Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6781031316
REGON: 350639283
Rok założenia:
1991
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Transport międzynarodowy, Józef Grzegółka Usługowy przewóz towarów, Kraków Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku, dzięki czemu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz bardzo dobrze wiemy jak im wszystkim sprostać. Specjalizujemy się w usługowym przewozie towarów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Józef Grzegółka.

Certyfikaty i dyplomy

Działamy na podstawie licencji nr TU-025768 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy oraz nr 0005200 na krajowy transport. Posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika i Kompetencji Zawodowych w Krajowym i Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy. Mamy też ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Oferta

Naszą specjalnością jest kompleksowe przewożenie ładunków. Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego podczas świadczenia usług dbamy o ich jak największą jakość. Wszystkie zlecenia realizujemy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością. Zwracamy również uwagę na terminowość. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do wciąż rosnących wymagań rynkowych. Ponadto doskonalimy procesy i techniki pracy, aby działać jeszcze efektywniej.

Jakie usługi świadczy firma Józefa Grzegółki z Krakowa?

Firma Józefa Grzegółki z Krakowa świadczy usługi transportowe. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym, jak i międzynarodowym. Towar dowozimy między innymi do Kazachstanu i Azerbejdżanu, a także europejskich państw, takich jak Włochy czy Francja. Gwarantujemy kompleksowe podejście. Przyjmujemy zamówienia, fakturujemy, organizujemy transport, magazynujemy ładunek. Zlecony towar załadujemy i rozładujemy w dowolnym wyznaczonym przez klienta miejscu. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości negocjujemy warunki zwrotów i reklamacji.

Co wchodzi w zakres usług transportowych i spedycyjnych firmy Józefa Grzegółki?

W zakres usług transportowych i spedycyjnych Józefa Grzegółki wchodzi przewóz artykułów spożywczych, materiałów budowlanych, drobnicy, a także ładunków ponadgabarytowych. Każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem. Umożliwiają nam to posiadane przez nas auta z plandekami, silosami, chłodniami i wywrotkami. Niektóre z aut zostały wyposażone również w paleciak, dźwig hydrauliczny lub klapy samozaładowcze.

Dlaczego warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Józefa Grzegółki?

Z oferty przedsiębiorstwa Józefa Grzególki warto skorzystać, ponieważ można liczyć na fachowe doradztwo z zakresu logistyki i transportu drogowego. Ponadto ważna jest dla nas inwestycja w sprzęt, by w trasie nie wystąpiły żadne nieoczekiwane sytuacje. Zakupiliśmy nowoczesny tabor i wyposażyliśmy się w niezawodny park maszynowy umożliwiający nam skuteczne działanie o każdej porze dnia i w nocy. Do każdego towaru dobierzemy najlepszy samochód.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania szczegółów lub do kontaktu telefonicznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych.

Artykuły

Rodzaje wywrotek i ich zastosowanie
Rodzaje wywrotek i ich zastosowanie
Wywrotki, inaczej pojazdy samowyładowcze, służą do transportu materiałów sypkich, oraz umożliwiają ich samodzielny wyładunek, bez użycia drugiego pojazdu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Józef Grzegółka Usługowy przewóz towarów

Józef Grzegółka Usługowy przewóz towarów, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Józef Grzegółka Usługowy przewóz towarów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
15.05.2020
Szczerze polecam. Godna zaufania firma zajmująca się transportem towarów.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
02.03.2020
Błyskawiczny transport. Ładunek dostarczony w całości. Do tego mają konkurencyjne ceny.
Dorotka
Dorotka
5.0
15.01.2020
Potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam!
Wiktor
Wiktor
5.0
22.11.2019
Polecam każdemu szukającemu sprawdzonej firmy transportowej. Na pewno nie zawiodą.
Zuzia
Zuzia
5.0
04.09.2019
Polecam! Solidna firma transportowa. Szybki, sprawny i bezpieczny transport towarów.
Angelika
Angelika
5.0
28.07.2019
Polecam wszystkim tę firmę transportową. Od lat korzystam z ich usług. Towar zawsze jest odpowiednio zabezpieczony i nas czas dostarczony.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.03.2016
Polecam firmę pełen profesjonalizm
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.11.2015
Polecam szczególnie Panowie potrafią doradzić transport zaoszczędzić pieniądze !!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
07.01.2015
Dobra obsługa
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.08.2014
Polecam tą firmę profesjonalna obsługa