Tłumaczenie dokumentów i pism z języka czeskiego
Tłumaczenie dokumentów i pism z języka czeskiego, Joanna KalamalaTłumacz przysięgły jęz. czeskiego, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340131804
REGON: 271076071
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Joanna Kalamala. Prowadzę biuro tłumaczeń w Katowicach. Jako tłumacz przysięgły jestem w stanie rzetelnie przetłumaczyć Państwu dokumenty z języka czeskiego. Firmę prowadzę od 1991 roku.

Oferta

Wielokrotnie zdarza się, że język naszych południowych sąsiadów stosowany jest w różnych dokumentach. Często w umowach ważne jest zrozumienie całości tekstu. Tłumacz przydaje się podczas zakupu samochodu, czy w handlu międzynarodowym. Branżą tłumaczeń zajmuję się od wielu lat. Zaufali mi zarówno Klienci indywidualni, jak i partnerzy biznesowi.

Jestem osobą komunikatywną, która potrafi przekazać informacje drugiej osobie. Ponadto, jestem człowiekiem pozytywnie nastawionym do świata. Moich Klientów obdarowuję sympatią. Zazwyczaj Klienci po pierwszym skorzystaniu z oferty, decydują się na kontynuowanie współpracy.

Moja pomoc może okazać się niezbędna w tłumaczeniu między innymi takich dokumentów jak:
  • prawa jazdy,
  • zaświadczeń o niekaralności,
  • świadectwa dokumentujące uzyskane wykształcenie.
Proponuję Państwu również tłumaczenia specjalistyczne i techniczne. Każde zlecenie traktowane jest w pełni indywidualnie, podchodząc do każdego Klienta z odpowiednim zaangażowaniem. Uzupełnieniem mojej oferty jest tłumaczenie symultaniczne, czyli bieżące tłumaczenie słów osoby przemawiającej.

Zachęcam do skontaktowania się ze mną lub odwiedzenia mojego biura w Katowicach. Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania.

Kontakt

Kontakt Joanna KalamalaTłumacz przysięgły jęz. czeskiego

Joanna KalamalaTłumacz przysięgły jęz. czeskiego, Katowice

Opinie (1)

Opinie o firmie Joanna KalamalaTłumacz przysięgły jęz. czeskiego

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Romek
Romek
4.0
15.09.2020
Bardzo dobrze i szybko wykonane tłumaczenie potrzebnych mi dokumentów. W pełni polecam panią Joannę, jako świetnego tłumacza języka czeskiego.