Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5261414921
REGON: 012002975
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Kominy, Janusz Mitas Zakład usług kominiarskich, Warszawa Zakład usług kominiarskich Janusza Mitasa znajdą Państwo w Warszawie. Prowadzony przez wykwalifikowanego kominiarza zapewnia profesjonalną realizację wszystkich zleceń. Bazuje na wieloletnim doświadczeniu w zawodzie, aktualnej wiedzy oraz odpowiednim zapleczu technicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

W 2002 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Teraz Polska.

Oferta

Zakład usług kominiarskich Janusza Mitasa w Warszawie od lat profesjonalnie realizuje wszystkie zlecenia związane z kominiarstwem. Pełni świadomi odpowiedzialności spoczywającej na naszych barkach dokładnie czyścimy przewody kominowe, rzetelnie sprawdzamy stan techniczny przewodów i kanałów podłączeń oraz dokładamy wszelkich starań, by wszystkie urządzenia grzewczo-kominowe działały prawidłowo.

Co jest głównym aspektem działalności Zakładu Usług Kominiarskich Janusza Mitasa w Warszawie?

Głównym aspektem działalności Zakładu Usług Kominiarskich Janusza Mitasa w Warszawie są profesjonalne usługi kominiarskie. Naszym zadaniem jest utrzymanie przewodów kominowych w idealnym stanie. Robimy wszystko, by spaliny z podłączonych palenisk były prawidłowo odprowadzane.

W ramach naszej działalności zajmujemy się regularnym czyszczeniem kanałów kominowych, usuwaniem nagromadzonej sadzy oraz kontrolą przewodów kominowych. Sprawnie usuwamy wszelkie usterki przewodów kominowych.

Jak często powinny być przeprowadzone kontrole przewodów kominowych?

Wszelkie kontrole kominów przewodowych muszą być przeprowadzane co najmniej raz w roku. Celem przeprowadzanych usług jest poznanie stanu faktycznego oraz sprawności przewodów kominowych, a także ocena, czy przewody kominowe i podłączenia mogą być bezpiecznie użytkowane.

Naszym zadaniem jest również zapobieganie wszelkim tragediom związanym z nagromadzeniem się łatwopalnej sadzy, a także zapchaniem przewodu kominowego. Uczestniczymy także przy odbiorach przewodów oraz wydajemy zaświadczenia o ich dopuszczeniu do użytku. Jest to niezbędny dokument, który należy przedstawić w nadzorze budowlanym, gazowym i Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Co jeszcze robimy dla Państwa w ramach kompleksowych usług kominiarskich?

Uzupełnieniem wykonywanych przez nas usług kominiarskich jest kontrola instalacji gazowych, sprawdzanie szczelności przewodów oraz pomiary wymiany powietrza. W pomieszczeniach powinna być zapewniona dobra cyrkulacja powietrza. Wydajność wymiany powietrza zależy od potrzeb użytkowych i funkcji pomieszczeń, istotne są również bilans ciepła i wilgotność oraz emitowanie zanieczyszczeń stałych i gazowych.

Dodatkowo nasi pracownicy czyszczą kominy, udrażniają wszelkie przewody oraz montują systemy kominowe. Montowane są atestowane i elastyczne systemy, dzięki którym zapewnione jest bezpieczeństwo osoby użytkującej.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która posiada ogromne doświadczenie i wysokie kompetencje. Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa oraz zadowolenia. Obecnie usługi naszej firmy kierujemy głównie do klientów z Warszawy, lecz istnieje możliwość wykonania zleceń na terenie całego województwa mazowieckiego.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Kontrola przewodów kominowych. Jak to się robi w Zakładzie Usług Kominiarskich w Warszawie?
Kontrola przewodów kominowych. Jak to się robi w Zakładzie Usług Kominiarskich w Warszawie?
Regularne przeglądy przewodów kominowych są kluczowe dla bezpieczeństwa domowników. Niedrożny komin może doprowadzić do cofania się toksycznych spalin.
Montaż nasady kominowej z Zakładem Usług Kominiarskich Janusz Mitas
Montaż nasady kominowej z Zakładem Usług Kominiarskich Janusz Mitas
Nasady kominowe to dodatkowe urządzenia, które montuje się na szczycie komina. Spełniają one wiele funkcji. Chcesz wiedzieć, dlaczego warto w nie zainwestować?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Janusz Mitas Zakład usług kominiarskich

Janusz Mitas Zakład usług kominiarskich, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Janusz Mitas Zakład usług kominiarskich

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Okozaokoza
Okozaokoza
5.0
16.11.2021
Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. To profesjonaliści w swoim fachu.
Erwin
Erwin
5.0
06.09.2021
Nie możemy narzekać. Porządnie wykonana robota.
Amadeusz
Amadeusz
5.0
03.07.2021
Od kilkunastu lat współpracujemy. Firma przeprowadza u nas kontrole. Jesteśmy zadowoleni.
wpiszswojeimie
wpiszswojeimie
5.0
11.05.2021
Do wszelkich usług kominiarskich jesteśmy skłonni ich wszystkim polecić. Widać, że znają się i lubią tą pracę. Wszystko elegancko wyczyszczone i sprawdzone.
Medicus77
Medicus77
5.0
29.03.2021
Dziękujemy za szybką pomoc i udrożnienie komina zatkanego przez ptasie gniazdo. Kto mógł się tego spodziewać. Przez szybką interwencję zakładu kominiarskiego nie doszło do większych problemów.
Krystyna
Krystyna
5.0
27.03.2018
Świetna firma , szybko sprawnie i przede wszystkim bardzo profesjonalnie
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.02.2015
Zdecydowanie polecam! Pracownicy pana Janusza wykazali się dużą wiedza jak i profesjonalizmem . Będę polecać z uwagi na chęć pracy i zamiłowanie tych panów do zawodu a także rzeczowe pojejście do sprawy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.08.2014
Profesjonalne usługi kominiarskie, rzetelni fachowcy, polecam