybór spośród kursów standardowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla firm, które skupiają się na Business English. Poziom dopasujemy indywidualnie do każdego z Państwa i dobierzemy optymalną metodę nauczania. Efekty zauważycie już po kilku tygodniach!

Organizujemy też intensywne kursy wakacyjne i półkolonie językowe dla najmłodszych. Zachęcamy też osoby bezrobotne, seniorów i osoby, które wolą lekcje odbywane zupełnie przez Internet, tj. za pośrednictwem Skype'a. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych lektorów o dużej wiedzy, zarówno pod względem językowym, jak i pedagogicznym oraz metodycznym. Dzięki nim poza lekcjami angielskiego możemy zaproponować nauczanie również innych języków, na przykład niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego. Udostępniamy Państwu darmowy dostęp do specjalistycznej platformy internetowej zawierającej zasób 4000 słówek, 100 dyktand i ok. 500 ćwiczeń gramatycznych. Łącznie, po ich rozwiązaniu, uczniowie zyskują dodatkowych 100 godzin nauki całkowicie za darmo.

Polecamy także korzystanie z aplikacji dla smartfonów z oprogramowaniem iOS oraz Android pomagającej w uczeniu się prawidłowej wymowy. Można wybrać spośród 3 różnych akcentów - brytyjskiego, amerykańskiego oraz australijskiego. Opcja ta nie jest powszechna na rynku, a my gwarantujemy ją Państwu w cenie kursu.

Z myślą o komforcie słuchaczy przygotowaliśmy przestronne i jasne sale. Posiadamy też sprzęt audiowizualny, dzięki któremu nauczanie będzie efektywniejsze. Prowadzimy też sekretariat, w którym w razie jakichkolwiek wątpliwości uzyskają Państwo odpowiedź na pytanie.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły językowej, na której umieściliśmy więcej szczegółowych informacji. Zapraszamy do Just Time wszystkich zainteresowanych skuteczną nauką języka obcego.

Artykuły

Półkolonie językowe – rozrywka i nauka
Półkolonie językowe – rozrywka i nauka
Rozrywka i nauka – w trakcie półkolonii warto je połączyć i zapewnić dziecku naukę języka.
Nie tylko angielski – jakimi językami mówią Polacy?
Nie tylko angielski – jakimi językami mówią Polacy?
Angielskim włada większość młodych Polaków. Ale wielu chce poznać też inne języki obce, żeby podróżować i lepiej zarabiać.
Czy warto uczyć się języka metodą Callana i Direct Method For English?
Czy warto uczyć się języka metodą Callana i Direct Method For English?
Pragniesz swobodnie komunikować się w języku angielskim, jednak wciąż odczuwasz lęk przed mówieniem? Wypróbuj Direct Method For English.

Wideo

Więcej informacji

  • Test kwalifikacyjny on-line zobacz
  • Galeria Just Time zobacz
  • Zaufali nam zobacz
  • Angielski dla początkujących zobacz
  • Kursy językowe dla bezrobotnych zobacz

Kontakt

Kontakt Just Time. Metoda Callana

Just Time. Metoda Callana, Warszawa

Opinie (41)

Opinie o firmie Just Time. Metoda Callana

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
02.06.2019
Brałem udział w kursie przez 1,5 roku i szczerze nie sądziłem, że tak dużo pojmę z języka francuskiego, który nie należy do łatwych. Mają również bardzo dogodne położenie, gdzie jest korzystny dojazd. Lektorzy zawsze idealnie przygotowani do zajęć, bardzo pomysłowi i widać, że zależy im na każdym uczniu niezależnie od umiejętności. Mówię i rozumiem teraz świetnie po francusku dzięki nim.
Kaja
Kaja
5.0
12.05.2019
Metoda Callana to świetny sposób na naukę języka. Piszę to z własnego doświadczenia, ponieważ właśnie co skończyłam kurs w Just Time. Bardzo mi się podobało, że na zajęciach nie sposób jest się nudzić, dużo ze sobą rozmawiamy w języku obcym, a postawa obcojęzycznych lektorów jest bardzo profesjonalna. Mają bardzo korzystne ceny za kursy. Świetna szkoła!
Anita
Anita
5.0
17.04.2019
Każdy z członków mojej rodziny uczestniczy w kursach Just Time. Jesteśmy bardzo zadowoleni, godziny kursów są korzystne, dużo się uczymy na każdych zajęciach i szybko zauważyliśmy postępy. Polecam każdemu!
Zuzanna
Zuzanna
5.0
26.03.2019
Rzadko można trafić na takich profesjonalnych i sympatycznych lektorów jak w Just Time. Chciałam podjąć się 2 kursów językowych, ale miałem trochę obaw. Jednak po pierwszych zajęciach zostały one rozwiane, wszystko było tłumaczone bardzo wyraźnie, dużo konwersacji, które rozwijają słownictwo, dyskusje z innymi uczestnikami kursu. Ta szkoła to perfekcyjny wybór dla osób, które chcą się szybko podszkolić językowo.
Emil
Emil
5.0
19.02.2019
Mam firmę, która otwiera się na rynek zachodni i chciałem, żeby moi pracownicy znacznie podszkolili języki obce. Mój wybór padł na Just Time. Ucieszyło mnie, że tak poważnie podeszli do swych obowiązków, przygotowywali na każde zajęcia potrzebne notatki, a moi pracownicy chętnie uczestniczyli w każdej lekcji. Najważniejsze dla mnie, że zostali bardzo dobrze wyszkoleni i nie obawiam się kontaktu z kontrahentami z zagranicy.
Ewelina
Ewelina
5.0
21.01.2019
Dzięki konwersacjom z języka hiszpańskiego ja i moja przyjaciółka zyskałyśmy dużą płynność w wypowiedziach. Odbyłyśmy cały kurs w Just Time i było warto. Planujemy wyjechać niedługo do pracy w Hiszpanii i z pewnością dogadamy się z miejscowymi.
Julka
Julka
5.0
09.12.2018
Brałam udział w szkoleniach językowych na kilku kursach, jednak szkoła Just Time zdecydowanie wyprzedza inne szkoły. Nie na darmo mają tyle pozytywnych opinii. Są entuzjastycznie nastawieni do kursantów, podchodzą do każdego indywidualnie i skupiają się na postępach osób. Mają bardzo ciekawe metody mobilizacji i przebywanie tam nie tylko uczy, ale również sprawia frajdę!
Artek
Artek
5.0
04.11.2018
Zależało nam, żeby nasze dziecko miało zajęcia z kimś, dla kogo angielski jest ojczystym językiem. Chcieliśmy, żeby osłuchały się z akcentem i rozumiały to, co się do nich mówi. Wybraliśmy Just Time, ponieważ mają bardzo profesjonalną kadrę. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, a nasza pociecha zyskała dużą pewność w rozumieniu kogoś, kto mówi do niej po angielsku. Polecamy!
Ilona
Ilona
5.0
28.10.2018
Wysłaliśmy z mężem nasze dzieci na półkolonie z Just Time. Chcieliśmy, żeby nasze dzieci znacznie podszlifowały język obcy. Wróciły zachwycone i co najważniejsze zrobiły bardzo duży postęp, i jestem pewna, że poradzą sobie na każdym egzaminie językowym. Jako rodzice szczerze polecamy wyjazdy z tej szkoły.
Izka
Izka
5.0
21.09.2018
Przed podjęciem współpracy z tą szkołą niezbyt wierzyłam w swoje umiejętności językowe. Musiałam podszkolić swój angielski i mój wybór padł na nich. Zarazili mnie pozytywnym nastawieniem i pasją do tego języka. Każda lekcja to była dla mnie przyjemność, miło przebywało się w ich świetnie wyposażonych salach dydaktycznych. Polecam każdemu, kto chce polubić jakiś język obcy i szybko pojąć niezliczoną ilość wyrażeń, zwrotów i wyrazów.
Gabriel
Gabriel
5.0
30.08.2018
Jestem niezwykle zadowolony z usług szkoły językowej Just Time. Bez wątpienia mają dużą wiedzę i potrafią ją sprawnie i klarownie przekazywać. Planowałem wyjazd za granicę i potrzebowałem szybkiej nauki języka niemieckiego. Zgłosiłem się do nich i to był idealny wybór. Lekcje przez Skype'a prowadzone bardzo ciekawie, na każdej lekcji uczyłem się coraz więcej słówek i wyrażeń. Dzięki nim zrobiłem ogromny postęp w krótkim czasie. Szczerze polecam!
Tyberiusz
Tyberiusz
5.0
15.07.2018
Panie w sekretariacie są bardzo miłe. Chętnie udzielają ważnych informacji i pomagają w razie problemów.
Antek
Antek
5.0
08.06.2018
Zrobili mi test, wybrali poziom i dobrali odpowiednią metodę. Po 3 miesiącach mogłem już wskoczyć o poziom wyżej. Czuję się pewniej mówiąc w języku obcym i nie jest to już dla mnie żaden stres.
Misia
Misia
5.0
27.05.2018
Lektorka to prawdziwa profesjonalistka. Widać, że ma dużą wiedzę. Jest bardzo zaangażowana, aż mi wstyd jak zapomnę odrobić zadania domowego :)
Ewelina
Ewelina
5.0
06.04.2018
Ceny bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę ich skuteczność. Mi bardzo pomogli podszlifować umiejętności językowe.
Jaś
Jaś
5.0
07.03.2018
Just Time to najlepsza szkoła językowa w stolicy. Ich metody są sprawdzone i skrupulatnie opracowane. Dzięki nim można nauczyć się więcej i w krótszym czasie niż w konkurencyjnych szkołach.
Oskar
Oskar
5.0
09.02.2018
Korzystam z ich aplikacji językowej na Androida i muszę powiedzieć, że w wielu sytuacjach okazała się pomocna. Polecam tę szkołę językową.
Alfred
Alfred
5.0
16.01.2018
Cieszę się, że oferują tak wygodną opcję jak lekcje przez Skype. Zależy mi głównie nad podszkoleniu się w konwersacjach i myślę, że ta metoda jest wystarczająca.
Otylia
Otylia
5.0
08.12.2017
Zapisaliśmy syna na kurs wakacyjny. Ku naszemu zdziwieniu i chyba jego samego spodobało mu się i w nowym roku szkolnym podwyższyły mu się oceny z angielskiego.
Łuki
Łuki
5.0
04.11.2017
Szkoliliśmy się u nich całą grupą. W firmie zorganizowano akcję szkoleń językowych z biznesowego angielskiego. Zajęcia były ciekawe. Mało kto się na nich nudził.
Radek
Radek
5.0
27.10.2017
Jestem już na emeryturze i mam sporo wolnego czasu. Nie lubię siedzieć bezczynnie w miejscu, więc postanowiłem zapisać się na kurs językowy. To była świetna decyzja, na zajęciach dobrze się bawię, no i też rozwijam.
Franek
Franek
5.0
01.09.2017
Moja córcia była zadowolona z kolonii językowych. Od razu po nich oznajmiła, że za rok ponownie się na nie wybiera :)
Maks
Maks
5.0
09.08.2017
Miałem zagrożenie z angielskiego na semestr, a na koniec roku nie chciałem mieć żadnej 2. Postanowiłem, że czas wziąć się za siebie. W Just Time zarazili mnie pasją do angielskiego. Teraz planuję się kształcić w tym kierunku.
Seba
Seba
5.0
03.07.2017
Lektorzy z przyjemnością prowadzą zajęcia i są zawsze do nich przygotowani. Nie robią niczego byle jak, ale z pełnym zaangażowaniem.
Zachary
Zachary
5.0
30.06.2017
W Just Time mają profesjonalne podejście do słuchaczy. Wiedzą jaka metoda będzie najodpowiedniejsza, w końcu już ładnych parę lat w branży siedzą.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
04.05.2017
Direct Method działa na mnie. Żałuję, że wcześniej o niej nie słyszałam, bo jest po prostu świetna.
Otylia
Otylia
5.0
29.04.2017
Na lekcjach panuje fajna atmosfera. Nie wstydzę się wypowiadać w obcym języku, czuję się przy nich pewnie, dzięki czemu lepiej się uczę.
Natalia
Natalia
5.0
13.03.2017
Dobre ceny za skuteczne lekcje i dostęp do ciekawej strony e-learningowej. Polecam. Dzięki nim znacznie podniosły mi się stopnie w szkole.
Olka
Olka
5.0
10.02.2017
Świetna szkoła, zdecydowanie najlepsza z jaką dotychczas miałam okazję współpracować. Efekty da się zaobserwować z zajęć na zajęcia. Stosują naprawdę skuteczne metody.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.06.2014
Kadra tej szkoły to prawdziwi fachowcy. Świetnie sobie radzą w nauce mojej córki. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem dla niej tą szkołę. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.05.2014
Jestem zadowolony, zapisałem się do just time na kurs przedmaturalny, jestem zaskoczony tempem postępów jakie robię, małe grupki dzięki czemu lektorzy mogą pracować z kazdym indywidualnie, świetni lektorzy, Polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.05.2014
Świetna szkoła językowa, kładą duży nacisk na wymowę, wysoka jakość, szybkie efekty, zrozumiałe zajęcia, przyjazna atmosfera
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.04.2014
Bardzo dobra szkoła językowa, wcześniej chodziłam do innej i nie ma w ogóle porownania, dopiero tutaj pozbyłam się blokady i swobodnie posługuję się językiem angielskim, na zajęciach panuje miła i bezstresowa atmosfera.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.03.2014
Świetna szkoła, Metoda Callana jest na prawdę skuteczna, szybko się uczę, mili nauczyciele, na każdych zajciach jest inny dzięki temu mozna zapoznać się z różnymi akcentami.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.03.2014
Znakomita szkoła, metoda callana jest na prawdę skuteczna, szybko nauczyłam się prawidłowej wymowy, pozbyłam się blokady, lektorzy sa bardzo cierpliwi i doświadczeni.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.06.2013
Uczę się w Just Time od półtora roku, jest to szkoła z klasą. Lektorzy na medal, starają się i motywują do nauki. Wcześniej uczyłam się tradycyjnie, jednak bałam się otworzyć usta żeby odezwać się po angielsku, do tego prowadziłam wewnętrzną analizę, zastanawiając się jakiego czasu powinnam użyć. Metoda Direct trafia do mnie duuużo bardziej. Myślę, że efekt jest tak dobry ponieważ na lekcji skupiamy się głównie na odpowiadaniu na pytania, czyli ustnym operowaniu językiem obcym. Gdybyśmy poświęcali taki sam czas na lekcji pisaniu i czytaniu, na pewno umiejętność komunikowania się byłaby gorsza. Szczerze polecam i szkołę i metodę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2013
Moja znajoma uczy w tej szkole i bardzo chwali sobie uczniów i innych prowadzących. Dzieci i młodzież uczą się z zapałem, bo wykładowcy wspaniale ich motywują, bo są bardzo zaangażowani w swoją pracę. Bardzo dobra lokalizacja. Konkurencyjne ceny.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2013
Moje dzieci z chęcią chodzą tutaj na lekcje. Z pasją uczą się języków obcych, bo kadra nauczycielska dobrze ich motywuje i pokazuje, że nauka to przyjemność. Przyjemna atmosfera. Konkurencyjne ceny. Dobra lokalizacja. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2013
Bardzo chwalimy to centrum językowe. Nasza czwórka dzieci tutaj uczęszcza na zajęcia. Mają znacznie lepsze oceny w szkole z języków obcych. Syn zdał wzorcowo maturę. Nauczyciele bardzo profesjonalni. Bardzo dobre ceny....
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2013
Moje dzieci chodzą do tej szkoły językowej na lekcje języków nieojczystych i jestem bardzo zadowolena z postępów jakie robią. Bardzo profesjonalna nauczycielska kadra. Można ustalać godziny zajęć. Bardzo konkurencyjne ceny. polecamy każdemu
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.02.2013
Moje dzieci chodzą do tej szkoły językowej na lekcje języka obcego i jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów jakie robią. Bardzo dobra kadra. Dogodne godziny zajęć. Mili nauczyciele. Bardzo konkurencyjne ceny. polecamy.
Zobacz więcej (31)