Ubezpieczenia na miarę Państwa oczekiwań i możliwości
Ubezpieczenia na miarę Państwa oczekiwań i możliwości, Janusz Terczyński Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Wieliczka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6831735196
REGON: 120275416
Dodatkowe kontakty:

698 977 929

514 231 572

Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe znajduje się w Wieliczce, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od kilkunastu lat. Zajmujemy się doborem odpowiednich ofert ubezpieczeniowych dla naszych klientów. Osobą decyzyjną jest Janusz Terczyński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest doradztwo ubezpieczeniowe i nie tylko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poznaliśmy specyfikę rynku i oczekiwania klientów. Sprostamy każdej trudności związanej z wyborem polisy.

Oferujemy:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • OC,
  • AC,
  • NNW,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia mieszkań i nieruchomości,
  • ubezpieczenia działalności gospodarczej - OC zawodowe.
W naszej bogatej ofercie znajdują się także ubezpieczenia na życie, turystyczne oraz osobowe.Od lat współpracujemy z wieloma uznanymi firmami ubezpieczeniowymi, dlatego nasza baza ubezpieczeń jest na bieżąco uzupełniana i aktualizowana. Dysponujemy szerokim wyborem polis, które są dostosowane do preferencji i możliwości finansowych klientów. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia podróżne, które uchronią posiadacza przed kosztownym leczeniem za granicą.

Zatrudniani pracownicy w naszym Pośrednictwie ubezpieczeniowym to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie w zawodzie. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie bierzemy udział w szkoleniach i podnosimy nasze kompetencje, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Klientom polecamy ubezpieczenie NNW, czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków, które jest przeznaczone dla kierującego pojazdem oraz wszystkich pasażerów.

Warto również pomyśleć nad ubezpieczeniem szyb samochodu, gdyż w wyniku uderzenia kamieniem, polisa pokryje koszty wymiany szyby. Kosztownym, ale przydatnym ubezpieczeniem jest assistance, dzięki któremu kierowca ma zapewnioną całodobową pomoc, np. holowanie pojazdu, kolizji lub braku paliwa.

W ofercie znajdują się też ubezpieczenia majątkowe, które chronią dom lub mieszkanie od zdarzeń losowych i kradzieży, a także ubezpieczenia dla firm, które chronią mienie przedsiębiorcy i środki trwałe, takie jak budynki, maszyny i wyposażenie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, poświęcając maksimum czasu. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i kontaktu z Pośrednictwem Ubezpieczeniowym Janusza Terczyńskiego w Wieliczce.

Marki i specjalizacje

Warta, HDI, Ergo Hestia, Allianz, MTU, Proama, Compensa, Generali, InterRisk, Gothaer, AXA

Artykuły

Zalety ubezpieczenia w trakcie podróży
Zalety ubezpieczenia w trakcie podróży
Ubezpieczenia podróżne to dodatkowa ochrona w trakcie wakacji szczególnie za granicą. Dzięki niemu można skorzystać z wizyty u lekarza bez względu na koszty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Janusz Terczyński Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Janusz Terczyński Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Wieliczka

Opinie (5)

Opinie o firmie Janusz Terczyński Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Patrycja
Patrycja
4.0
01.01.2020
Serdeczni pracownicy i różne oferty co coś czego oczekuje od pośredników ubezpieczeniowych. To wszystko znalazłam właśnie tu!
Asia
Asia
5.0
26.11.2019
Wykupienie ubezpieczenia turystycznego w tej firmie pomogło mi spędzić urlop w spokoju!
Malina
Malina
5.0
07.09.2019
Zawsze pomocni i zawsze chętni do współpracy, polecam!
Cezary
Cezary
5.0
18.07.2019
Ubezpieczam u nich swój dom, auto oraz siebie. Ceny są na każdą kieszeń wiec każdy znajdzie coś dla siebie, polecam.
Ola
Ola
5.0
24.05.2019
Szeroki wybór ubezpieczeń na każdą kieszeń, oraz pomocni pracownicy. Serdecznie polecam!