Szeroki wybór kołder, prześcieradeł i poduszek najwyższej jakości
Szeroki wybór kołder, prześcieradeł i poduszek najwyższej jakości, JKŁ PW Waldemar Żyszkiewicz, Kętrzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7421039204
REGON: 510646836
Rok założenia:
2008

O firmie

Przedsiębiorstwo wielobranżowe JKŁ znajduje się w Kętrzynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Zajmujemy się produkcją pościeli, kołder i poduszek. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Waldemar Żyszkiewicz.

Oferta

W naszej branży posiadamy już ponad 15 lat tradycji. Tak duża ilość czasu poświęcona klientom, pozwoliła nam dogłębnie poznać ich oczekiwania, a także stworzyć ofertę, która w pełni zaspokoi ich potrzeby. Produkujemy artykuły pościelowe. Nasza propozycja skierowana jest do każdego zainteresowanego. W ofercie znajdą się komplety dla dzieci, dorosłych i osób starszych.

Oferujemy między innymi:
  • kołdry,
  • prześcieradła,
  • pościele,
  • poduszki,
  • tekstylia domowe.
Sprzedajemy również narzuty, ręczniki i zasłony. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Na życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń. Mamy między innymi możliwość wykonywania druku cyfrowego na tkaninach.

Dysponujemy własnym wzornikiem, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze tekstylia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w tym z bawełny, satyny, policottonu, jedwabiu, z materiałów naturalnych i syntetycznych.

Zajmujemy się też dystrybucją towarów renomowanych i sprawdzonych firm. W tym zakresie proponujemy ręczniki, zasłony oraz narzuty i koce. Odbiorcami naszych produktów oprócz osób prywatnych, są też pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

Wszystkie produkty są hipoalergiczne i posiadają niezbędne atesty, dlatego prześcieradła można używać też w łóżeczkach małych dzieci. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy JKŁ.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt JKŁ PW Waldemar Żyszkiewicz

JKŁ PW Waldemar Żyszkiewicz, Kętrzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie JKŁ PW Waldemar Żyszkiewicz