Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531030725
REGON: 091101285
Rok założenia:
1994

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

"Jeryk Jerzy Bołka" serdecznie zaprasza wszystkich do uczestnictwa w inspirujących i interesujących wydarzeniach kulturalnych, które są realizowane przez własne zespoły artystyczne. Za cel nadrzędny postawili oni sobie kształtowanie i upowszechnianie narodowego, kulturowego dziedzictwa.

"Jeryk Jerzy Bołka" prosperuje w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Można nas odwiedzić pod adresem: Widok 97. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-357 Bydgoszcz. "Jeryk Jerzy Bołka" w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) widnieje pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 9531030725. Posiadamy następujący numer REGON: 091101285.

Kontakt

Kontakt Jeryk Jerzy Bołka

Jeryk Jerzy Bołka, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Jeryk Jerzy Bołka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.