Usługi honowania przemysłowego
Usługi honowania przemysłowego, Jurgal Marek Uchman, Mikołów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6341465803
REGON: 276992507

O firmie

Jurgal to firma zlokalizowana w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 1986 roku dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zajmujemy się regeneracją silników i honowaniem przemysłowym. Właścicielem firmy jest Marek Uchman.

Oferta

Firma Jurgal już od ponad 30 lat działa w specjalistycznej branży związanej z honowaniem przemysłowym. Nasz atut to doświadczenie, ale również baza sprzętowa, która umożliwia nam realizację nawet skomplikowanych zleceń, a także wykwalifikowana kadra pracowników.

Nasza bieżąca oferta to:
  • honowanie cylindrów,
  • honowanie korpusów i bloków silnika,
  • honowanie rur i tulei,
  • regeneracja silników samochodowych,
  • regeneracja podzespołów silników spalinowych,
  • mycie ultradźwiękowe,
  • tuning silnika.
Realizowana przez nas regeneracja silników jest kompleksowa. Podejmujemy się naprawy, szlifowania, wyważania i napawania wałów korbowych, a także regeneracji głowic samochodowych. Wykonujemy też regenerację korbowodów, a także bloków i tulei cylindrowych. Regeneracja dotyczy silników spalinowych aut osobowych i ciężarowych. Regenerujemy również silniki samochodów zabytkowych i sportowych.

Honowanie umożliwia uzyskanie właściwego wymiaru otworu oraz jakości powierzchni. Opieramy swoją pracę na nowoczesnym sprzęcie, w tym pierwszej w Europie honownicy przeznaczonej do honowania przemysłowego detali wielkogabarytowych. Posiadamy również honownice sterowane cyfrowo. Zajmujemy się honowaniem różnych materiałów, w tym aluminium, brązu, miedzi, powłok ceramicznych, metalowych i węglikowych, jak też stali i stali nierdzewnej. Zapewniamy również doradztwo w zakresie wdrażania technologii honowania, doboru parametrów honowania i narzędzi, a także zakupu i regeneracji narzędzi.

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami, a także z placówkami naukowymi. Ciągły rozwój jest dla nas bardzo ważny dlatego chętnie uczestniczymy w targach, czy konferencjach tematycznych. Wymieniamy też doświadczenia z partnerami zagranicznymi.

W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Kompleksowa regeneracja silników samochodowych
Kompleksowa regeneracja silników samochodowych
Regeneracja podzespołów silnika stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu nowych części. Można w bardzo łatwy sposób zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jurgal Marek Uchman

Jurgal Marek Uchman, Mikołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Jurgal Marek Uchman