Kompleksowa regeneracja silników
Kompleksowa regeneracja silników, Jurgal Marek Uchman, Mikołów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6341465803
REGON: 276992507
Rok założenia:
1986
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Jurgal znajduje się w Mikołowie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo działa od 1986 roku i zajmuje się regeneracją podzespołów montowanych w pojazdach. Właścicielem zakładu jest Marek Uchman.


Oferta

Silniki to niezbędne elementy napędzające pojazdy mechaniczne. Obciążenia, jakim są poddawane, powodują, że w toku eksploatacji mogą ulegać awariom, dlatego warto wiedzieć, że firma Jurgal zajmuje się regeneracją silników. W doskonale wyposażonym zakładzie doświadczeni pracownicy podejmują się prac przy podzespołach montowanych w samochodach osobowych, samochodach dostawczych oraz ciężarówkach. Firma ma też na swoim koncie prace przy silnikach spalinowych samochodów zabytkowych i sportowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych oraz motocykli i wózków widłowych. Podejmuje się regeneracji poszczególnych części, a usługi, które oferuje to m.in.:
  • honowanie cylindrów,
  • honowanie korpusów silnika,
  • honowanie bloków silnika,
  • honowanie rur,
  • honowanie tulei.
Honowanie umożliwia uzyskanie właściwego wymiaru otworu oraz jakości powierzchni. Usuwa rysy, falistość i stożkowatość. Praca oparta jest na nowoczesnym sprzęcie, takim jak honownice sterowane cyfrowo. Honowanie może być prowadzone na elementach wykonanych z różnych materiałów, w tym aluminium, brązu, miedzi, powłok ceramicznych, metalowych i węglikowych, jak też stali i stali nierdzewnej.

Poza honowaniem firma zajmuje się też szlifowaniem przemysłowym, regeneracją siłowników elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych oraz regeneracją różnych podzespołów silnikowych. Podzespoły są demontowane, myte, poddawane obróbce mechanicznej i po sprawdzeniu montowane ponownie. Do usług związanych z regeneracją silników można zaliczyć usuwanie zerwanych świec żarowych, spawanie głowic, planowanie powierzchni, dorabianie zaworów i naprawę gwintów. Ponadto szlifowane są cylindry, wymianie tuleje, wytaczane panewki i regenerowane łoża pod wał korbowy. Głowice, wały korbowe oraz tuleje i bloki cylindrowe również są regenerowane.

Do uzyskania odpowiedniej czystości elementów służy mycie ultradźwiękowe usuwające np. wióry i smary.

Dodatkowo w zakładzie tuningowane są jednostki napędowe. Efekt zwiększenia mocy osiągany jest m.in. przez powiększanie gniazd zaworowych, polerowanie wałów kolektorów i dynamiczne wyważanie kół zamachowych oraz wałów korbowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Jurgal i jej oferty można znaleźć na stronie internetowej. Pytania dotyczące firmowej działalności najlepiej zadawać telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Na czym polega regeneracja silnika?
Na czym polega regeneracja silnika?
Regeneracja silnika samochodowego pozwana na uniknięcie jego awarii i konieczności wymiany. Zobacz, na czym polega ten proces i kiedy warto skorzystać z usługi
Kompleksowa regeneracja silników samochodowych
Kompleksowa regeneracja silników samochodowych
Regeneracja podzespołów silnika stanowi doskonałą alternatywę dla zakupu nowych części. Można w bardzo łatwy sposób zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jurgal Marek Uchman

Jurgal Marek Uchman, Mikołów

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Jurgal Marek Uchman

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Tomasz
Tomasz
5.0
30.07.2020
Specjaliści od regeneracji silników. Poszczególne podzespoły doprowadzają do idealnego stanu.
Konrad
Konrad
4.0
05.05.2020
Silnik po regeneracji działa bez zarzutu. Polecam firmę Jurgal.
Leszek
Leszek
5.0
28.03.2020
Firma, która po prostu zna się na rzeczy. Regularnie współpracuję z nimi w kwestii honowania i bardzo sobie chwalę.
Antek
Antek
5.0
07.01.2020
Bardzo się cieszę z wykonania tuningu silnika. Absolutnie bez zastrzeżeń, pierwszorzędna jakość.
Konrad
Konrad
5.0
02.11.2019
Profesjonalnie i terminowo wykonana usługa. Polecam.
Kajetan
Kajetan
5.0
12.09.2019
Mają bardzo dobrej jakości sprzęt i doświadczonych pracowników. Moja firma współpracuje już z nimi od kilku lat i wiem, że to obecnie jedna z najlepszych firm na rynku zajmujących się honowaniem przemysłowym.
Wojciech
Wojciech
5.0
08.07.2019
Wszystko ok, rzetelnie zrobiona regeneracja silnika. Polecam.
Kazik
Kazik
5.0
28.05.2019
Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Przede wszystkim duża dokładność wykonania, widać, że firma działa na dobrej klasy sprzęcie. Zdecydowanie polecam honowanie w Jurgalu.