Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691126718
REGON: 243394999
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Zajmujemy się usługami transportu ponadnormatywnego. Specjalizujemy się w pełnej organizacji oraz o...
Głównym profilem działalności firmy Hoyer Polska jest transport materiałów, które wymagają specjaln...
Głównym kierunkiem transportowym naszej firmy są Włochy, gdzie posiadamy własną infrastrukturę maga...
W branży transportowej działamy od 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracow...

O firmie

Firma Jardan Licencjonowany Przewóz Osób, prowadzona przez Andrzeja Banasika, znajduje się w Gliwicach. Klientom zapewniamy wysoki poziom realizowanych przewozów pasażerskich. Posiadamy flotę nowoczesnych busów.

Oferta

Specjalizujemy się w organizacji przewozów pasażerskich na trasie Katowice-Berlin-Katowice. Zapewniamy obsługę klientów z województw śląskiego i opolskiego oraz Wrocławia. Dużym atutem jest fakt, że w jednym busie przewozimy maksymalnie do ośmiu osób, co gwarantuje przejazd w komfortowych warunkach. Do Berlina docieramy maksymalnie w ciągu sześciu godzin. Klientów jesteśmy w stanie odebrać lub dowieźć do takich miejscowości jak m.in. Krapkowice, Strzelce Opolskie, Zabrze czy Wodzisław Śląski.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, zajmujemy się również wynajmem busów razem z kierowcą, zapewniając dowóz na lotniska. Zapewniamy obsługę transportową wesel i rozmaitych imprez okolicznościowych. Dysponujemy busami 8- i 18-osobowymi. Jeździmy po trasach krajowych i zagranicznych. Gwarancję realizacji usługi zgodnie ustaleniami gwarantuje podpisanie umowy przewozowej. W busach można korzystać z bezprzewodowego internetu.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach przygotowaliśmy ofertę przewozów VIP. Posiadamy samochód Ford Mondeo idealny na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe i inne wydarzenia.

Zapraszamy do kontaktu.


Kontakt

Kontakt Jardan Licencjonowany Przewóz Osób Andrzej Banasik

Jardan Licencjonowany Przewóz Osób Andrzej Banasik, Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Jardan Licencjonowany Przewóz Osób Andrzej Banasik