Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8911529092
REGON: 368081134
Rok założenia:
2017
Branża:

Polecane oferty

Mamy opinię solidnego biura projektów, którą zdobyliśmy dzięki dużemu zaangażowaniu i ciężkiej prac...
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa. W ramach naszej działalności oferujemy Państw...
Zajmujemy się projektowaniem i budową domów jedno- oraz wielorodzinnych. Budujemy domy pod klucz. W...
W naszym biurze projektowym Projbud wykonujemy szereg profesjonalnych projektów. Używamy do tego no...

O firmie

Biuro projektowe znajduje się w Lubrańcu, w powiecie włocławskim, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 1999 roku. Specjalizujemy się w przygotowywaniu projektów architektonicznych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa Joanna Adamska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sporządzanie projektów domów i nie tylko. Osiemnastoletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Architektura to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenie pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zakres naszych obowiązków obejmuje tworzenie projektów, sporządzanie projektów budynku użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych, projektów mieszkań, a także projektów budowlanych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowanie dokładnego projektu. Wizualizacja sprawia, iż klient jest sobie w stanie szybciej wyobrazić efekt końcowy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, które potwierdzają liczne certyfikaty. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Ewentualne zmiany i korekty są nanoszone po ówczesnej konsultacji z klientem. Jesteśmy dyspozycyjni oraz elastyczni. Tworząc projekty budowlane łączymy w sobie funkcjonalność z estetyką. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się też nietypowych projektów.

Podczas przygotowywania wizualizacji i projektu, bierzemy też pod uwagę warunki zabudowy i obowiązuje przepisy prawne. W tym zakresie jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami w prawie budowlanym. Dodatkowo specjalizujemy się w nadzorowaniu autorskim projektu, przygotowywaniu kosztorysów i wycen, a także sprawdzania gotowych szkiców.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i profesjonalną obsługę. W ramach potrzeby odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Lubrańca i okolic.

Kontakt

Kontakt Joanna Adamska Biuro Projektowe

Joanna Adamska Biuro Projektowe, Lubraniec

Opinie (6)

Opinie o firmie Joanna Adamska Biuro Projektowe

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
12.09.2020
Jestem bardzo zadowolony z ich usług w znacznym stopniu. Wszystko wykonali niezwykle szybko, w dobrej cenie i z pomysłem. Polecam!
Kamil
Kamil
5.0
18.07.2020
Nie mam nic do zarzucenia. Projekt, który dla mnie zrobili okazał się być wyjątkowo ciekawy, a do tego bardzo sprytnie zrobiony pod względem eksploatacji materiałów.
Irek
Irek
4.0
28.05.2020
Przede wszystkim bardzo atrakcyjne ceny, a ponadto widać fachowość już od pierwszych zarysów projektów.
Roman
Roman
5.0
15.03.2020
Znają się na rzeczy bez dwóch zdań. Mieliśmy w planach nowy obiekt, który musiał mieć nawet przed projektem uwzględnione pewne aspekty. Adamscy poradzili sobie z tym bez najmniejszego problemu!
Juliusz
Juliusz
4.0
14.01.2020
Zaprojektowali dla nas świetny obiekt handlowy. Naprawdę, za taką cenę taki projekt to prawie jak za darmo. Polecam wszystkim!
Laura
Laura
5.0
09.11.2019
Bratowa dała mi na nich namiary jak przygotowywaliśmy się do budowy domu. Miała racja! Projekt, który dla nas wykonali okazał się fantastyczny!