przyjazna Radcy prawni, Jarosław Dylak Kancelaria Radcy Prawnego, Wieruszów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 12:00
Wt.
14:00 - 16:00
Śr.
14:00 - 16:00
Cz.
14:00 - 16:00
Pt.
14:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7691861776
REGON: 100561238
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Jarosław Dylak i od 2002 roku prowadzę kancelarię radcy prawnego. Siedziba zlokalizowana jest w Wieruszowie, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

Oferta

W branży prawniczej działam prężnie od piętnastu lat. Przez ten czas poznałem oczekiwania klientów i zyskałem ich zaufanie. Specjalizuję się w świadczeniu usług prawnych i nie tylko. Z pomocy kancelarii radcy prawnego najczęściej korzystają klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Zakres mojej działalności obejmuje:
 • prawo cywilne,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo pracy,
 • prawo rodzinne,
 • prawo administracyjne,
 • dochodzenie odszkodowań,
 • windykacje.
Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sporządzanie kompletnych dokumentów i aktów prawnych. Jestem na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi, o których informuję klientów. Specjalizuję się w prawie cywilnym, dlatego w tym zakresie zajmuję się obrotem nieruchomości, spadkami i odszkodowaniami za uszkodzenie mienia lub utratę zdrowia.

Klientom indywidualnym pomagam w sprawach z zakresu gospodarki nieruchomościami, rozwodowych, separacyjnych, a także ustanowieniu rozdzielności majątkowej i alimentów. Do moich obowiązków należy sporządzanie pisemnych opinii prawnych dla przedsiębiorstw, prowadzenie negocjacji handlowych, jak i reprezentowanie właścicieli firm przed sądami i innymi instytucjami.

Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-10.00 oraz 14.00-16.00. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, gdyż zależy mi na Państwa zadowoleniu.

Zapraszam do nawiązania kontaktu zainteresowane osoby z Wieruszowa i okolic.

Kontakt

Kontakt Jarosław Dylak Kancelaria Radcy Prawnego

Jarosław Dylak Kancelaria Radcy Prawnego, Wieruszów

Aktualności

 • prawo gospodarcze

  03.07.2024

  Prawo gospodarcze obejmuje regulacje dotyczące działalności gospodarczej w kraju, takie jak zakładanie i prowadzenie firm, umowy handlowe, ochrona własności intelektualnej oraz ochrona konsumencka. Jest to gałąź prawa bardzo ważna dla funkcjonowania rynku i gospodarki jako całości. Prawo gospodarcze ma na celu zapewnienie stabilnego środowiska biznesowego oraz ochronę interesów konsumentów.

  Więcej informacji
 • alimenty

  03.05.2024

  Alimenty to regularne płatności dokonywane przez jednego z rodziców na rzecz drugiego, zwykle ustalane na mocy orzeczenia sądowego. Jeśli osoba otrzymująca alimenty nie otrzymuje płatności, konieczne może być skorzystanie z pomocy prawnej. Dla tych, którzy potrzebują pomocy prawnej, Kancelaria Radcy Prawnego Jarosława Dylaka w Wieruszowie jest miejscem, zapewniającym takie wsparcie.

  Więcej informacji
 • prawo nieruchomości

  30.03.2024

  Zasiedzenie nieruchomości to umożliwia nabycie prawa własności do nieruchomości poprzez długoletnie i faktyczne z niej korzystanie. Zgodnie z prawem, po upływie określonego czasu, osoba obsługująca nieruchomość może uzyskać na nią prawo własności. Warunki zasiedzenia i czas posiadania różnią się w zależności od rodzaju nieruchomości oraz sytuacji prawnej osoby ją posiadającej.

  Więcej informacji
 • odszkodowanie

  04.01.2024

  Dochodzenie odszkodowania to proces wymagający cierpliwości i determinacji. W pierwszej kolejności należy zgłosić szkodę do ubezpieczyciela lub sprawcy zdarzenia. Następnie należy dostarczyć dokumenty potwierdzające straty. Można też skorzystać z pomocy doradcy prawnego, który uzyska odszkodowanie lub zadośćuczynienie na drodze sądowej.

  Więcej informacji
 • opinia prawna

  30.11.2023

  Opinia prawna to dokument sporządzany przez prawnika, który zawiera jego interpretację przepisów prawa w odniesieniu do danego zagadnienia. Jest to ważny instrument służący do podejmowania decyzji na gruncie prawnym. Opinia może być przygotowana zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i instytucji publicznych.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Jarosław Dylak Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.