Przeprowadzki krajowe i zagraniczne
Przeprowadzki krajowe i zagraniczne, Jupiter Transport, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572422260
REGON: 290527478-92700000
Rok założenia:
2012
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Jupiter Transport prowadzona jest przez Piotra Łukaszuka. Zlokalizowana jest w Kielcach. Oferujemy usługi transportowe, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Na rynku działamy od 1991 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w przeprowadzkach zagranicznych i krajowych biur oraz mieszkań i domów. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Świadczymy usługi w zakresie transportu takich sprzętów jak:
  • meble,
  • dzieła sztuki,
  • antyki,
  • urządzenia i maszyny,
  • towary, w tym na paletach,
  • różnego typu paczki i inne ładunki wrażliwe na uszkodzenia,
  • materiały budowlane oraz palety,
  • pianina,
  • sejfy,
  • odzież wisząca.
Świadczymy również usługi transportu międzynarodowego i chłodniczego, w ramach którego dysponujemy specjalistycznymi chłodniami i oferujemy możliwość transportu partii towarów w dwóch różnych temperaturach w jednym aucie.

Przewozimy artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły farmaceutyczne oraz rośliny i wiele innych.

Ponadto mamy Państwu do zaoferowania usługę transportu ekspresowego, który obejmuje dowóz w ciągu 24h od załadunku pod wskazany adres do większości krajów Unii Europejskiej.

Zajmujemy się również transportem kombinowanym, a na naszej stronie znajdą Państwo dodatkowe informacje dotyczące transportu promocyjnego.

Ze współpracy z naszą firmą płynie wiele korzyści. Klientom mamy do zaoferowania fachowe doradztwo, bezpieczny oraz terminowy dowóz towarów, ubezpieczenia, sprzęt transportowy wysokiej jakości, pełne rozwiązania logistyczne, konkurencyjne ceny, indywidualne podejście do oczekiwań i zamówień klientów.

Nasze usługi świadczymy na terenie takich krajów jak Niemcy, Anglia, Irlandia, Norwegia, Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Szwajcaria, Austria, Belgia, Portugalia, Ukraina, Słowacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Dania, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Turcja, Białoruś, w tym do miast: Londyn, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Paryż, Lyon, Tuluza, Strasburg, Antwerpia, Rzym, Neapol, Wenecja, Mediolan, Genewa, Bruksela, Amsterdam, Haga, Kopenhaga, Barcelona, Madryt, Zurych, Genewa i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Jupiter Transport w Kielcach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jupiter Transport

Jupiter Transport, Kielce

Opinie (9)

Opinie o firmie Jupiter Transport

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Ida
Ida
5.0
16.05.2020
Dzięki ich chłodni w samochodzie, możemy pozwolić sobie na przewóz naszych produktów.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
13.03.2020
Już nie raz korzystaliśmy z ich transportu. To dla nas duża pomoc.
Marcelina
Marcelina
5.0
20.01.2020
Super, że znalazłam ich usługi. Pomogli mi w przetransportowaniu mebli do nowego mieszkania. Jak mąż wrócił z delegacji, wszystko było już gotowe.
Łucja
Łucja
4.0
05.11.2019
Jakie to szczęście, że są na rynku takie firmy. Do mojego samochodu niewiele się zmieści, a znajomi też nie mają aut dostawczych. Gdyby nie takie usługi bym się nie przeprowadziła.
Mateusz
Mateusz
5.0
15.09.2016
Rewelacyjna współpraca z tą firmą, korzystam z usług kolejny raz ponieważ za każdym razem jestem fachowo obsłużony, wszystkie przewozy wykonane bez zarzutów, na czas i solidnie zabezpieczone rzeczy. Polecam tą firmę!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.03.2016
Polecam firmę Jupiter transport, jestem bardzo zadowolona z jakości usług i szybkiej, sprawnej obsługi oraz wykonania transportu. Solidna firma, polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.03.2016
Moja ocena dla tej firmy to bardzo dobra, jest w 100% godna polecenia ponieważ usługi wykonywane są na wysokim poziomie i miłej atmosferze. Polecam!
Beata K.
Beata K.
5.0
14.03.2016
Firma świetnie wywiązała się ze swoich obowiązków, wszystko zostało zrobione w ustalonym czasie, bez żadnych komplikacji. Bardzo dobry kontakt z biurem. Firma godna polecenia. Pozdrawiam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.05.2015
Jestem zadowolony z usług firmy, wszystko zrobione tak jak się należy bez żadnych nieprzyjemności, kontakt i współpraca na wysokim poziomie. Serdecznie polecam!