Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8971156625
REGON: 930920924
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Janter to profesjonalna agencja ubezpieczeniowa, zlokalizowana we Wrocławiu. W naszej ofercie Klienci znajdą ubezpieczenia zdrowotne, na życie, NNW oraz ubezpieczenia domów i mieszkań. Firma funkcjonuje na rynku lokalnym od 1996 roku. Osobą decyzyjną jest Gugła Janusz

Oferta

Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej sprawia, że zyskaliśmy niezbędne doświadczenie, oraz grono zadowolonych Klientów. W naszej ofercie ubezpieczeń każdy Klient znajdzie polisę dopasowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. Służymy radą podczas wyboru produktów i wypełniania wniosków. Posiadamy dużą branżową wiedzę, dzięki czemu możemy pomóc w każdej sprawie. Doradzimy jak skutecznie ochronić zdrowie oraz majątek. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z licznymi agencjami, co pozwala nam na prezentowanie szerokiej oferty.

Proponujemy, między innymi:
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia NNW,
  • ubezpieczenia domów i mieszkań,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia inwestycyjne,
  • ubezpieczenia dla przedsiębiorców.
Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o profesjonalną i kompleksową obsługę, ponieważ Państwa satysfakcja i zadowolenie jest wyznacznikiem jakości naszej pracy. Gwarantujemy fachowe doradztwo, kompleksowość działań oraz optymalnie najlepszy wybór ubezpieczeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie opowiemy Państwu o szczegółach naszej działalności.

Kontakt

Kontakt Janter

Janter, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Janter