Szybkie i dokładne przekłady z języka niemieckiego
Szybkie i dokładne przekłady z języka niemieckiego, Jasińska Lidia, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6441103330
REGON: 271155988
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Lidia Jasińska, jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Moje biuro umiejscowione jest w Sosnowcu, w województwie śląskim. Działamy na rynku w branży od 1991 roku. Zajmuję się wszelkimi rodzajami tłumaczeń.

Oferta

Moją pracę traktuje poważnie i rzetelnie do niej podchodzę. Wykonuję tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z języka polskiego na niemiecki. Odznaczam się niezwykle bogatym słownictwem w zakresie tych języków, co w połączeniu z wieloletnią praktyką daje tłumaczenia na najwyższym poziomie. Pragnę, by moi Klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z wykonanego zlecenia.

W zakres usług, jakie świadczę wchodzą: tłumaczenia pisemne, ustne, zwykłe oraz przysięgłe. Zajmuję się także tłumaczeniami sądowymi, technicznymi, naukowymi, a także symultanicznymi. Jestem zaznajomiona z kulturą niemiecką, opracowałam wiele publikacji, miałam styczność z tekstami specjalistycznymi. Z racji tego nie ma dla mnie jako tłumacza zadań trudnych do wykonania.

Dokumentacją, którą dostaję do przetłumaczenia, zajmuję bardzo skrupulatnie i z wielkim oddaniem. Możecie Państwo z pełnym zaufanie powierzyć mi takiego typu prace. Jestem kobietą, która ceni sobie terminowość i zawsze pilnuję umówionego czasu na oddanie tłumaczenia. Indywidualnie podchodzę do każdego Klienta. Zachowuję również, tak ważną w tej branży poufność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z mojej oferty.

Kontakt

Kontakt Jasińska Lidia, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

Jasińska Lidia, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Jasińska Lidia, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego